Read the Official Description

Bachelor of Science in Applied Mathematics


Matematyka, niezbędnym narzędziem dla zrozumienia otaczającego nas świata, jest badanie i poszukiwanie wzorów, które przenikają niemal każdy aspekt naszego życia. Jest to język współczesnej nauki i istotne dla tych, którzy chcą zrozumieć ważne naukowego naszych czasów. Applied Mathematics Wytwórnia oferuje program nauczania, który zapewnia studentom narzędzi i umiejętności analitycznych do rozwiązywania najbardziej abstrakcyjnych pojęć i ich stosowania w wielości innych dyscyplin.

&nbsp


Możliwości kariery


Dwujęzyczne i wielojęzyczne Matematyki Stosowanej majors dyspozycji szeroki wachlarz możliwości rozwoju kariery zawodowej, nawet w miejscach, gdzie zastosowanie matematyki mogą nie być oczywiste.Oprócz kariery w nauce i nauki, możliwości istnieją w firmach ubezpieczeniowych, przemysłu i handlu, ekonomii, związanych z zawodami, genetyka, meteorologii i leśnictwo.

&nbsp

&nbsp

Rekrutacja Wymagania


Dla stałych Wnioskodawców


Wnioskodawcy muszą wypełnić liceum (M.6) certyfikat lub jego odpowiednik nadany przez Ministerstwo Edukacji, Tajlandia.
Wnioskodawcy muszą wykazać polski kompetencje: wynik egzaminu TOEFL z 79 lub powyżej, IELTS (academic band) wynik 6,0 lub powyżej, SAT1 wynik 1650 z wynikiem Math przynajmniej 580.


Wnioskodawcy muszą siedzieć do egzaminu pisemnego, w tym języka angielskiego (TOEFL ITP i piśmie), matematyki, General Nauki i Spraw bieżących. Jeśli uda im się z egzaminu pisemnego, zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.


Uwaga: Wnioskodawcy, których znajomość języka angielskiego, nie są wystarczające do natychmiastowego przyjęcia może być poinformowani na studia w Centrum Przygotowania języków i matematyki (PC). Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą wymagania PC będą kwalifikować się do przyjęcia do regularnego MUIC programu studiów w następnym trymestrze. MUIC oferuje także "Intensive English Program" kurs dla studentów przygotowujących się do Kolegium polski egzamin wstępny.

&nbsp


Międzynarodowych Wnioskodawców


Zainteresowani kandydaci mogą stosować międzynarodowe 3 razy w roku przez Sekcję Przyjęć. Wnioskodawcy muszą już zakończyły średnie wykształcenie lub równoważne do szkoły wydane przez Ministerstwo Edukacji, Tajlandia.


Jeżeli szkoła certyfikat / dyplom nie jest w języku angielskim, certyfikat tłumaczenie dokumentu musi być ułożone i przekazane do Ministerstwa Edukacji w Tajlandii, czy jest to dopuszczalne.


Kandydaci, którzy nie są rodowitych Anglików, muszą przedstawić wynik egzaminu TOEFL (IBT wynik co najmniej 79 z wynikiem co najmniej 25 w formie pisemnej) lub wynik IELTS (6,0 lub powyżej z pisania 6,0) lub SAT wynik (1650 z wynikiem Math z 580 lub wyżej).


Raz kandydaci oficjalnie przyjęty jako studenci w pełnym wymiarze czasu, są one wymagane do zasiadania literatury angielskiej i testów pośrednictwa Math, aby zobaczyć, jaki poziom mogą zarejestrować.


See 18 more programs offered by Mahidol University International College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Czerwiec 2019
Application deadline

Czerwiec 2019

Location
Application deadline
Data końcowa