Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Aviation Management

Luty przyjęto od 10 listopada 2018 r. Do 15 lutego 2019 r


Specjalizacja Zarządzanie Lotnictwem objęta jest patronatem Deutsche - Lufthansa, jednej z największych linii lotniczych w Europie. Współrzędne Lufthansy w projektowaniu, szkoleniach i stażach dla specjalizacji Zarządzanie lotnictwem.

Rynek transportu lotniczego przeszedł ogromny rozwój w ciągu ostatnich kilku lat. Na podstawie badań Urzędu Lotnictwa Cywilnego przewiduje się znaczny wzrost zapotrzebowania na specjalistów od zarządzania lotnictwem w ciągu najbliższych 15 lat.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, University of Information Technology and Management w Rzeszowie (UITM) opracowała nowy kurs specjalistyczny z zakresu Zarządzania Lotnictwem, który zapewnia możliwość nabycia umiejętności w zakresie zarządzania lotnictwem ze szczególnym uwzględnieniem lotnisko i linie lotnicze, obsługa i operacje. UITM jest pionierem tego kursu w Polsce i tylko czwartym uniwersytetem w Europie oferującym tak szczegółowy kurs z zakresu zarządzania lotnictwem.

Wszystkie kursy Aviation Management odbywają się w języku angielskim. W pierwszym roku nasi studenci otrzymują gruntowną wiedzę na różne tematy, które mają bezpośrednie lub pośrednie zastosowanie w przemyśle lotniczym. Moduły specjalistyczne zaczynają się od 3 semestru. Naszymi wykładowcami są międzynarodowi eksperci - praktycy, których codzienna praca związana jest z rynkiem transportu lotniczego. Ich ogromne doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w jakości nauczania.

Podczas studiów nad zarządzaniem lotnictwem studenci będą zaznajomieni z kursami takimi jak zarządzanie i polityka lotnicza, prawo i organizacje lotnicze, zarządzanie siecią linii lotniczych, zarządzanie lotniskami, zarządzanie ładunkami lotniczymi i nawigacja powietrzna.


Dlaczego warto wybrać ten kurs

Specjalność Aviation Management jest bardziej zorientowana na praktykę. Podczas projektowania i rozwoju kursu włączaliśmy najlepsze europejskie praktyki w zakresie edukacji i współpracy biznesowej. Podczas nauki różnych modułów kursu nasi studenci pracują nad dużą liczbą studiów przypadków, które dają im możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej zdobytej podczas wykładów. Uczenie się w taki sposób zwiększa ich umiejętność krytycznego podejścia do różnych zagadnień, kreatywnego myślenia i używania najlepszych narzędzi i wskaźników ekonomicznych do rozwiązania konkretnego problemu. Uczniowie biorą także udział w grze decyzyjnej, w której podejmują decyzje i rozwiązują problemy typowe dla menedżerów linii lotniczych. Ponadto uczniowie otrzymują także certyfikat na lotniskach i certyfikat symulacji operacji.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w University of Information Technology and Management »

Ostatnia aktualizacja November 28, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Luty 2020
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Luty 2020
Data końcowa
Wrześ. 30, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń

Luty 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Wrześ. 30, 2020