Read the Official Description

Bachelor of Science in Science Sports

chowansport

"Departament Sport Nauka oferuje studentom szeroki zakres wiedzy i umiejętności. Z naszych różnych stężeniach i naszej najwyższej klasy wykładowców, dział sportowy Badania mogą przygotować się do kariery w lekkiej atletyce jakiejkolwiek! " - Drew Praster, Sport Nauka absolwent, Starszy Kierownik Sprzedaży Premium dla Charlotte Hornets, a Szanowni Studenci Absolwent ukończeniu programu Sport Science są przygotowani do prowadzenia kariera w Zdrowia i Kultury Fizycznej, Exercise Science, Zarządzania i Coachingu Sportu. Dodatkowym celem jest zapewnienie wszystkim uczniom możliwości rozwoju zdrowia fizycznego, społecznego, intelektualnego, emocjonalnego, duchowego i środowisko.

Jako Sport Science-dur, możesz połączyć swoją wiedzę w klasie z rzeczywistego doświadczenia świata. Nasze staże studentów z możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia w ustawieniach zawodowych. Rynek pracy w dalszym ciągu rozwijać się w dziedzinie sportu Nauki i Wychowania Fizycznego, z możliwości zatrudnienia absolwentów odbioru!

Nasi absolwenci pełnego wykorzystania wiedzy w świecie rzeczywistym polu Wydziału i zrozumienia kluczowych pojęć, terminologii, teorii i badań. Nie tylko to, ale uczniowie rozwijają silne więzi z profesorów, lokalnych szkół, i kolegów za pośrednictwem interaktywnej badań i szkoleń wymaganych. Połączenia te są wzmacniane poprzez staże, które pomagają budować swoje referencje i wznowić w prywatnych przedsiębiorstw oraz:

  • Athletic działy w lokalnych szkołach
  • YMCAs
  • Prywatne ośrodki szkoleniowe
  • Obsługa w role przywódcze
  • Pola związane ze zdrowiem, takich jak chiropraktyka, fizykoterapia i ośrodkach rehabilitacyjnych

Chowan Uniwersytet rozdział Phi Epsilon Kappa obywatelem profesjonalny społeczeństwo zaszczyt dla osób zajmujących się lub karierą w zakresie wychowania fizycznego, zdrowia, rekreacji, tańca, wydolności człowieka, nauki ćwiczeń, medycyny sportowej i zarządzania sportu i Sport Science Klubu oferują studentom dodatkowe szans edukacyjnych, usług, i wspólnoty.

Chowan Uniwersytet oferuje studentom zainteresowanych Sport Science poniższych opcji stopnia:

chowanpsy2

Nauka ćwiczeń. Czy miał wspaniały sport trener w liceum, trener, który wprowadził do treningu siłowego, lub jeśli już oglądałem we wszystkich segmentach Sport Science ESPN i chcesz pracować w sport i fitness, koncentracji Nauka Ćwiczenia Chowan University może być to, co Ty chcesz. Specjalizująca się w silnym rdzeniu klas od wewnątrz SSPE pomoże Ci skoncentrować się na kwestiach związanych z przemysłem, takich jak:

  • Silnik Nauka / Kontrola / Rozwój
  • Kinezjologia / Biomechanika
  • Fizjologia Ćwiczenia te zajęcia połączone z podstawowych kursów z pomocą innych kluczowych działów, takich jak anatomia biologia i kursy Psychologia rozwojowa w Fizjologii i dać stężenie Exercise Science Chowan za przewagę w branży.
psy3

Zdrowie i Wychowanie Fizyczne dla studentów (K-12). "Program Wychowanie fizyczne jest bardzo zainteresowany w sukces swoich uczniów. Zapewniają one silny nacisk na różnorodność i znaczenie jako uczący się przez całe życie. Dostajemy do udziału w szkołach na całym hrabstwie interakcji z dziećmi i grać różne gry z nimi, zanim jeszcze ukończył. " -Mary Tolson 2009 Wychowanie fizyczne absolwentem Chowan oferuje specjalistyczny program nauczania, przygotowanie studentów do udanej kariery w nauczaniu treści fizycznej i zdrowia oraz działania edukacji od przedszkola do klasy 12. Możesz nauczyć następnego sprawności generacji i żywienia, które będą im służyć przez całe życie pracując z pierwszej ręki z uczniów z miejscowych szkół podstawowych i średnich do studentów i pracowników w Chowan.

Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by Chowan University »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019