Bachelor in Aviation Management

University of Information Technology and Management

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Aviation Management

University of Information Technology and Management

Bachelor in Aviation Management

Luty przyjęto od 10 listopada 2018 r. Do 15 lutego 2019 r


Specjalizacja Zarządzanie Lotnictwem objęta jest patronatem Deutsche - Lufthansa, jednej z największych linii lotniczych w Europie. Współrzędne Lufthansy w projektowaniu, szkoleniach i stażach dla specjalizacji Zarządzanie lotnictwem.

Rynek transportu lotniczego przeszedł ogromny rozwój w ciągu ostatnich kilku lat. Na podstawie badań Urzędu Lotnictwa Cywilnego przewiduje się znaczny wzrost zapotrzebowania na specjalistów od zarządzania lotnictwem w ciągu najbliższych 15 lat.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, University of Information Technology and Management w Rzeszowie (UITM) opracowała nowy kurs specjalistyczny z zakresu Zarządzania Lotnictwem, który zapewnia możliwość nabycia umiejętności w zakresie zarządzania lotnictwem ze szczególnym uwzględnieniem lotnisko i linie lotnicze, obsługa i operacje. UITM jest pionierem tego kursu w Polsce i tylko czwartym uniwersytetem w Europie oferującym tak szczegółowy kurs z zakresu zarządzania lotnictwem.

Wszystkie kursy Aviation Management odbywają się w języku angielskim. W pierwszym roku nasi studenci otrzymują gruntowną wiedzę na różne tematy, które mają bezpośrednie lub pośrednie zastosowanie w przemyśle lotniczym. Moduły specjalistyczne zaczynają się od 3 semestru. Naszymi wykładowcami są międzynarodowi eksperci - praktycy, których codzienna praca związana jest z rynkiem transportu lotniczego. Ich ogromne doświadczenie znajduje odzwierciedlenie w jakości nauczania.

Podczas studiów nad zarządzaniem lotnictwem studenci będą zaznajomieni z kursami takimi jak zarządzanie i polityka lotnicza, prawo i organizacje lotnicze, zarządzanie siecią linii lotniczych, zarządzanie lotniskami, zarządzanie ładunkami lotniczymi i nawigacja powietrzna.


Dlaczego warto wybrać ten kurs

Specjalność Aviation Management jest bardziej zorientowana na praktykę. Podczas projektowania i rozwoju kursu włączaliśmy najlepsze europejskie praktyki w zakresie edukacji i współpracy biznesowej. Podczas nauki różnych modułów kursu nasi studenci pracują nad dużą liczbą studiów przypadków, które dają im możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej zdobytej podczas wykładów. Uczenie się w taki sposób zwiększa ich umiejętność krytycznego podejścia do różnych zagadnień, kreatywnego myślenia i używania najlepszych narzędzi i wskaźników ekonomicznych do rozwiązania konkretnego problemu. Uczniowie biorą także udział w grze decyzyjnej, w której podejmują decyzje i rozwiązują problemy typowe dla menedżerów linii lotniczych. Ponadto uczniowie otrzymują także certyfikat na lotniskach i certyfikat symulacji operacji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 28, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 18, 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Information
Deadline
Luty 15, 2019
Locations
Polska - Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship
Data rozpoczęcia : Luty 18, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Luty 15, 2019
Data zakończenia Wrześ. 30, 2020
Dates
Luty 18, 2019
Polska - Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship
Termin nadsyłania zgłoszeń Luty 15, 2019
Data zakończenia Wrześ. 30, 2020