Read the Official Description

Dostosować swój stopień z CSU Bachelor of Creative Arts and Design (projektowanie graficzne).

Opracowana i wydana w odpowiedzi na zapotrzebowanie przemysłu i aspiracji zmotywowanych studentów, stopień ten przygotowuje do pracy jako grafik reklamowych, wydawnictw i innych przemysłów kreatywnych. Koncentruje się ona na budowaniu zdolności twórcze, teoretycznych i technicznych z naciskiem na estetyczny i profesjonalny zrozumienia.

Różnorodność jest podstawą struktury Bachelor of Creative Arts and Design (Projektowanie graficzne), o przekroju poszczególnych przedmiotów obejmujących wszystkie aspekty projektu, reklamy i nowych mediów - w tym internetowych i wideo aplikacji.

Dostępne w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze czasu pracy lub studiów w trybie online, oczywiście CSU dostarczany jest z myślą o elastyczności, co pozwala badać przy jednoczesnym spełnianiu pracy i stylu życia zobowiązań.

Dlaczego warto studiować ten kierunek?

Test Bachelor of Creative Arts and Design (projektowanie graficzne) ma na celu stworzenie absolwentów, którzy łączą wiedzę i umiejętności w danej dyscyplinie naukowej ze zrozumieniem perspektyw kulturowych, koncepcyjnych i technologicznych, które przekształcają przemysłów kreatywnych. Będą mieć atrybuty potrzebne do refleksyjnej praktyki zawodowej i zobowiązanie do ciągłego uczenia się i rozwoju zawodowego. Zasada nauczania przyjmiemy jest prosta: aktywnie promować wszyscy nasi studenci myśleć pierwszy i martwić się o sekundę technologii.

Studenci wypełnić zestaw podstawowych przedmiotów, które zapewniają fundamentalne i kontekstowej wiedzy i umiejętności. Jedna trzecia stopniu składa się z wyspecjalizowanych konstrukcyjnych przedmiotów graficznych. Mniejsza lub przed planowanym Sekwencja dodaje szerokości, co pozwala wybrać przedmioty z innego obszaru dyscypliny. Badania drobne mogą być wybrane z następujących dziedzinach:

 • gra aktorska
 • reklama
 • Historia sztuki
 • animacji i efektów wizualnych
 • projekt dla teatru i telewizji
 • Podejmowanie obrazu i ilustracji
 • dźwięku lub telewizyjnych produkcji.

Otrzymasz praktyczne doświadczenie poprzez szerokie nauki pracy w drugim i trzecim roku. W swoim trzecim roku, będzie zobowiązany do wspólnie pracować z małych klientów i / lub organizacji non-profit, badania, projektowanie i tworzenie różnorodnych strategiach promocyjnych i kampanii dla swojego klienta.

Program kończy się z profesjonalnym zwieńczeniem tematu, który przygotowuje studentów do rozpoczęcia kariery w wybranej dziedzinie.

Nasi absolwenci mają dobrze rozwinięty zmysł estetyczny, silne wizualnych umiejętności rozwiązywania problemów oraz umiejętności komunikacyjne i techniczne, niezbędne do produkcji innowacyjne i ekscytujące pracować dla różnych zastosowań.

Najnowsze obiekty

Wyposażenie graficznego projektowania w CSU w Wagga Wagga obejmuje nowoczesną specjalnie zaprojektowane studio projektowe z własnym laboratorium Mac i urządzeń poligraficznych. Wyższa Szkoła Komunikacji i twórcze Industries posiada również dobrze wyposażone fotografii, telewizyjnych i studia projektowe, że studenci Grafiki mogą mieć dostęp.

Doświadczenie naszego kampusu

Jeśli chcesz zobaczyć więcej wielkich obiektów oraz spotkać się z kadry akademickiej w zakresie komunikacji i sektorów kreatywnych w CSU, można zamówić konsultację kursu.

Możliwości zawodowe

Test Bachelor of Creative Arts and Design (projektowanie graficzne) Przygotowuje pracę jako niezależny artysta i projektant lub lekarza przemysłu rachunek. Scalenie dyscyplin tak różnych jak projektowanie, animacja, digital publishing, ilustracji, multimediów, opakowań, projektowanie stron internetowych i reklamy zapewnił, że absolwenci będą mieli wiele możliwości kariery i opcje, w tym:

 • studia projektowe
 • agencje reklamowe
 • digital publishing i interaktywny projekt
 • Produkcja i druk magazynu
 • freelance pracy.

Uznawania kwalifikacji zawodowych

Test Bachelor of Creative Arts and Design (projektowanie graficzne) jest krajowym akredytowane i zarejestrowane nagroda w szkolnictwie wyższym. Absolwenci mogą ubiegać się o status Associate z Instytutem Wzornictwa Australii (DIA) i Australian Projektowania Graficznego (Agda Association).

Workplace learning

Na kampusie studenci otrzymują praktyczne doświadczenie poprzez rozbudowaną nauki w miejscu pracy, w drugim i trzecim roku. W trzecim roku studenci muszą również wspólnie pracować z małych klientów i / lub organizacji non-profit badania, projektowania i tworzenia różnych strategii promocyjnych oraz kampanii na rzecz swoich klientów.

informacje Wstęp

Orientacyjny ATAR

65.00 Nie ma żadnych szczególnych wymagań wstępu do tego kursu.

Program taught in:
Język angielski

See 10 more programs offered by Charles Sturt University »

Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
3 - 6 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline