Bachelor of Science w obliczaniu

East Tennessee State University - Bachelor Programs

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science w obliczaniu

East Tennessee State University - Bachelor Programs

Bachelor of Science w informatyce

ETSU Wydział Informatyki program studiów oferuje trzy stężenia:

 • informatyka
 • Systemy informacyjne
 • Technologia informacyjna

Stężenia dzielić rdzeń z kursów komputerowych, które dają studentom duże doświadczenie w programowaniu, projektowaniu, organizacji, informatyki, zarządzania bazami danych, sieci i inżynierii oprogramowania.

Podkreślają praktyczne umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w karierze w informatyce, w tym umiejętności technicznych, komunikacji pisemnej i ustnej, zarządzania projektami i pracy zespołowej.

Absolwenci pracują w regionie i kraju, w bardzo konkurencyjnych i wynagrodzeń w różnych branżach. Ponadto wielu naszych absolwentów przejść do dalszych badań, w tym programów departamentu magisterskich.

Wszystkie stężenia licencjackich są akredytowane przez Komisję Computing Akredytacyjnej (CAF) ABET, organem akredytacji uznane przez Radę Akredytacji Szkolnictwa Wyższego (CASA).

Niezależnie od stężenia, koncerny Komputery otrzymują solidne podstawy sztuk wyzwolonych, w uzupełnieniu do ich poważnej pracy oczywiście.

Stężenie Informatyka licencjackich

Computer Science (CS) stężenie uzupełnia program nauczania z Computing kursy programowania obiektowego i projektowania, architektury komputerów i systemów operacyjnych. Koncentracja wymaga również 17 godzin matematyki, w tym jeden kurs matematyki w dziale (CSCI 1900) i sekwencję nazębnego wymaganej kierunków matematycznych. To stężenie jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę w naukowych, technicznych, matematycznych lub środowiska, lub dla tych, którzy planują pracę dyplomową w dziedzinie informatyki lub matematyki stosowanej obliczeniowych.

Stężenie Information Systems licencjackie

Systemów informacyjnych (IS) stężenie uzupełnia program nauczania Computing z kursów w systemach informatycznych przedsiębiorstwa i procesów biznesowych. Koncentracja wymaga również nacisk w zarządzaniu lub rachunkowości. To stężenie jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę w zakresie rozwoju oprogramowania biznesowego, korporacyjne systemy informacyjne lub pracy technologii informacyjnej, zarządzanie procesami biznesowymi, a dla tych, którzy planują absolwentów pracy w niektórych obszarach systemów zarządzania i informacyjnych.

Stężenie Informatyka licencjackich

 • Każdy absolwent będzie posiadać dobre umiejętności komunikacji ustnej.
 • Każdy absolwent będzie posiadać dobre umiejętności komunikacji pisemnej.
 • Każdy absolwent będzie miał możliwość wykonywania jako integralną część zespołu.
  • Każdy absolwent będzie miał zdolność do rozpoznawania, dyskusji i odpowiedzi na pytania o szerokim zakresie, etycznych, prawnych, globalnych problemów społecznych i zawodowych w dziedzinie komputerów.
  • Każdy absolwent będzie przygotowany umiejętności niezbędne, by stać się całe życie uczący.
  • Każdy absolwent będzie zrozumienia i zastosowania systemów zarządzania bazami danych.
  • Każdy absolwent będzie zrozumieć, sieci komputerowych i sieci.
  • Każdy absolwent będzie posiadać wiedzę z teorii i stosowania matematyki dyskretnej.
  • Każdy absolwent, ponieważ oświadczenie problemu użytkownik końcowy będzie miał zdolność do całkowitego i dokładnego określenia wymagań, zasobów oraz podejścia potrzebne do wdrożenia rozwiązania.
 1. Informatyka-konkretnych rezultatów

 2. Każdy absolwent Stężenie Informatyki będzie miał możliwość ubiegania się swoją wiedzą teoretyczną podstawę obliczeń, architektury i oprogramowania komputerowego, systemów w projektowaniu systemów i aplikacji.

2.Każdy absolwent Stężenie Informatyki będą mieli możliwość rozwijania systemów oprogramowania za pomocą ustalonych zasad i technik analizy systemów, projektowania i realizacji.

Information Systems-konkretnych rezultatów

 1. Informacje dla poszczególnych technologii Wyniki

 2. Każdy absolwent Information Technology Stężenie będzie miał zdolność do planowania i wdrażania aplikacji internetowych, które są zgodne ze standardami przemysłowymi z wykorzystaniem aktualnych narzędzi i technologii.
  • Każdy absolwent będzie miał zdolność do projektowania, wdrażania i zarządzania bezpieczną aplikację po stronie serwera WWW z szerokich możliwości interfejsu użytkownika.
  • Każdy absolwent będzie miał zdolność do planowania i tworzenia udanych aplikacji internetowych przystający do potrzeb grupy docelowej i celów klienta.

  2.Każdy absolwent Information Technology Stężenie będzie miał zdolność do projektowania, wdrażania i administrowania sieci heterogenicznych, klientów i serwerów przy użyciu bieżących narzędzi, narzędzi i języków skryptowych, które są zgodne z protokołami i standardami bezpieczeństwa przemysłowego.

 3. Każde absolwent Stężenie Information Technology będzie miała możliwość integracji interakcji człowiek-komputer (HCI) techniki aplikacji z solidnego zrozumienia krytycznej roli HCI w inżynierii oprogramowania.
Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Johnson City, Tennessee
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Johnson City, Tennessee
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą