Bachelor of Science w dziedzinie komunikacji graficznej

Chowan University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science w dziedzinie komunikacji graficznej

Chowan University

Bachelor of Science w Graphic Communications

chowanart

Z myślą o przyszłości, Chowan tworzy atmosferę, w której kreatywność i innowacje będą scalić do produkcji student, który jest estetyczny, teoretycznie i technicznie wyszkolony w zakresie projektowania graficznego, interaktywnego projektowania, technologii druku, projektowanie opakowań i / lub studio sztuki. Łącząc swoje zasoby technologiczne i wiedzę wykładowców uczelnia odnowi swoje wysiłki na rzecz rozwijania pomysłów uczniów, zdolności artystyczne, wyrażania siebie i umiejętności zawodowych, jak studiować wideo, cyfrowe, projekt druku, rysunek, cyfrowej obróbki, pakowania, projektowanie stron internetowych, fotografia, malarstwo, ceramika, technika mieszana, itd., na przecięciu sztuki i techniki. Czy za pomocą "metody wielowiekowej lub przesuwa granice cyfrowej kreatywności", dział będzie produkować unikalne i pewny siebie absolwentów w umiejętności, które współczesna technologia druku, projektowania, a popyt sztuki.

William A. Krueger Szkoła Grafiki Akademii Komunikacji w Chowan to obiekt 40.000 stóp kwadratowych, state-of-the-art, które oferuje program nauczania zarówno w druku i mediów cyfrowych od projektu graficznego do wykończenia. Nasz wielokrotnie nagradzany wykładowców i studentów stworzyliśmy Szkołę Krueger jako odwieczne zamawiającej nagradzany lider w branży poligraficznej i opakowaniowej. Szkoła Graphic Communications oferuje studentom dobrze zaokrąglone i wszechstronne doświadczenie edukacyjne w przemyśle graficznym komunikacji, opakowań i przetwarzania obrazu.

Obiekty w Zielonej Hall znajduje się w pełni wyposażony aneks Mac Lab dla studentów kierunków artystycznych prezentujących oprogramowania Adobe Creative Suite, przestronne sale lekcyjne do pracy 2D studio, takich jak rysunek, malarstwo i grafiki studia z urządzeń do tych dyscyplin, ceramiki studio z rzucania koła, pieca i inne obszary robocze, dwie galerie sztuki, które wyposażone wystawy przez studentów i artystów profesjonalnych i sklep drewna stworzyć ramy dla grafiki dla studentów Studio sztuki koncentrując się w malarstwie, ceramice, lub grafiki i terapii torze wstępnie sztuki. Pola dotyczące sztuki, takie jak absolwent studiów projektowych i graficznych mogą być realizowane przez absolwentów. Dział wspiera społeczności kampusu, przyczyniając się do świadomości kulturowej poprzez zapewnienie ekspozycji do sztuki wizualnej.

chowangraph

W Communication Arts dur, możesz połączyć swoją wiedzę w klasie z rzeczywistego doświadczenia świata. Nasze staże studentów z możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia w ustawieniach zawodowych. Chowan Uniwersytet VISION Club oraz Artisus Klub oferują studentom dodatkowe możliwości edukacyjnych, usług, i wspólnoty.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Murfreesboro, North Carolina
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Murfreesboro, North Carolina
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą