Biologia w Assumption College

Biologia to nauka o życiu. Biolodzy badają tajemnice życia na poziomie komórkowym, organizmu i populacji.

Niezależnie od tego, czy chcesz wykorzystać swój stopień biologii do badania wirusów lub ekosystemów, zyskujesz szerokie doświadczenie praktyczne w laboratorium, a także silne wsparcie i łatwy dostęp do wykładowców Assumption Science, którzy sprawiają, że koncepcje w klasie są znaczące i pomagają rozwijać badania techniczne. umiejętności. Najnowocześniejsze Centrum Nauki Testa zlokalizowane na terenie kampusu w Worcester, Massachusetts zapewnia znakomite zaplecze laboratoryjne studentom prowadzącym studia biologiczne w celu przetestowania złożonych i wyrafinowanych teorii naukowych, których uczysz się w klasie.

Absolwenci nauk przyrodniczych mają współczynnik akceptacji 85% w szkołach medycznych, a wskaźnik akceptacji 83% w innych rodzajach programów medycznych dla absolwentów (szkoły dentystyczne i weterynaryjne itp.). Założenie zawiera umowy o artykulacji z wysoce konkurencyjnymi programami dla absolwentów, aby zaoferować naszym studentom liczne możliwości zagwarantowanego przyjęcia i / lub przyspieszonych stopni lub intensywnych badań naukowych.

Biologia Major

Studenci, którzy zajmują się biologią, biorą udział w 16 kursach z zakresu nauk ścisłych, z licznymi opcjami dla studentów biologii, aby wybrać kursy najlepiej odpowiadające ich zainteresowaniom. Specjalizujące się w biologii mogą również otrzymać akredytację naukową na maksymalnie dwa staże biologiczne. Ponadto studenci otrzymują solidne podstawy w szerszych sztukach wyzwolonych i są przygotowani do kariery w opiece zdrowotnej, badaniach, przemyśle i edukacji oraz do dalszych studiów w szkołach wyższych i zawodowych.

Biologia Drobna

Nieletni z biologii apeluje do studentów, którzy są zainteresowani dziedziną związaną ze zdrowiem, niezależnie od ich kierunku. Osoby nieletnie biologiczne biorą udział w pięciu zajęciach z nauk przyrodniczych, wybieranych podczas konsultacji z doradcą departamentu.

Wymagania dotyczące poziomu biologii

Studenci, którzy zajmują się biologią, biorą 16 kursów z matematyki i nauk ścisłych, a liczne opcje dla studentów biologii wybierają kursy, które najlepiej odpowiadają ich zainteresowaniom. Studenci mogą również otrzymać kredyt akademicki na maksymalnie dwa staże biologiczne. Nieletni biologii biorą 5 kursów biologii wybranych w porozumieniu z doradcą działu.

Staże i możliwości badawcze

Założyciele studiujący zostali wybrani do udziału w letnich programach badawczych w głównych instytucjach badawczych w całym kraju. Ponadto Assumption oferuje możliwości badań letnich na terenie kampusu studentom wyższego szczebla, którzy ubiegają się o pomoc w Assumption Faculty w swoich projektach badawczych. Studenci wybrani na letnie stanowiska badawcze otrzymują stypendium i zakwaterowanie na terenie kampusu.

Wszystkie kierunki ścisłe są silnie zachęcane do zdobywania praktycznych doświadczeń i zdobywania punktów poprzez praktykę w ich dziedzinie zainteresowań podczas ich roku młodszego lub wyższego. Praktyki w zakresie kredytów akademickich dają studentom praktyczne, praktyczne doświadczenie, pozwalające im na zapoznanie się z wyborem kariery przed ukończeniem studiów.

Letnie możliwości badawcze

Coraz więcej studentów Assumption zostało wybranych do udziału w letnich programach badawczych w głównych instytucjach badawczych w całym kraju, w tym National Science Foundation, National Institute of Health, American Cancer Society i Juvenile Diabetes Foundation. Ponadto Assumption oferuje możliwości badań letnich w kampusie studentom wyższego szczebla, którzy ubiegają się o pomoc w Assumption wykładowcy z ich projektów badawczych. Studenci wybrani na letnie stanowiska badawcze otrzymują stypendium i zakwaterowanie na terenie kampusu.

Absolwenci szkół i kariery

Absolwenci z wyższym lub średnim w biologii wchodzą w szereg dziedzin, w tym medycyny, badań, nauczania i sprzedaży farmaceutycznej. Ubiegają się również o stopnie naukowe w wielu zawodach związanych ze zdrowiem, w tym medycynie, stomatologii, podiatrii, weterynarii, farmacji, fizjoterapii i pielęgniarstwie.

Założenie zawiera umowy artykulacyjne z wieloma programami dla absolwentów, aby uczniowie Assumption, którzy utrzymują silną pozycję akademicką, byli w stanie uzyskać łatwy dostęp do tych programów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Assumption College »

Ostatnia aktualizacja September 18, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019