Read the Official Description

Program Bachelor CIBU oferuje znakomitą edukację w kluczowych obszarach funkcjonalnych przedsiębiorstwa, w tym zarządzania, marketingu, prawa i ekonomii. Program zapewnia studentom Business Foundation wraz obieralnych, które oferują odpowiednie, nowatorskie strategie biznesowe stosowane do problemów świata rzeczywistego. Program wymaga praktyki biznesowe, które pozwala na praktyczną edukację w celu uzupełnienia nauki w klasie.

Rekrutacja Wymagania

Program ten idealnie nadaje się dla studentów transferowych z dwóch do trzech lat na swoich kursach transkryptów uczelni szczebla. CIBU oferuje tylko górne kursy podziału i dlatego wszyscy studenci, którzy zapisują się do tego programu musi mieć minimum 90 ćwierćfinale jednostki lub jej równowartość kredytów przeniesienie z zarówno kolegialnych lub dopuszczalnych źródeł nie-kolegialnych. Kredyty te muszą obejmować minimum 54 ćwierćfinale jednostek kształcenia ogólnego w matematyce, naukach społecznych i humanistycznych. Minimalna biegłości angielski dla studentów jest w następujący sposób: TOEFL (iBT) -65; IELTS-6.5 lub TOEIC-550. Szczegółowa lista wymagań dla konkretnego tła, prosimy o kontakt z Biurem Przyjęć.

Wymagania programowe

Program wymaga minimum 45 ćwierćfinale jednostek (lub 9 pól) na CIBU. Łączna liczba 90 ćwierćfinale jednostek (lub 18 pól) albo w CIBU lub z innej uczelni, która spełnia następujące listę kursów jest wymagane, aby otrzymać tytuł licencjata. Górne podział na CIBU kursy są następujące: (Wszystkie kursy są 5 ćwierćfinał jednostek każda.)

Czesne

Czesne opłata za kurs. Liczba kursów do realizacji programu może zależeć od liczby przeniesionych kredytów i kursy z innych instytucji.

  • Bachelor-Poziom Czesne = 1,575 dolarów za kurs - minimum 9 kursów = 14,175 dolarów - Pełna Upper Division z 18 kursów = 28.350 dolarów

Zapisy Data

Studenci mogą rozpocząć program w każdej dzielnicy akademickiej. 1 stycznia, 1 marca, 1 czerwca, 1 września Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.

Program taught in:
Język angielski
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Cena
14,175 USD
Minimum 9 kursów = 14,175 dolarów
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019