Bachelor of Science w Inżynierii i Technologii Chemicznej

Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science w Inżynierii i Technologii Chemicznej

Guangdong Technion Israel Institute Of Technology

Inżynierii i Technologii Chemicznej

College: Instytut Technologii

Profil zawodowy: niezliczone potrzeby współczesnego życia jest wytwarzane przez przemysł chemiczny, inżynierowie chemicy odgrywają kluczową rolę w tym procesie. Chemical Engineers odpowiedzialne za różne techniki chemiczne, włączając w to proces od początkowej w celu zakończenia całego procesu produkcyjnego: ENERGY (elektrownie, energię odnawialną, energia słoneczna ...), wodą (do odsalania wody, obróbki ścieków), polimer, mikroelektronicznego nanotechnologia, farmaceutyki i biotechnologii, ochrony środowiska i jakości. Chemical Engineering jest rdzeniem transformacji przemiana struktury materii przez materiał tak, że nie ma pożądanych właściwości.

Ten profesjonalny wymagania mają głębokie matematyka, fizyka podstawy. Po dostarczeniu naukowych kursy przygotowawcze, profesjonalne zapewnia studentom szeroki zakres kursów podstawowych procesów chemicznych, w tym materiałów, bilansie energetycznym termodynamiki, zjawisk transportowych i tak dalej. Po tym, uczniowie będą uczyć się szereg kompleksowych kursów, w tym, jak radzić sobie ze specyficznymi kwestiami środowiskowymi, jak zastosowanie odpowiedniej technologii oczyszczania. Israel Institute of Technology Guangdong Inżynierii Chemicznej stronniczy na rzecz ochrony środowiska, tak aby absolwenci mają zredukować wodę, powietrze lub zanieczyszczenia gleby, zapobiega ludzi z życia zdolność techniczną pogorszenia jakości środowiska.

Zatrudnienie od bardzo wielu inżynierów chemików, w tym: zarządzanie fabrykach lub zakładach chemicznych lub biochemicznych wzorem chemicznym procesie; produkcja fabryka lider zespołu; symulacji i optymalizacji procesów produkcyjnych w celu zwiększenia ich produktywności i kontrolować jej wpływ na środowisko. Naprawa po zaledwie Absolwenci mogą pracować w odpowiednich agencji regulacyjnych branżowych lub rządowych na wszystkich poziomach, zwłaszcza tych z wiedzy technicznej, projektowania i zapobieganie zanieczyszczeniom, zamiast czekać na szkodę środowiska.

Czas trwania: 4 lata

Guangdong Israel Institute of Technology nagrodzony licencjat z inżynierii chemicznej i studiach Engineering Technology, Israel Institute of Technology licencjat w Chemical Engineering Degree

instruktorzy

Ori Lahav, szef programu Inżynierii Środowiska

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 24, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Chiny - Shantou, Guangdong
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Chiny - Shantou, Guangdong
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą