Read the Official Description

Inżynierii i Technologii Chemicznej

College: Instytut Technologii

Profil zawodowy: niezliczone potrzeby współczesnego życia jest wytwarzane przez przemysł chemiczny, inżynierowie chemicy odgrywają kluczową rolę w tym procesie. Chemical Engineers odpowiedzialne za różne techniki chemiczne, włączając w to proces od początkowej w celu zakończenia całego procesu produkcyjnego: ENERGY (elektrownie, energię odnawialną, energia słoneczna ...), wodą (do odsalania wody, obróbki ścieków), polimer, mikroelektronicznego nanotechnologia, farmaceutyki i biotechnologii, ochrony środowiska i jakości. Chemical Engineering jest rdzeniem transformacji przemiana struktury materii przez materiał tak, że nie ma pożądanych właściwości.

Ten profesjonalny wymagania mają głębokie matematyka, fizyka podstawy. Po dostarczeniu naukowych kursy przygotowawcze, profesjonalne zapewnia studentom szeroki zakres kursów podstawowych procesów chemicznych, w tym materiałów, bilansie energetycznym termodynamiki, zjawisk transportowych i tak dalej. Po tym, uczniowie będą uczyć się szereg kompleksowych kursów, w tym, jak radzić sobie ze specyficznymi kwestiami środowiskowymi, jak zastosowanie odpowiedniej technologii oczyszczania. Israel Institute of Technology Guangdong Inżynierii Chemicznej stronniczy na rzecz ochrony środowiska, tak aby absolwenci mają zredukować wodę, powietrze lub zanieczyszczenia gleby, zapobiega ludzi z życia zdolność techniczną pogorszenia jakości środowiska.

Zatrudnienie od bardzo wielu inżynierów chemików, w tym: zarządzanie fabrykach lub zakładach chemicznych lub biochemicznych wzorem chemicznym procesie; produkcja fabryka lider zespołu; symulacji i optymalizacji procesów produkcyjnych w celu zwiększenia ich produktywności i kontrolować jej wpływ na środowisko. Naprawa po zaledwie Absolwenci mogą pracować w odpowiednich agencji regulacyjnych branżowych lub rządowych na wszystkich poziomach, zwłaszcza tych z wiedzy technicznej, projektowania i zapobieganie zanieczyszczeniom, zamiast czekać na szkodę środowiska.

Czas trwania: 4 lata

Guangdong Israel Institute of Technology nagrodzony licencjat z inżynierii chemicznej i studiach Engineering Technology, Israel Institute of Technology licencjat w Chemical Engineering Degree

instruktorzy

Ori Lahav, szef programu Inżynierii Środowiska

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Guangdong Technion Israel Institute Of Technology »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa