BTS, a drugi i trzeci rok studiów licencjackich w zakresie grafiki wykonywane są równolegle i umożliwić uzyskanie podwójnego stopień, dyplom państwowy BTS nadawany przez Ministerstwo Edukacji i Bachelor Międzynarodówki Grafiki.

Trening ten spełnia koncepcyjne i semantycznej nauki związane z komunikacją (jakość wiadomości, znaczenie znaczy), tworzywa sztuczne (kompozycja, typografii, grafiki, kolor) oraz technologiczne (infographic oznacza kontrolę, znajomość systemów drukujących).

Wymaga to dwa obowiązkowe staże pracy, dni tygodnia drukowania na jedno i 4 do 6 tygodni w agencji reklamowej lub graficznych produktów drukowanych studio projektowe Projektowanie, dla inne.

Cel szkolenia:

Zostań projektantem, opanowanie strategii komunikacji, projektowania i wytwarzania produktów w różnych formatach i mediów w dziedzinie projektowania graficznego, wydawnictwa, reklama ...

wymóg wpisu:

Mając już dokonał aktualizacji Sztuki Stosowanej (Manaa) lub rok szkolenia w sztuce użytkowej.

Warunek:

Kreatywność, multidyscyplinarny czułość technologicznych, komunikatywność, znajomość środowiska IT i oprogramowania (Illustrator, Photoshop, InDesign), sztuki i kultury współczesnej.

zawody:

niezależny projektant, pracownik lub konsultant jako asystent dyrektora artystycznego agencji reklamowej, studia projektowego lub studiu zbudowanym w firmie, administracji, instytucji stowarzyszenie, władza lokalna.

Dalsze badania:Obok trakcie uaktualniania i klasy BTS, Autograf oferuje sprawdzone przez równoważności BA w Projektowania Graficznego pozwala przesunąć w kierunku Master of Art Director w projektowaniu graficznym poziomu Tytuł RNCP I (OG 09 / 12/2012).

Możliwe jest również, aby kontynuować naukę w szkołach publicznych sztuki użytkowej, które prowadzą do wyższej dyplom sztuką użytkową (LSS) lub połączonych przez równoważną kursach uniwersyteckich.

Relacja student w BTS i licencjata w projektowaniu graficznym:

Nicolas

"Zacząłem pierwsze dwa lata rok medycznych i biologicznych w college'u, zanim została rozumiana nie może być dla mnie. Tymczasem Spędziłem dużo czasu w Photoshopie i był zainteresowany w pubie. Natknąłem się na szkoły autograf i podczas mojego wywiadu, aby w MANAA, byłem mile zaskoczony z ludzkiej strony szkoły, nauczyciel głowa zdawała się znać wszystkich uczniów dobrze, i słuchać ich. Był tam dobra atmosfera. W MANAA, czułam się bardziej w moim elementu w medycynie. Atmosfera była bardzo przyjemna i nie byłem jedynym, z ponad dwudziestu lat. Odkryłem proces rysowania i grafiki, które chciałem. Na koniec roku szkolenia, trenerzy pomagają nam dużo. To właśnie dzięki moim DTP nauczyciela, Michel Lefebvre, mam staż w spółce, która trzymała mnie profesjonalny kontrakt BTS projektowania graficznego na przemian. Jest to mała firma, w której jestem przywiązany do obsługi komunikacyjnej. Jestem tylko projektant graficzny, który pozwala mi obsłużyć zarówno tworzenie i realizację.

BTS są jak mała rodzina, klasa dwudziestu uczniów są bardziej sprzyja pracy ogromnych salach wykładowych uczelni. Jest konstruktywny i przyjazna atmosfera. Trenerzy jak zespół administracyjny znają nas z osobna, nie jesteśmy tylko nazwa na liście. Ja również bardzo podziwiam kariery niektórych trenerów. W końcu, chciałbym spróbować dyrektorem artystycznym, ale mój Ideałem byłoby, aby stać się fotograf w agencji reklamowej. Na razie mam zamiar dostać moje BTS licencjackie i kontynuować moją Magister Grafiki dyrektora autograf. "

Wydanie warsztat Autograf

Warsztaty w tygodniu przez Bachelor 2. i 3. roku projekt graficzny, na temat zwierząt ilustracje dla okładki książek dziecięcych.

Program prowadzony przez:
Francuski

Zobacz 4 więcej kursów w Autograf »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty