Bachelor in Biology

University of San Francisco

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Biology

University of San Francisco

O

Nasz program nauczania biologii nie jest związany książkami; to praktyczne doświadczenie, które przygotowuje studentów do kariery zawodowej i studiów podyplomowych z biologii , biotechnologii , medycyny , stomatologii, farmacji, biologii terenowej i laboratoryjnej oraz zdrowia publicznego. Będziesz pracował obok znakomitych wykładowców, aby przetestować teorię na podstawie doświadczeń z wykorzystaniem nowoczesnego oprzyrządowania w najnowocześniejszych obiektach .

Major in Biology

Program ma na celu przygotowanie studentów do szerokiego spektrum zawodów w naukach przyrodniczych, w tym spełnienie wszystkich wymogów przyjęcia do szkół zawodowych (np. Medycznych, dentystycznych, aptecznych i weterynaryjnych) oraz programów dla absolwentów.

Wyniki nauczania w programie

Uczniowie będą:

  • wykazać się zarówno dogłębną i szeroką znajomością pojęć, które obejmują nauki biologiczne
  • stosować proces naukowy, w tym projektować i przeprowadzać eksperymenty oraz testować hipotezy
  • umiejętnie wykonywać techniki laboratoryjne, terenowe i analityczne
  • Rozumiemy i krytycznie przeglądamy artykuły naukowe oraz przygotowujemy sprawozdania ustne i pisemne w standardowym formacie naukowym
  • wykazać świadomość znaczenia etyki w naukach biologicznych

Major in Biology Honors Program

Ten stopień wymaga pracy naukowej w dziedzinie biologii. Program ma na celu zapewnienie lepszemu studentowi studiów licencjackich możliwości prowadzenia oryginalnych badań w ramach przygotowań do szkoły podyplomowej, szkolenia zawodowego lub stanowiska w przemysłowym lub rządowym laboratorium badawczym.

Wstęp

Uczniowie z oceną średnią 3,2, plus średnią ocen 3,4 lub wyższą w biologii i wspierających kursy naukowe (chemia, matematyka i fizyka) kwalifikują się do przyjęcia do programu.

Wnioski należy składać do Komitetu Programowego Honorowej Dyplomacji w trakcie roku szkolnego studenta.

W zależności od obszaru zainteresowań badawczych, studentom zostaje przydzielony komitet magisterski składający się z doradcy badawczego i jednego dodatkowego członka wydziału.

Doświadczenie badawcze

Nasi studenci mają wyjątkową okazję do pracy z wydziałem na projekty badawcze. Mogą badać wirusologię, biologię raka, botanika, fizjologię ssaków morskich, zachowania zwierząt, herpetologię i inne odpowiednie dziedziny studiów poprzez laboratoria wydziałowe i badania terenowe wokół bogatych ekosystemów Zatoki. Wspólne miejsca badań obejmują Russell Ranch, Muir Beach, Monterey Bay, Glen Canyon Park i inne. Okresowo studenci mają również okazję odbyć specjalne wyjazdy naukowe na Alaskę, Antarktydę, a nawet Wyspy Galapagos.

Dzięki programowi partnerskiemu dla licencjackich programów mentoringu i nauczania (PUMT), studenci mogą ubiegać się o miejsca badań w UC-San Francisco lub pomagać naszym absolwentom UCSF i dodatkom doktoranckim w zakresie nowatorskich badań biomedycznych.

Nagrody

Oferujemy roczne stypendia wspierające badania studentów i wyjazdy na spotkania naukowe. Wsparcie to jest możliwe dzięki hojnym darowiznom naszych darczyńców na rzecz Funduszu Darowizn na Biologię. Stypendia obejmują:

  • Nagroda Arthur Furst - przyznawana kwalifikującym się studentom prowadzącym badania biologiczne
  • Nagrody Carol Chihara - przyznawane co semestr kwalifikowanym studentom, oparte przede wszystkim na naukowym GPA
  • Nagroda im. Edwarda L. Kessela - przyznawana absolwentowi biologii, który pokazuje przywództwo, osiągnięcia akademickie i duży potencjał kariery nauk biologicznych
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 7, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Locations
Stany Zjednoczone - San Francisco, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - San Francisco, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Filmy

12 Reasons to Love USF