Bachelor of Science w nawigacji

Maritime University of Szczecin

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science w nawigacji

Maritime University of Szczecin

Nawigacja dostarcza pogłębionej wiedzy w zakresie innych leksykonie powiązanych ze sobą dziedzin nauki, umożliwiając elastyczność w swoich przyszłych wyborów zawodowych. Program składa się na pokładzie, jak i na ziemi, szkoleń, a także kursy specjalistyczne oraz szkolenia.

Absolwenci mogą pracować jako oficerów pokładowych na statkach żeglugi morskiej i śródlądowej, w przedsiębiorstwach związanych z żeglugi międzynarodowej. Mogą one być wykorzystane przez wysoko wyspecjalizowane usługi Handlowej lub marynarki, floty rybackiej, na statkach pasażerskich, morskie statki patrolowe chroniące pola naftowe, na platformach wiertniczych i produkcji specjalistycznych statków na nowoczesnych hydrograficznych i badawczych. Mogą również dołączyć do konserwacji terenów i usługi techniczne, jednostki administracji morskiej, instytucje klasyfikacyjne i usługi SAR.

Nasi absolwenci mają jasno określoną ścieżkę kariery i niezawodne. Ich pierwsza praca po ukończeniu studiów obejmuje wynagrodzenie w wysokości ponad 1.000 euro miesięcznie. Dopiero po sześciu latach, w wieku niespełna 30 lat, można uzyskać świadectwo kwalifikacyjne Master Mariner lub Inżynier starszego asystenta i wynagrodzenie w wysokości około 5.000 EUR! Ci, którzy chcieliby pracować na ziemi może być zatrudniony jako specjalistów w zakresie diagnostyki i konserwacji maszyn, w laboratoriach badawczych, instytucji odpowiedzialnych za ochronę środowiska na różnych szczeblach administracji państwowej, przez przedsiębiorstwa żeglugowe, stocznie i porty, biura projektowe i Usługi nadzoru technicznego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,900 EUR
Przedział cenowy: obywatele UE, polska czarterowa posiadacze 540 euro rocznie, pozostałe 2.900 euro rocznie
Locations
Polska - Szczecin, West Pomeranian Voivodeship
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Czerwiec 30, 2021
Dates
Wrześ. 2019
Polska - Szczecin, West Pomeranian Voivodeship
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Czerwiec 30, 2021