Przeczytaj oficjalny opis

Środowisko biznesowe XXI wieku zapewnia wyzwania i nagrody dla tych, którzy są przygotowani. Nacisk na wykorzystanie technologii, integrację koncepcji biznesowych i kwestie środowiskowe będą wymagać od ciebie, jako osoby podejmującej decyzje biznesowe, wiedzy, elastyczności i gotowości do dostosowania się do nowych paradygmatów i wymagań oraz do osiągnięcia tego na poziomie krajowym i międzynarodowym. Program zarządzania przedsiębiorstwem Manhattanville da ci podstawową wiedzę na temat metod, koncepcji i zasad, które należy przygotować, aby sprostać wyzwaniom związanym z jutrzejszym biznesem.


Przegląd/>

Zarządzanie Główne da ci podstawową wiedzę na temat metod, koncepcji i zasad potrzebnych do radzenia sobie z wyzwaniami i możliwościami, które pojawiają się w świecie biznesu. Zapewni to także zrozumienie gospodarki i narzędzi analitycznych ekonomisty.

W trakcie roku młodszego lub starszego zachęcamy do odbycia co najmniej jednego stażu kredytowego. Dzięki New York City i głównej siedzibie firmy MasterCard Worldwide i PepsiCo w pobliżu będziesz miał wyjątkowe możliwości.

Oprócz kariery w biznesie lub sektorze non-profit, program zarządzania będzie również stanowić doskonałe tło dla absolwentów lub studiów zawodowych.

Manhattanville College ma także Instytut Wolności Gospodarczej (ang. Economic Freedom Institute) to przedsięwzięcie, które katalizuje zarówno popularną, jak i naukową dyskusję na tematy związane z wolnością gospodarczą.


Zarządzanie biznesowe Główne wymagania dla licencjata i licencjata/>

Wszystkie główne kierunki zarządzania biznesem są zobowiązane do podjęcia następujących dziewięciu kursów:

ACC 1002

ACC 1002, ACC 1008, MGT 1001, MGT 1007, MGT 3090, MKT 1003: Nie zalicza się do seminarium wyższego z wydziału sztuk wyzwolonych (ECO 3997 musi zostać zaliczone na wydziałowe wyróżnienie) Studenci mogą wziąć ECO 3997 i MGT 3090, a jeden będzie liczony jako obieralny.

Seminarium dla seniorów (ECO 3997 musi być brane na wydziałowe wyróżnienia) Studenci mogą wziąć ECO 3997 i MGT 3090, a jeden będzie liczony jako przedmiot do wyboru.


Uwaga: kursy z kodem MGT nie są sztukami wyzwolonymi. Podobnie jak w przypadku wszystkich nieliberalnych kursów artystycznych w College'u, jest to oznaczone podwójną gwiazdką po tytule kursu./>

Studenci specjalizujący się w zarządzaniu przedsiębiorstwami są zachęcani do posiadania osoby o wykształceniu wyzwolonym i są proszeni o ostrożne planowanie, aby zapewnić im 90 dyplomów z zakresu sztuk wyzwolonych wymaganych do uzyskania tytułu licencjata lub 60 sztuk sztuk walki wymaganych na poziomie studiów licencjackich.


Przedmioty do wyboru:/>

Specjaliści z Zarządzania Biznesem, którzy nie wybierają obszaru koncentracji, muszą wziąć 3 przedmioty do wyboru. Oprócz kursów wyznaczonych przez kierownictwo (zakodowanych MGT), studenci mogą brać udział w dowolnych kursach księgowych, ekonomicznych, finansowych lub marketingowych jako przedmioty do wyboru (dowolne kursy oznaczone ACC, ECO, FIN lub MKT).


Stopień/>

Ekonomia, finanse


Pomysły na karierę/>

Generał

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Manhattanville College »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
18,230 GBP
18.230 USD w pełnym wymiarze godzin za semestr.
Deadline
Skontaktuj się ze szkołą
March 1st is priority deadline for the Fall Semester.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
March 1st is priority deadline for the Fall Semester.

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Skontaktuj się ze szkołą
March 1st is priority deadline for the Fall Semester.
Data końcowa

Favorite Class – Jack Borris

A Day in the Life of a Valiant: Christoffer Staahl