Read the Official Description

Nawigacja dostarcza pogłębionej wiedzy w zakresie innych leksykonie powiązanych ze sobą dziedzin nauki, umożliwiając elastyczność w swoich przyszłych wyborów zawodowych. Program składa się na pokładzie, jak i na ziemi, szkoleń, a także kursy specjalistyczne oraz szkolenia.

Absolwenci mogą pracować jako oficerów pokładowych na statkach żeglugi morskiej i śródlądowej, w przedsiębiorstwach związanych z żeglugi międzynarodowej. Mogą one być wykorzystane przez wysoko wyspecjalizowane usługi Handlowej lub marynarki, floty rybackiej, na statkach pasażerskich, morskie statki patrolowe chroniące pola naftowe, na platformach wiertniczych i produkcji specjalistycznych statków na nowoczesnych hydrograficznych i badawczych. Mogą również dołączyć do konserwacji terenów i usługi techniczne, jednostki administracji morskiej, instytucje klasyfikacyjne i usługi SAR.

Nasi absolwenci mają jasno określoną ścieżkę kariery i niezawodne. Ich pierwsza praca po ukończeniu studiów obejmuje wynagrodzenie w wysokości ponad 1.000 euro miesięcznie. Dopiero po sześciu latach, w wieku niespełna 30 lat, można uzyskać świadectwo kwalifikacyjne Master Mariner lub Inżynier starszego asystenta i wynagrodzenie w wysokości około 5.000 EUR! Ci, którzy chcieliby pracować na ziemi może być zatrudniony jako specjalistów w zakresie diagnostyki i konserwacji maszyn, w laboratoriach badawczych, instytucji odpowiedzialnych za ochronę środowiska na różnych szczeblach administracji państwowej, przez przedsiębiorstwa żeglugowe, stocznie i porty, biura projektowe i Usługi nadzoru technicznego.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,900 EUR
Przedział cenowy: obywatele UE, polska czarterowa posiadacze 540 euro rocznie, pozostałe 2.900 euro rocznie
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Data końcowa
Czerwiec 30, 2021
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Czerwiec 30, 2021