Read the Official Description

Bachelor of Science in Food Science and Technology


Żywność i techniki obejmują stosowanie wielu dziedzin nauki do produkcji żywności, które to masy produkcji żywności z surowej zwierzęcia i materiałów roślinnych, wykorzystujący zasady technologii żywności. Jest to jedna z największych gałęzi przemysłu w Tajlandii i pociąga za sobą wybór, konserwowania, przetwarzania, pakowania, dystrybucji i wykorzystania żywności bezpiecznej, pożywne i zdrowe. Nauki o Żywności i koncerny technologiczne uczyć chemii, mikrobiologii, strukturę, inżynieria, bezpieczeństwo żywności i żywienia, jak jest on przetwarzany, zapakowany, rozprowadzane, przechowywane i wykorzystywane i odbierać rygorystyczne szkolenie teoretyczne i praktyczne w dziedzinie nauk podstawowych związanych z technologią żywności.

&nbsp


Możliwości kariery


Przemysłu spożywczego w Tajlandii zaspokaja zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych rynkach, w tym w krajach ASEAN i większych rynków eksportowych w Europie, Ameryce Północnej i Japonii. W konsekwencji istnieje potrzeba wysoko wykwalifikowanych pracowników technicznych, którzy mogą komunikować się w języku angielskim, który oferuje MUIC absolwentom wyraźną przewagę. Nauki o Żywności i koncerny technologiczne, ze względu na ich naukowe i techniczne, tła, są dobrze przygotowani do pracy w tej branży lub kontynuować naukę na magisterskich lub doktoranckich w żadnym stopniu nauk żywnościowych i innych dziedzin pokrewnych.

&nbsp

&nbsp

Rekrutacja Wymagania


Dla stałych Wnioskodawców


Wnioskodawcy muszą wypełnić liceum (M.6) certyfikat lub jego odpowiednik nadany przez Ministerstwo Edukacji, Tajlandia.
Wnioskodawcy muszą wykazać polski kompetencje: wynik egzaminu TOEFL z 79 lub powyżej, IELTS (academic band) wynik 6,0 lub powyżej, SAT1 wynik 1650 z wynikiem Math przynajmniej 580.


Wnioskodawcy muszą siedzieć do egzaminu pisemnego, w tym języka angielskiego (TOEFL ITP i piśmie), matematyki, General Nauki i Spraw bieżących. Jeśli uda im się z egzaminu pisemnego, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.


Uwaga: Wnioskodawcy, których znajomość języka angielskiego, nie są wystarczające do natychmiastowego przyjęcia może być poinformowani na studia w Centrum Przygotowania języków i matematyki (PC). Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą wymagania PC będą kwalifikować się do przyjęcia do regularnego MUIC programu studiów w następnym trymestrze. MUIC oferuje także "Intensive English Program" kurs dla studentów przygotowujących się do Kolegium polski egzamin wstępny.

&nbsp


Międzynarodowych Wnioskodawców


Zainteresowani kandydaci mogą stosować międzynarodowe 3 razy w roku przez Sekcję Przyjęć. Wnioskodawcy muszą już zakończyły średnie wykształcenie lub równoważne do szkoły wydane przez Ministerstwo Edukacji, Tajlandia.


Jeżeli szkoła certyfikat / dyplom nie jest w języku angielskim, certyfikat tłumaczenie dokumentu musi być ułożone i przekazane do Ministerstwa Edukacji w Tajlandii, czy jest to dopuszczalne.


Kandydaci, którzy nie są rodowitych Anglików, muszą przedstawić wynik egzaminu TOEFL (IBT wynik co najmniej 79 z wynikiem co najmniej 25 w formie pisemnej) lub wynik IELTS (6,0 lub powyżej z pisania 6,0) lub SAT wynik (1650 z wynikiem Math z 580 lub wyżej).


Raz kandydaci oficjalnie przyjęty jako studenci w pełnym wymiarze czasu, są one wymagane do zasiadania literatury angielskiej i testów pośrednictwa Math, aby zobaczyć, jaki poziom mogą zarejestrować.


See 18 more programs offered by Mahidol University International College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Czerwiec 2019
Application deadline

Czerwiec 2019

Location
Application deadline
Data końcowa