Read the Official Description

Test SRH Hochschule Hamm ma skupić się na logistyce, szybko rozwijający się przemysł z przyszłości. Tu około 15.000 kierownictwo każdego roku jest popyt. Logistyka przenieść świat. Podczas naszych licencjackich kurs logistyki - również w nauczaniu na odległość - są szkoleni jako inżynier w przemyśle. Oprócz umiejętności zarządzania, nasz program logistyczny zapewnia relacje techniczne i niezbędne umiejętności informatycznych.

Krótki opis:

Badania przemysłowe Inżynieria Logistics składa się z trzech głównych elementów: biznes, Inżynierii i Technologii Informacyjnych. Tematy logistyczne są nauczane od pierwszego semestru. O 60% oczywiście przekazać czystą wiedzę logistyczną. Logistyka to zintegrowany, koncepcja zarządzania i zarządzanie zorientowane na proces narzędzie. Jako początkujący przemysłowych inżynierów logistyki, uczniowie uczą się, jak radzić sobie z narzędzi metodologicznych do projektowania i organizacji materiału, informacji i przepływów finansowych w gospodarce światowej.

Języki obce:

Dobra znajomość języka angielskiego jest zalecane

Obowiązkowe szkolenia:

Przepisy egzaminacyjne pisze w szóstym Semestr pisania pracy licencjackiego oraz projekt korporacyjnej przed w jednej operacji. Przed rozpoczęciem badania praktyka nie jest wymagana do przyjęcia.

Baseline:

Semestr letni i zimowy

Przydział miejsc na studiach:

Wypełniając warunek badaniu przyjęcia wypowiedzenia. Wybór przez NC nie ma. Czasami niewierni profesjonalnie kwalifikacje wymagane jest przydatność w Kolegium wywiad

See 3 more programs offered by SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
6 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
630 EUR
Składka miesięczna. I opłata wpisowa jednorazowa 250 €
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019