Przeczytaj oficjalny opis

Jako student w naszym programie Bachelor of Science in Business Administration wybierz jedną z czterech specjalności:

  • Zarządzanie międzynarodowe,
  • zrównoważone zarządzanie,
  • zarządzanie łańcuchem dostaw lub
  • systemy informacji zarządczej.

Każda z nich ma swój własny, unikalny styl i ścieżkę kariery. Specjalizacje te zapewniają indywidualną naukę i pozwalają skupić się na wybranym obszarze, pomagając przygotować się do przyszłych celów zawodowych.

Większość studentów wybiera standardowy tor z 180 punktami ECTS, ale oferujemy również intensywny tor z 210 punktami ECTS. Intensywny tor jest również ukończony w ciągu sześciu semestrów. Na intensywnym torze będziesz mieć bardziej dogłębną ekspozycję na zajęcia i ukończyć drugi staż. Dzięki dodatkowym kredytom będziesz mieć więcej opcji przy wyborze tytułu magistra - w tym krótsze programy, które pozwolą ci wcześniej rozpocząć karierę.

Program licencjacki uzupełniają cenne doświadczenia poza klasą: obowiązkowy trzymiesięczny staż, zintegrowany semestr za granicą i inne zajęcia pozalekcyjne.

Program przygotowawczy / Rok założenia

Czy masz IB lub inny dyplom, który nie pozwala ci uczyć się na niemieckim uniwersytecie?

Ponieważ niemiecki certyfikat Abitur (świadectwo ukończenia szkoły średniej) jest utrzymywany na tak wysokim poziomie, często trudno jest międzynarodowym osobom ubiegającym się o ekwiwalent. W przypadku międzynarodowych dyplomów ukończenia szkoły średniej, wejście bezpośrednie zazwyczaj nie wchodzi w grę. Aby wypełnić tę lukę, KLU oferuje studentom możliwość ukończenia naszego programu przygotowawczego w naszej partnerskiej instytucji w Berlinie.

Wszyscy zainteresowani studenci proszeni są o zgłoszenie się do naszego programu Bachelor of Science i jeśli nie spełniasz wymagań dotyczących studiowania na uniwersytecie w Niemczech, możesz kwalifikować się do uczestnictwa w programie przygotowawczym. Po przesłaniu wszystkich dokumentów, nasz zespół rekrutacyjny sprawdzi Twoje zgłoszenie i w zależności od Twojej oferty kwalifikującej się do miejsca badania.

W przypadku studiów biznesowych bierzesz udział w kursach tematycznych, a także wprowadzającym języku niemieckim (identyfikowanym jako konieczność przez państwo). Program przygotowuje Cię do Feststellungsprüfung (FSP), który jest egzaminem wstępnym przeprowadzanym w Hamburgu. Weź pod koniec programu FSP, a po przejściu będziesz uprawniony do rozpoczęcia studiów licencjackich w KLU .

Sprawdź naszą stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Niemiecki
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
4,980 EUR
cena za semestr
Deadline
Lipiec 15, 2019
Rolling Admission / Admission Deadline 15 JULY. Non-EU applicants please apply by 31 MAR.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Data końcowa
Sie 1, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lipiec 15, 2019
Rolling Admission / Admission Deadline 15 JULY. Non-EU applicants please apply by 31 MAR.

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Lipiec 15, 2019
Rolling Admission / Admission Deadline 15 JULY. Non-EU applicants please apply by 31 MAR.
Data końcowa
Sie 1, 2022