Nasz trzyletni program studiów licencjackich w Lille we Francji oferuje uczniom najwyższej jakości edukację na najbardziej wartościowych polach rynku pracy, przygotowując ich do wejścia na rynek pracy z początkiem startu.

Program jest przeznaczony dla studentów zainteresowanych zarządzaniem i międzynarodowym biznesem. Zostaną nauczeni zarządzania projektami dla organizacji międzynarodowych i działania w złożonych środowiskach biznesowych w etycznie odpowiedzialny i zrównoważony sposób. Znaczna część programu poświęcona jest rozwojowi osobistemu, gdzie studenci budują umiejętności menedżerskie i kluczowe kompetencje, aby stać się profesjonalistami, którzy skutecznie przyczynią się do działania zespołów wielokulturowych.

Program Bachelor in International Business składa się z 6 semestrów zajęć, w tym możliwości wymiany z jednym z naszych partnerów uniwersyteckich (285 w 69 krajach). 3 staże, w sumie 7-miesięczne, progresywne doświadczenie zawodowe oznacza, że ​​studenci kończą z zawodowymi kontaktami i doświadczeniem.

Podczas trzeciego roku studiów licencjackich studenci będą mieli możliwość wyboru przedmiotów do wyboru w dziedzinach takich jak marketing, sprawozdawczość finansowa i analiza, negocjacje międzynarodowe, rynki kapitałowe i międzynarodowe zarządzanie projektami.

Dlaczego warto wybrać IÉSEG?

  • Najlepsza 10 francuska szkoła biznesu
  • Akredytacja EQUIS, AACSB i AMBA
  • IÉSEG uplasował się na całym świecie w rankingu "Magister zarządzania" Financial Times
  • Członek "Conférence de Grande Écoles", najlepszych francuskich szkół
  • Lille to przyjazne studentom miasto z linkami do Londynu (1h 20min), Paryża (1h) i Brukseli (30min)

Procedura przyjęcia Procedura aplikacyjna jest oparta na aplikacji online każdego studenta dostępnej na naszej stronie internetowej i przejrzeniu wymaganych dokumentów. Wstępne stypendium oferowane jest od października ze stypendiami opartymi na zasługach, które są dostępne w formie 25% zwolnienia z czesnego na rok.

Lista kontrolna aplikacji: Formularz wniosku online - Transkrypty i dyplom ukończenia szkoły średniej (w razie potrzeby przetłumaczone oficjalnie) - Egzamin z języka angielskiego (IELTS, TOEFL IBT, TOEIC) w razie potrzeby - Program kształcenia na poziomie średnim (ogólny opis kursu) - CV / Resume - Kopia paszportu - 80 € opłaty za wniosek

Terminy składania wniosków: koniec maja dla obywateli spoza UE na koniec czerwca obywateli UE

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja November 19, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,925 EUR
2018-2019
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
End of May for Non EU Students and End of June for EU Students
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Data końcowa
Maj 31, 2021
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
End of May for Non EU Students and End of June for EU Students

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
End of May for Non EU Students and End of June for EU Students
Data końcowa
Maj 31, 2021