Przeczytaj oficjalny opis

O programie

Czy jesteś zainteresowany programowaniem? Chcesz rozwijać oprogramowanie dla różnych dziedzin? Lubisz pracę w zespole? Następnie należy dalsze informacje na temat Bachelor of Science w programie Informatyki (BSI).

Określenie "informatyka" to nauka i praktyka przechowywanie, wyszukiwanie, tworzenie, manipulowanie i udostępniania informacji. Informatyka jest nauką o systemach informacyjnych. W polu naukowym wiąże praktyki przetwarzania informacji oraz inżynierię systemów informatycznych. Wszędzie Software można znaleźć, albo w pralkę, telewizor. Aby sprostać temu wyzwaniu, to złożone systemy oprogramowania i ludzi, którzy mogą rozwijać te potrzeby (deweloperzy). Rozwiązania informatyczne mają być niezawodne, szybkie i łatwe w obsłudze.

Perspektywy kariery

Przemysł ciągle poszukuje zdolnych ludzi z informatyki. Rosnące wykorzystanie systemów informatycznych zwiększa zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów. W przyszłości popyt wzrośnie o informatyków. Zarówno w badaniach, rozwoju, doradztwa, w firmie lub na własny rachunek, istnieją niezliczone możliwości kariery dla informatyków w różnych dziedzinach: rozwoju oprogramowania, zarządzania i administracji systemu danych, Badania i Nauczania oraz doradztwo i wsparcie.

Opis programu

W programie licencjata w dziedzinie informatyki, będziesz uczyć się programowania, opracowywania oprogramowania, rozwój aplikacji mobilnych i złożoność algorytmów i teorii, nauki i matematyki. Szczególnie, można dowiedzieć się o Java, C ++, angularjs, Scala i MATLAB. Twój będzie miał takie kursy struktur danych i analiz, systemów komputerowych i architektury, sieci komputerowych i komunikacji, przetwarzania obrazu, i wiele innych.

Poprzez swoich kursach dowiesz się jak:

  • Zastosuj się do głównych zasad projektowania, rozwoju i weryfikacji bezpiecznego, wysokiej wydajności i niezawodnych systemów komputerowych
  • Analiza, projektowanie, rozwój bezpiecznych rozwiązań technicznych systemów komputerowych i sieci infrastruktury
  • Planu wnioski projektowania i optymalizacji oprogramowania, danych i systemy
  • Analizować, porównaj i algorytmy kontrastowe, języków programowania, kompilatorów i systemów operacyjnych, aby wybrać lub opracować rozwiązania problemów
  • Identyfikacja i odpowiedzi na technologii wschodzących, modeli, metod, systemów, sieci społecznościowych, gier, modelowania i symulacji.
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w International Black Sea University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,940 USD
Pokazany opłata roczna
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
Usually takes around 2 months
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Usually takes around 2 months

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
Usually takes around 2 months
Data końcowa