Read the Official Description

Bachelor of Science in Computer Science


Informatyki składa się z wielu dziedzin informatycznych, od podstaw teoretycznych do state-of-the-art technologii w rozwoju dużych systemów i sieci teleinformatycznych, systemów inteligentnych, programowanie telefonu i Internetu i nie tylko. Studenci na kierunku Informatyki otrzymują solidne podstawy w programowaniu, analizy algorytmów i projektowanie, rozwój systemów, zarządzanie informacją i komputerów.Computer Science major oferuje studentom możliwość poznania wielu obszarów zainteresowania w odniesieniu do teorii, sprzętu i oprogramowania, które obejmuje mikroprocesory i architektury komputera, grafika komputerowa, systemy bazodanowe, systemy rozproszone, sieci komputerowe, analiza numeryczna, systemy operacyjne, języki programowania , inżynieria oprogramowania, sztuczna inteligencja, w tym hurtowni danych i eksploracji i zarządzania technologii informatycznych.

&nbsp


Możliwości kariery


Możliwości kariery dla kierunków Informatyka to pracuje dla uczelni, badania przemysłowe i rozwój laboratoriów, małych i dużych oprogramowania i serwisu komputerowego oraz innych organizacji, np. firm, agencji rządowych, instytucji finansowych i przedsiębiorstw, które wymagają opieki zdrowotnej osób z doświadczeniem w sieci rozwój, projektowanie interfejsu, kwestie bezpieczeństwa i komputerów przenośnych.

&nbsp

&nbsp

Rekrutacja Wymagania


Dla stałych Wnioskodawców


Wnioskodawcy muszą wypełnić liceum (M.6) certyfikat lub jego odpowiednik nadany przez Ministerstwo Edukacji, Tajlandia.
Wnioskodawcy muszą wykazać polski kompetencje: Wynik TOEFL 79 albo wyżej, IELTS (academic band) wynik 6.0 lub powyżej, SAT1 wynik 1650 z wynikiem Math przynajmniej 580.


Wnioskodawcy muszą siedzieć do egzaminu pisemnego, w tym języka angielskiego (TOEFL ITP i piśmie), matematyki, General Nauki i Spraw bieżących. Jeśli uda im się z egzaminu pisemnego, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.


Uwaga: Wnioskodawcy, których znajomość języka angielskiego, nie są wystarczające do natychmiastowego przyjęcia może być poinformowani na studia w Centrum Przygotowania języków i matematyki (PC). Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą wymagania PC będą kwalifikować się do przyjęcia do regularnego MUIC programu studiów w następnym trymestrze. MUIC oferuje także "Intensive English Program" kurs dla studentów przygotowujących się do Kolegium polski egzamin wstępny.

&nbsp


Międzynarodowych Wnioskodawców


Zainteresowani kandydaci mogą stosować międzynarodowe 3 razy w roku przez Sekcję Przyjęć. Wnioskodawcy muszą już zakończyły średnie wykształcenie lub równoważne do szkoły wydane przez Ministerstwo Edukacji, Tajlandia.


Jeżeli szkoła certyfikat / dyplom nie jest w języku angielskim, certyfikat tłumaczenie dokumentu musi być ułożone i przekazane do Ministerstwa Edukacji w Tajlandii, czy jest to dopuszczalne.


Kandydaci, którzy nie są rodowitych Anglików, muszą przedstawić wynik egzaminu TOEFL (IBT wynik co najmniej 79 z wynikiem co najmniej 25 w formie pisemnej) lub wynik IELTS (6,0 lub powyżej z pisania 6,0) lub SAT wynik (1650 z wynikiem Math z 580 lub wyżej).


Raz kandydaci oficjalnie przyjęty jako studenci w pełnym wymiarze czasu, są one wymagane do zasiadania literatury angielskiej i testów pośrednictwa Math, aby zobaczyć, jaki poziom mogą zarejestrować.


See 18 more programs offered by Mahidol University International College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Czerwiec 2019
Application deadline

Czerwiec 2019

Location
Application deadline
Data końcowa