Bachelor in Business Administration

University of Tor Vergata

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Business Administration

University of Tor Vergata

BA

Jest w pełni nauczany w języku angielskim i stanowi duży plus w międzynarodowej karierze, dodając wartość każdemu programowi nauczania. BA

Skuteczne połączenie wiedzy akademickiej, seminariów szkoleniowych i stałej interakcji z firmami pozwala BA

Program ma rozległą międzynarodową sieć umożliwiającą studentom spędzenie czasu za granicą za pośrednictwem programów Erasmus, Overseas i Dual Degree we współpracy z School of Business Economics i Management of American College w Skopje (Macedonia).

W rzeczywistości nasz licencjat w BA

Kontekst międzynarodowy zapewnia naszym studentom motywację do integracji i poprawy ich zdolności konkurencyjnych, aby skutecznie podejść do ich życia zawodowego i osobistego.

Pierwsze dwa lata akademickie mają wspólną bazę szkoleniową, podczas gdy na trzecim roku studenci mogą wybierać między dwoma różnymi programami, Business Administration lub Economics.

Jak to jest zorganizowane

Struktura kursu jest stale aktualizowana, koncentrując się na rozwoju konkretnych powiązań między teorią a aplikacjami w świecie rzeczywistym. Przedstawia multidyscyplinarne podejście , zajmujące się pojęciami i modelami z zarządzania, ekonomii, finansów i metod ilościowych.

Program jest w całości prowadzony w języku angielskim.

Pierwsze dwa lata akademickie mają wspólną bazę szkoleń.

W trzecim roku studenci mogą wybierać między dwoma różnymi programami, Business Administration lub Economics.

Gdzie: University of Tor Vergata - "Dziś jest to Uniwersytet Jutra. Studiowanie na naszej uczelni oznacza budowanie własnej przyszłości od dzisiaj. "

 • Kampus znajduje się około 40 minut jazdy metrem od historycznego centrum Rzymu "Wieczne Miasto"
 • Słowa kluczowe w Tor Vergata to: Nauczanie i poszukiwanie jakości, internacjonalizacja i podejście interdyscyplinarne
 • Uniwersytet Tor Vergata jest uznawany za prestiżowe międzynarodowe członkostwo i prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku angielskim
 • Jest zaliczany do 100 najlepszych uniwersytetów na świecie w wieku poniżej 50 lat zarówno przez QS ©, jak i Times Higher Education ©
 • Za trzydzieści lat "Tor Vergata" stała się jednym z najważniejszych włoskich uniwersytetów. Zajmuje 10. miejsce wśród włoskich uniwersytetów!
 • 40 000 studentów zapisało się na 108 studiów magisterskich (studia licencjackie, jednokierunkowe, magisterskie lub magisterskie), 160 studiów podyplomowych, 50 szkół specjalizacyjnych i 31 doktoratów. programy prowadzone w języku włoskim lub angielskim
 • Uniwersytet Rzymski Tor Vergata zapewnia swoim studentom ponad 22 roczne stypendia, granty i nagrody na wsparcie finansowe
 • Jest to uniwersytet publiczny z nowoczesnym zapleczem studenckim i konkurencyjnym czesnym
 • Około 1500 rozwiązań mieszkaniowych dostarczanych przez Lazodisu i Campus X

Czemu

Bachelor of Science in Business Administration

Absolwenci zdobędą odpowiednie umiejętności w zakresie interpretacji i zarządzania warunkami konkurencji, charakteryzującymi się szybkimi procesami innowacji technologicznych. Tacy absolwenci będą zatem dobrze pasować do operatorów wielonarodowych firm i innowacyjnych MŚP, posiadających kwalifikacje do analizy branżowej, rozwoju biznesu i wiedzy specjalistycznej w zakresie strategii korporacyjnej, doradztwa biznesowego, audytu technologicznego, zarządzania prawami własności intelektualnej oraz wiedzy eksperckiej w zakresie transferu technologii, między innymi inni. Poprzez interdyscyplinarną ofertę dydaktyczną, kurs kształci również specjalistów do działania w obszarze doradztwa biznesowego, w szczególności w kontekście profesjonalnych usług, takich jak księgowi lub konsultanci pracy. Ponadto zachęca się do umieszczenia w obszarach zarządzania biznesem, w szczególności w działach operacyjnych, kontroli i zasobów ludzkich.

Program nauczania w języku angielskim wzmacnia profile uczniów poprzez wspieranie internacjonalizacji firm.

Skuteczność i charakter proponowanych szkoleń skutecznie zapewniają potrzebę solidnego wykształcenia, które mogłoby znaleźć się wśród publicznych i prywatnych decydentów organizacyjnych na poziomie międzynarodowym.

Kto

Szukamy studentów z dużym zainteresowaniem w zarządzaniu i ekonomii, ciekawskich i otwartych, dążących do rozwoju międzynarodowej kariery. Nasi uczniowie powinni być przygotowani do uczenia się teorii i modeli, ale także chętni do ich zastosowania.

Proces selekcji jest zarezerwowany dla uczniów ostatniego roku szkoły średniej, którzy otrzymują dyplom do lipca 2018 r., A studenci już posiadają dyplom ważny przy zapisie na włoskie uniwersytety.

Aby ubiegać się o przyjęcie na dowolny kurs Bachelor's Degree, wymagane jest posiadanie przez ciebie 12-letniej szkoły podstawowej, przetłumaczonej i zalegalizowanej przez Włoskie Przedstawicielstwo dyplomatyczne wraz z Deklaracją wartości. Aby uzyskać więcej informacji na temat kwalifikacji wydanych za granicą, sprawdź przepisy Ministerstwa Edukacji.

Wymagania dotyczące aplikacji Informacje o procesie aplikacyjnym na rok akademicki 2018/2019:

BSc w administracji biznesowej

PIERWSZY KROK: Aby się zgłosić, uczniowie muszą przesłać te dokumenty:

 • Curriculum Vitae w wersji angielskiej;
 • Certyfikat języka angielskiego (co najmniej poziom B2 CEFR );
 • Transcript of Records of High School;
 • Dyplom szkoły średniej (jeśli jest już dostępny);
 • SAT lub ACT (jeśli uzyskano).

Jeżeli dokumenty te otrzymają pozytywną ocenę, wnioskodawcy mogą uzyskać dostęp do drugiego etapu naszego procesu selekcji.

DRUGI KROK: Drugi krok składa się z wywiadu Skype Call z członkiem Komisji Wstępnej.

Kiedy: Termin składania wniosków

Aplikacje są otwierane w styczniu i kończą się w czerwcu z dwoma różnymi połączeniami .

 • Pierwsze zaproszenie: 22 stycznia - 30 marca (dla studentów zagranicznych)
 • Drugie zaproszenie: 30 kwietnia - 15 czerwca

Kursy rozpoczynają się w połowie września , ale zachęca się studentów międzynarodowych do wcześniejszego przyjazdu w celu ustalenia wszystkich procedur biurokratycznych w odpowiednim czasie przed faktyczną datą rozpoczęcia.

Studenci zagraniczni będą musieli wypełnić obowiązki administracyjne określone przez prawo włoskie, np. Ubiegając się o kodeks fiskalny i zezwolenie na pobyt. Biuro Programowe i Biuro powitania będą pomagać uczniom przez cały proces.

UWAGA: Kiedy starasz się o licencjat, pamiętaj, że T16 oznacza program nauczania Business Administration, a T17 oznacza program ekonomiczny.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem wstępu (students@economia.uniroma2.it) oraz na naszej oficjalnej stronie internetowej: http://economia.uniroma2.it/ba/business-administration-economics

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja November 21, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
- Na podstawie dochodu rodziny (od 0 do 4100 €)
Locations
Włochy - Rome, Lazio
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Włochy - Rome, Lazio
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą