Bachelor of Science w przygotowaniu wtórnego

University of the Virgin Islands

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Science w przygotowaniu wtórnego

University of the Virgin Islands

Bachelor of Science w Przygotowaniu wtórny


Przygotowanie nauczycieli szkół średnich obejmuje (i) spełniające ogólne wymagania edukacyjne dla Bachelor of Arts oraz (ii) na kierunku w języku angielskim, humanistyczne, matematyka, nauki, lub nauk społecznych.


Wstęp na obu podstawowych i średnich programów, z których oba zaczynają się Edukacji 250, jest przez aplikację. Przyszli studenci są zachęcani do stosowania na początku swojego drugiego roku. Dopuszczenie może być normalnie zabezpieczona drugim semestrze drugiego roku.


Osoby przygotowujące się do szkoły średniej są wymagane, aby zarobić na minimalny stopień "C" we wszystkich wymaganych kursów edukacyjnych. (Wszystkie kierunków kształcenia, które zamierzają spełnić wymagania certyfikacyjne dla nauczania w Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych powinien ukończyć 342).

Wizja


Wizja Wychowania, ściśle dostosowane do wizji instytucji jest promowanie standardów doskonałości w edukacji dla studentów i społeczeństw, że służy i do którego jest ono popełnione. Oczekuje się, że jej absolwenci wykazać wysoki poziom profesjonalizmu, osiągnięcia w nauce i kompetencji technologicznych w zróżnicowanym, złożonym i ciągle zmieniającym się świecie. Jednostka opowiada edukacji uczniu i wykładowców-uczonych, które wykorzystują badania do informowania praktyki. Aby zrealizować tę wizję, jednostka obiecuje zapewnić, że:


1. swoich kandydatów i absolwenci są wysoko wykwalifikowani specjaliści i właściwy


2. Kandydaci jego nauczycieli i innych specjalistów szkolnych będzie angażować się w aktywnych doświadczeń edukacyjnych właściwych dla rekwizytów programów studiów licencjackich i magisterskich.


3. że urządzenie wykorzystuje technologie, które odzwierciedlają najlepsze praktyki w edukacji


4. jednostka współpracuje z innymi jednostkami w ramach Uniwersytetu lepsze przygotowanie specjalistów szkolnych.


5. jednostka rozwija współpracę z Karaibów i na świecie oraz partnerów z Departamentem Edukacji, Kuratorium Oświaty, inne agencje szkół niepublicznych, a także innych zainteresowanych stron we Wspólnocie.


6. że jednostka angażuje się w najlepszych praktyk instruktażowe, które uczeń-centered i poinformował o badaniach naukowych


7. jego wydziału angażują się w praktyki, które przyciągają i zatrzymują wykwalifikowanych kandydatów w jednostce.


Misja


Misja Szkoły Edukacji jest, aby poświęcić się do sukcesu wszystkich uczniów poprzez swoją doskonałą nauczania i przygotować właściwy i skuteczny P - 12 nauczycieli i innych pracowników szkoły funkcjonować w bardzo złożonych i różnorodnych ustawień oraz promowanie doskonałości akademickiej i studentów sukces w celu budowania lepszej przyszłości dla osób fizycznych na terytorium, w tym szerszy Karaibów i świata.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Charlotte Amalie, St. Thomas
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych - Charlotte Amalie, St. Thomas
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates