Bachelor of Science w Inżynierii Komputerowej


Computer Engineering jest dyscypliną, która uosabia nauki i technologii projektowania, budowy, wdrożenia i utrzymania sprzętu i oprogramowania elementów nowoczesnych systemów komputerowych i komputerowo sterowanych urządzeń. Chociaż technika komputerowa jest tradycyjnie postrzegany jako połączenie informatyki i elektrotechniki, ewoluował w ciągu ostatnich trzech dekad jako dyscypliny odrębnym, ale ściśle powiązane. Computer Engineering Wytwórnia oferuje swoim studentem programu nauczania, mocno zakorzenione w teorii i zasad informatyka, matematyka, nauka i technika oraz stosuje te teorie i zasady rozwiązywania problemów technicznych poprzez projektowanie komputerowych sprzętu, oprogramowania, sieci i procesów.

&nbsp


Możliwości kariery


Coraz inżynierów komputerowych są zaangażowani w projektowanie systemów komputerowych w celu rozwiązania wysoce specjalistycznych i specyficznych potrzeb aplikacji, szczególnie w komputerze, lotniczy, telekomunikacja, produkcja energii elektrycznej, produkcja, obrona i elektronika. Szeroki wachlarz kompleksowych systemów technologicznych, takich jak wytwarzanie energii i systemów dystrybucji i nowoczesnej przetworzenia i produkcji, opierają się na systemach informatycznych zaprojektowanych i opracowanych przez inżynierów komputerowych.

&nbsp

&nbsp

Rekrutacja Wymagania


Dla stałych Wnioskodawców


Wnioskodawcy muszą wypełnić liceum (M.6) certyfikat lub jego odpowiednik nadany przez Ministerstwo Edukacji, Tajlandia.
Wnioskodawcy muszą wykazać polski kompetencje: wynik egzaminu TOEFL z 79 lub powyżej, IELTS (academic band) wynik 6,0 lub powyżej, SAT1 wynik 1650 z wynikiem Math przynajmniej 580.


Wnioskodawcy muszą siedzieć do egzaminu pisemnego, w tym języka angielskiego (TOEFL ITP i piśmie), matematyki, General Nauki i Spraw bieżących. Jeśli uda im się z egzaminu pisemnego, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.


Uwaga: Wnioskodawcy, których znajomość języka angielskiego, nie są wystarczające do natychmiastowego przyjęcia może być poinformowani na studia w Centrum Przygotowania języków i matematyki (PC). Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą wymagania PC będą kwalifikować się do przyjęcia do regularnego MUIC programu studiów w następnym trymestrze. MUIC oferuje także "Intensive English Program" kurs dla studentów przygotowujących się do Kolegium polski egzamin wstępny.

&nbsp


Międzynarodowych Wnioskodawców


Zainteresowani kandydaci mogą stosować międzynarodowe 3 razy w roku przez Sekcję Przyjęć. Wnioskodawcy muszą już zakończyły średnie wykształcenie lub równoważne do szkoły wydane przez Ministerstwo Edukacji, Tajlandia.


Jeżeli szkoła certyfikat / dyplom nie jest w języku angielskim, certyfikat tłumaczenie dokumentu musi być ułożone i przekazane do Ministerstwa Edukacji w Tajlandii, czy jest to dopuszczalne.


Kandydaci, którzy nie są rodowitych Anglików, muszą przedstawić wynik egzaminu TOEFL (IBT wynik co najmniej 79 z wynikiem co najmniej 25 w formie pisemnej) lub wynik IELTS (6,0 lub powyżej z pisania 6,0) lub SAT wynik (1650 z wynikiem Math z 580 lub wyżej).


Raz kandydaci oficjalnie przyjęty jako studenci w pełnym wymiarze czasu, są one wymagane do zasiadania literatury angielskiej i testów pośrednictwa Math, aby zobaczyć, jaki poziom mogą zarejestrować.



Zobacz 18 więcej kursów w Mahidol University International College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Czerwiec 2020
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Czerwiec 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Czerwiec 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa