Bachelor of Technology (b.tech)

Dayananda Sagar University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor of Technology (b.tech)

Dayananda Sagar University

Bachelor of Technology (B.Tech)

Bachelor of Technology (B.Tech) przy Uniwersytecie Dayananda Sagar jest oferowana z wyboru następujących specjalności:

1.Computer Science & Engineering

Wydział Informatyki i Inżynierii oferuje dynamiczny ekosystem dla studiów, badań i rozwoju zawodowego dla wykładowców i studentów. Dąży oczyszczenie swoich uczniów do właściwych specjalistów IT, naukowców i przedsiębiorców.

Przegląd:

Zakład posiada dobrze wykwalifikowanych pracowników naukowych ze stopni doktorskich z renomowanych instytutów takich jak IIT / gnidy, pracujących skrupulatnie przekazać wiedzy dla studentów, aby osiągnąć swoje cele. Programy oferowane przez dział schronienie wszystkich dyscyplin i przedsiębiorstw intelektualne informatyki i inżynierii prowincji. Zakład oferuje B-Tech w CS & E, w ramach programu absolwent, który przygotowuje studentów do obecnych i przyszłych potrzeb przemysłu i świata badawczego. Dwa programy M-Tech są incepted w ważnych obszarach Big data / Internetu przedmiotów i Cloud Computing, aby zaspokoić zapotrzebowanie przemysłu. Zakład oferuje program naukowy doktora oraz członkowie wydziału w departamencie są bardzo aktywne w obszarach badawczych sieci bezprzewodowych, sieci danych, Big danych, dane Analytics, cloud computing, przetwarzanie obrazu, wyszukiwania informacji, etc.

Zakład posiada dobrze wyposażone i state-of-the-art laboratoria do szkolenia studentów w różnych technologiach. Dział umożliwia również korzystanie z laboratoriów innowacji, takich jak IBM Software Lab dla nowych technologii oraz NVIDIA High Performance Computing Lab do szkolenia studentów UG i PG w odpowiednich obszarach technologicznych. Studenci wydziału mogą również zapisać się do programów certyfikacyjnych oferowanych przez VMware Academy, EMC2 i stają się gotowe przemysłu. Dział prowadzi Krajowa Konferencja Big Science oraz danych w ubiegłym roku i planuje przeprowadzić FDP i krajowych / międzynarodowych konferencjach w ważnych obszarach technologicznych.

Na poziomie Pod Graduate student przechodzi przez kursy przygotowawcze w dziedzinie nauki humanistyczne i Inżynierii. Każdy dział zapewnia, że ​​kursy obejmują zarówno rdzeń obieralnych w miarę potrzeb. Rezerwa na otwartym planowym pomóc studentom zdobycie wiedzy interdyscyplinarnych lub specjalizują się znacząco w obszarze poza dyscypliny macierzystej. Na poziomie podyplomowym, studenci są narażeni na wiedzy poza ich specjalizacji i pomoc w poszerzaniu swoich horyzontów procesu myślowego.

Szkoła Inżynierii następująco dwa obowiązkowe semestry w roku z opcją dodatkowego III semestru jako semestru makijażu. I semestr rozpoczyna się od 1 sierpnia, II semestr, od 1 grudnia, i uzupełniających semestru od 1 kwietnia.

2.Electronics & Communication Inżynieria

Niewystarczający absolwentka nauczania w Elektroniki i Inżynierii Komunikacji otacza podstawowe aspekty tej dziedzinie. Podkreśla temat podstawowych zasad tej dziedzinie. Program podkreśla na empirycznej nauki, prac laboratoryjnych, projektów i praktyk etycznych.

Przegląd:

produkty Elektronika oparte odgrywają istotną rolę w naszym codziennym życiu, od specjalistycznego sprzętu diagnostycznego stosowanego w nowoczesnych szpitalach wiodących komunikacji światłowodowych. informatykę, telekomunikację oraz elektronika postępują w coraz szybszym tempie. Elektronika z Komunikacji tworzy inżynierów, którzy nadają się wiedzą i doświadczeniem do pracy w czołówce branży telekomunikacyjnej, rozwoju technologii komunikacji mobilnej, bezprzewodowy i szybki.

Doskonała infrastruktura z dobrze wyposażonych laboratoriów w obwodach elektronicznych, analogowe Logic Design, mikrokontroler, HDL, VLSI Design, Digital Signal Processing i komunikacyjnych analogowy zapewnia studentom najwyższej klasy uczenia się przez programowych i sprzętowych platform. Aby uzupełnić stan infrastruktury sztuki, dział posiada kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych wykładowców, którzy posiadają zarówno nauczania i doświadczeniem w dziedzinie przemysłowej.

Niewystarczający absolwentka nauczania w Elektroniki i Inżynierii Komunikacji otacza podstawowe aspekty tej dziedzinie. Podkreśla temat podstawowych zasad tej dziedzinie. Wybór oparty wydziałowych fakultatywnymi i instytucjonalnych planowej pomocy studentom poszerzyć swoją wiedzę w obszarze między dyscyplinarnego. Program podkreśla na empirycznej nauki, prac laboratoryjnych, projektów i praktyk etycznych. Pierwszy rok nauczania obejmuje Applied Science, podstawowe dziedziny inżynierii. Nacisk kładzie się na umiejętności komunikacji i odpowiedzialności społecznej. Drugi rok kładzie nacisk na kursy przygotowawcze. Program Trzeci rok wykorzystać studenta do dywersyfikacji z wyboru w oparciu obieralnych towarowych. Wykorzystuje studenta w systemach wbudowanych, elektroniki cyfrowej, cyfrowej komunikacji, komunikacji optycznej, wirtualne laboratoria roku Finał eksponuje się studenci uczą komunikacji satelitarnej, sieci komunikacyjnych, technologii bezprzewodowych, etc. Seminarium, mini projektu i projektem w ostatnim roku pozwoli studentowi na integrację wiedzy zdobytej w celu prezentacji technicznej i rozwoju produktu.

3.Mechanical Inżynieria

Inżynierowie mechanicy biorą udział w niemal każdej produkt inżynierii, którego używamy w dzisiejszym świecie - systemy transportu, elektroniki i komputerów, systemów energetycznych, urządzeń biomedycznych, roboty i wiele więcej.

Przegląd:

Departament dąży do osiągnięcia najwyższej jakości w kształceniu i zrobić charakterystyczny wkład do społeczeństwa. Nasze kursy są obsługiwane i włączone przez doświadczonych pracowników, state-of-the-art infrastruktury i zasobów. Poprzez nasze silne powiązania przemysłu i przywództwa, zapewniamy możliwości dla każdego ucznia, aby osiągnąć sukces na własnych warunkach.

W ramach programów podyplomowe są przeznaczone do szkolenia studentów w podstawy i podstawy mechaniki i zrozumieć adaptacyjności, zrozumienie związanych z nimi aspektów powstających obszarach technologii i aplikacji. Program pod absolwent Inżynierii Mechanicznej obejmuje podstawowe aspekty tej dziedzinie. Podkreśla podstawowe zasady, wybór oparty fakultatywnymi towarowe i elekcyjny instytucjonalnych w dziedzinie interdyscyplinarnej. Program kładzie nacisk na kształcenie studentów w zakresie stosowania tych zasad w celu osiągnięcia optymalnych rozwiązań problemów technicznych. Program podkreśla na empirycznej nauki, prac laboratoryjnych, projektów i praktyk etycznych.

Pierwszy rok nauczania obejmuje Applied Science, podstawowe dziedziny inżynierii. Nacisk kładzie się na umiejętności komunikacji i odpowiedzialności społecznej. Drugi rok stanowi fundament podstawowych inżynierii mechanicznej przedmiotów: kinematyka Maszyn, Mechanika ciał stałych i płynów, płyn Maszyny, technologia produkcji, Budowa Maszyn. Program Trzeci rok wykorzystuje studenta do dywersyfikacji z wyboru w oparciu obieralnych towarowych. Wykorzystuje studenta w zakresie projektowania, Heat Transfer, dynamika, i Analiz. Ostateczna lat pomaga przyswoić sterowania i optymalizacji aspekty. Seminarium, mini projekt, projekt pozwoli studentowi integrowania wiedzy zdobytej w celu prezentacji produktów i realizacji technicznej.

4.Computer Technologia

Główną intencją tego działu jest wpojenie umiejętności przedsiębiorczości, cechy, motywacja, umiejętności menedżerskie niezbędne do uruchomienia biznesu / przedsiębiorstwa. W związku z tym program został zaprojektowany w celu zbadania teorii przedsiębiorczości i doświadczeń przez mentorów.

Przegląd:

Zwracając się kluczowym wymogiem obecnych czasów, DSU oferuje ekskluzywną programu, jeden w swoim rodzaju, co prowadzi do B. Tech w technologii komputerowej z naciskiem na umiejętności w zakresie przedsiębiorczości. To byłoby dać studentom możliwość innowacyjnego myślenia w celu identyfikacji pomysłów, które mogą być zamienione na jeden produkt. Wpojenie umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, program nauczania Seminarium oparte byłyby bardziej robi i uczenia się, a nie tradycyjnej nauki klasy pokojowej. Ponadto nauczania-uczenia musiałby więcej wejść branżowych. procesów oceny byłoby ocenić i zapewnić ciągłą zdolność studenta do stosowania wiedzy do prawdziwego produktu, który powinien udać się do rynku. Student będzie bezpośrednio interakcji z profesjonalistów pracujących i zwiedzanie wydziału / Profesorów na bieżąco. Tych specjalistów będzie mentoring studentów indywidualnie w przekształcaniu swoich pomysłów na produkt. W tym sensie, ten program jest bardzo różna na tradycyjnych kursach inżynieryjnych oferowanych w DSU, czy gdzie indziej.

Każdy pomysł będzie mieć zespół 3-5 studentów; Członkowie zespołu są wybierani przez pierwotnego właściciela lub idei przez Głównego Mentor. Kryteria dla studentów, aby być w zespole będzie oryginalność, umiejętności techniczne, zdolność przedsiębiorcy, umiejętności interpersonalne, przywództwo, umiejętność uczenia się więcej niż jeden domain- na przykład oprócz podstawowej Engineering, również opanowania pojęć w projektowaniu, marketingu, finansów, logistyki i innych pokrewnych dziedzinach, które mogą być wymagania dla niezależnych indywidualnego projektu.

Dobrym część 4 lakh sq.ft przestrzeni DSU na Campus 3 - znajduje się na Hosur Road w pobliżu Kudlu bramy (12 minut jazdy od Silk Board) ma możliwość, aby pomieścić około 200 przedsiębiorstw oferujących wszystkie potrzebne wsparcie i zaplecze dla idei została przetłumaczona na produkcie. Ten jedyny w swoim rodzaju inicjatywa ma na celu stać się prototypem być replikowane w kraju. Młody człowiek ma teraz możliwość, aby wejść na portale DSU być przeszkolony jako profesjonalnego mechanika w wybranej kategorii lub zrezygnowania zostać inżynierem-cum-przedsiębiorcy.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Indie - Bengaluru, Karnataka
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Lipiec 2019
Indie - Bengaluru, Karnataka
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą