Bachelor in Aviation Management

Rekrutacja na semestr zimowy jest już otwarta!


Specjalizacja Zarządzanie Lotnictwem objęta jest patronatem Deutsche - Lufthansa, jednej z największych linii lotniczych w Europie. Współrzędne Lufthansy w projektowaniu, szkoleniach i stażach dla specjalizacji Zarządzanie lotnictwem.

Rynek transportu lotniczego przeszedł ogromny rozwój w ciągu ostatnich kilku lat. Na podstawie badań Urzędu Lotnictwa Cywilnego przewiduje się znaczny wzrost zapotrzebowania na specjalistów od zarządzania lotnictwem w ciągu najbliższych 15 lat.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, University of Information Technology and Management w Rzeszowie (UITM) opracowała nowy kurs specjalistyczny z zakresu Zarządzania Lotnictwem, który zapewnia możliwość nabycia umiejętności w zakresie zarządzania lotnictwem ze szczególnym uwzględnieniem lotnisko i linie lotnicze, obsługa i operacje. UITM jest pionierem tego kursu w Polsce i tylko czwartym uniwersytetem w Europie oferującym tak szczegółowy kurs z zakresu zarządzania lotnictwem.

Wszystkie kursy Aviation Management odbywają się w języku angielskim. W pierwszym roku nasi studenci otrzymują gruntowną wiedzę na różne tematy, które mają bezpośrednie lub pośrednie zastosowanie w przemyśle lotniczym. Moduły specjalistyczne zaczynają się od 3 semestru. Naszymi wykładowcami są międzynarodowi eksperci - praktycy, których codzienna praca związana jest z rynkiem transportu lotniczego. Ich ogromne doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w jakości nauczania.

Podczas studiów nad zarządzaniem lotnictwem studenci będą zaznajomieni z kursami takimi jak zarządzanie i polityka lotnicza, prawo i organizacje lotnicze, zarządzanie siecią linii lotniczych, zarządzanie lotniskami, zarządzanie ładunkami lotniczymi i nawigacja powietrzna.


Dlaczego warto wybrać ten kurs

Specjalność Aviation Management jest bardziej zorientowana na praktykę. Podczas projektowania i rozwoju kursu włączaliśmy najlepsze europejskie praktyki w zakresie edukacji i współpracy biznesowej. Podczas nauki różnych modułów kursu nasi studenci pracują nad dużą liczbą studiów przypadków, które dają im możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej zdobytej podczas wykładów. Uczenie się w taki sposób zwiększa ich umiejętność krytycznego podejścia do różnych zagadnień, kreatywnego myślenia i używania najlepszych narzędzi i wskaźników ekonomicznych do rozwiązania konkretnego problemu. Uczniowie biorą także udział w grze decyzyjnej, w której podejmują decyzje i rozwiązują problemy typowe dla menedżerów linii lotniczych. Ponadto uczniowie otrzymują także certyfikat na lotniskach i certyfikat symulacji operacji.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w University of Information Technology and Management »

Ostatnia aktualizacja April 13, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Deadline
Sie 30, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Sie 30, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 30, 2020
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 30, 2020
Data końcowa
Sie 30, 2020