Środowisko biznesowe XXI wieku zapewnia wyzwania i nagrody dla tych, którzy są przygotowani. Nacisk na wykorzystanie technologii, integrację koncepcji biznesowych i kwestie środowiskowe będą wymagać od ciebie, jako osoby podejmującej decyzje biznesowe, wiedzy, elastyczności i gotowości do dostosowania się do nowych paradygmatów i wymagań oraz do osiągnięcia tego na poziomie krajowym i międzynarodowym. Program zarządzania przedsiębiorstwem Manhattanville da ci podstawową wiedzę na temat metod, koncepcji i zasad, które należy przygotować, aby sprostać wyzwaniom związanym z jutrzejszym biznesem.


Przegląd/>

Zarządzanie Główne da ci podstawową wiedzę na temat metod, koncepcji i zasad potrzebnych do radzenia sobie z wyzwaniami i możliwościami, które pojawiają się w świecie biznesu. Zapewni to także zrozumienie gospodarki i narzędzi analitycznych ekonomisty.

W trakcie roku młodszego lub starszego zachęcamy do odbycia co najmniej jednego stażu kredytowego. Dzięki New York City i głównej siedzibie firmy MasterCard Worldwide i PepsiCo w pobliżu będziesz miał wyjątkowe możliwości.

Oprócz kariery w biznesie lub sektorze non-profit, program zarządzania będzie również stanowić doskonałe tło dla absolwentów lub studiów zawodowych.

Manhattanville College ma także Instytut Wolności Gospodarczej (ang. Economic Freedom Institute) to przedsięwzięcie, które katalizuje zarówno popularną, jak i naukową dyskusję na tematy związane z wolnością gospodarczą.


Zarządzanie biznesowe Główne wymagania dla licencjata i licencjata/>

Wszystkie główne kierunki zarządzania biznesem są zobowiązane do podjęcia następujących dziewięciu kursów:

ACC 1002

ACC 1002, ACC 1008, MGT 1001, MGT 1007, MGT 3090, MKT 1003: Nie zalicza się do seminarium wyższego z wydziału sztuk wyzwolonych (ECO 3997 musi zostać zaliczone na wydziałowe wyróżnienie) Studenci mogą wziąć ECO 3997 i MGT 3090, a jeden będzie liczony jako obieralny.

Seminarium dla seniorów (ECO 3997 musi być brane na wydziałowe wyróżnienia) Studenci mogą wziąć ECO 3997 i MGT 3090, a jeden będzie liczony jako przedmiot do wyboru.


Uwaga: kursy z kodem MGT nie są sztukami wyzwolonymi. Podobnie jak w przypadku wszystkich nieliberalnych kursów artystycznych w College'u, jest to oznaczone podwójną gwiazdką po tytule kursu./>

Studenci specjalizujący się w zarządzaniu przedsiębiorstwami są zachęcani do posiadania osoby o wykształceniu wyzwolonym i są proszeni o ostrożne planowanie, aby zapewnić im 90 dyplomów z zakresu sztuk wyzwolonych wymaganych do uzyskania tytułu licencjata lub 60 sztuk sztuk walki wymaganych na poziomie studiów licencjackich.


Przedmioty do wyboru:/>

Specjaliści z Zarządzania Biznesem, którzy nie wybierają obszaru koncentracji, muszą wziąć 3 przedmioty do wyboru. Oprócz kursów wyznaczonych przez kierownictwo (zakodowanych MGT), studenci mogą brać udział w dowolnych kursach księgowych, ekonomicznych, finansowych lub marketingowych jako przedmioty do wyboru (dowolne kursy oznaczone ACC, ECO, FIN lub MKT).


Stopień/>

Ekonomia, finanse


Pomysły na karierę/>

Generał

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w Manhattanville College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
18,230 GBP
18.230 USD w pełnym wymiarze godzin za semestr.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa

Favorite Class – Jack Borris

A Day in the Life of a Valiant: Christoffer Staahl