Kiedy studiujesz biznes w Assumption College wykształcenie wykracza poza podręcznik - zdobędziesz umiejętności biznesowe i doświadczenie w świecie rzeczywistym potrzebne do osiągnięcia sukcesu i mocne ugruntowanie w sztukach wyzwolonych, w wyjątkowy sposób pozycjonując cię jako dobrze zaokrąglonego kandydata w konkurencyjne środowisko pracy.

Tytuł licencjata w dziedzinie biznesu z Assumption College zapewni ramy dla budowania udanej kariery w sektorze prywatnym, publicznym lub non-profit. Będziesz rozwijać biegłość w szerokim zakresie technicznych i zawodowych umiejętności poszukiwanych przez pracodawców i badać etycznie i społecznie odpowiedzialne praktyki biznesowe, które przygotują cię do złożonego i ciągle zmieniającego się globalnego środowiska biznesowego.

Pięć głównych i sześciu nieletnich działów Business Assumption obejmuje szeroki zakres dyscyplin biznesowych i są prowadzone przez wykładowców z bogatym doświadczeniem biznesowym.

Business Degree Benefits at Assumption College :

 • Rachunkowość (główna lub pomocnicza): Przygotuj się do zatrudnienia w terenie i zdobądź doświadczenie potrzebne do przystąpienia do egzaminów CPA i CMA. Specjalny utwór z programu MBA obejmuje kurs przeglądu egzaminu CPA i profesjonalną praktykę zdobywania doświadczeń w świecie rzeczywistym, dzięki czemu studenci mogą mieć licencję CPA w ciągu 14 miesięcy od ukończenia studiów licencjackich.
 • Międzynarodowy biznes (duży lub mniejszy): Rozwijanie wiedzy biznesowej i świadomości kulturowej potrzebnej do skutecznej pracy w różnych środowiskach na całym świecie. Solidny program studiów za granicą prowadzony przez Kolegium (w tym kampus w Rzymie, Włochy, który niedawno został oceniony jako jeden z najlepszych w kraju) pomoże ci w zrozumieniu różnych praktyk biznesowych i kultur.
 • Zarządzanie (duże lub drobne): Badanie, w jaki sposób działają organizacje i ludzie, oraz rozwijanie umiejętności kierowania zespołami do wspólnego celu.
 • Marketing: (większy lub mniejszy) Zanurz się w dynamicznej dynamice szybko zmieniającego się rynku i buduj umiejętności reklamowe, badawcze, zachowania konsumenckie i public relations.
 • Komunikacja organizacyjna (główna): przeanalizuj wewnętrzne funkcjonowanie komunikacji wewnątrz organizacji i rozwijaj umiejętności potrzebne do efektywnej pracy z personelem i klientami.
 • Zarządzanie w sporcie (nieletni): studenci otrzymują solidne podstawy w marketingu i zarządzaniu oraz uczą się radzić sobie ze złożonymi problemami zawodowymi i etycznymi, które napotkają w branży sportowej. Nacisk na empiryczne uczenie się zapewnia, że ​​zajęcia są wzbogacane o doświadczenia w świecie rzeczywistym dzięki stażom i innym możliwościom budowania doświadczenia.
 • Badanie oszustw
 • Program BA / MBA: Zarabiaj podwójny dyplom BA / MBA w ciągu zaledwie pięciu lat.

Niedawni absolwenci Assumption zaczęli nagradzać kariery w renomowanych regionalnych, krajowych i międzynarodowych firmach, w tym Dana-Farber Cancer Institute, EMC Corporation, ESPN, Fidelity Investments, PricewaterhouseCoopers, Reebok i State Street Bank, a także wiele organizacji non-profit i rządowych. Bez względu na to, dokąd się udasz i dla kogo pracujesz, edukacja Wniebowzięcia sprawi, że będziesz przygotowany.

Najważniejsze staże biznesowe

Experiential Learning Coordinator

Jesteśmy przekonani, że możliwość wniesienia nauki w klasie do rzeczywistego środowiska pracy jest niezbędna do rozwoju absolwentów poszukiwanych przez pracodawców. Program biznesowy Assumption ma Koordynatora ds. Uczenia się przez doświadczenie, poświęconego wsparciu studentów, w ciągu czterech lat ich istnienia, w zdobywaniu możliwości rozwoju zawodowego. Koordynator ds. Uczenia się przez doświadczenie:

 • Upewnij się, że uczniowie mają praktyczne doświadczenia, aby zastosować naukę w klasie do prawdziwego świata
 • Pomagaj uczniom w rozwijaniu portfolio kariery
 • Zapewnij wskazówki podczas całego procesu poszukiwania pracy
Praktyki akademickie

"Praktyki w biznesie" to 3-kredytowy kurs seminarium w dziale Studiów Biznesowych, który jest dostępny dla juniorów lub seniorów. Kurs zapewnia praktyczne doświadczenie i szkolenia, nawiązywanie kontaktów z profesjonalistami oraz ocenę twoich osobistych atutów i zainteresowań. Spędzisz minimum 120 godzin pracy w terenie. Podczas tygodniowego seminarium kierowanego przez wykładowców uczniowie omawiają, w jaki sposób zachowania organizacyjne i koncepcje zarządzania odnoszą się do ich indywidualnych praktyk.

Staże zawodowe związane ze stopniem zawodowym

Wszyscy studenci Assumption mogą również uczestniczyć w Programie Praktyk Karier Kolegium i spędzić semestr zdobywając praktyczne doświadczenie. Staż ten może być płatny lub nieodpłatny i zapewnia cenne doświadczenie, ale nie oferuje akademickiego kredytu.

Nasi studenci odbyli staże w różnych organizacjach, w tym:

 • American Chamber of Commerce, Sydney Australia
 • Citadel Broadcasting
 • Deloitte Touche Tohmatsu
 • Greater Media / Boston
 • John Hancock Usługi finansowe
 • National Grid
 • PricewaterhouseCoopers
 • Grupa RDW
 • Smith Barney

Kariera

Istnieje interesujący wachlarz możliwości w biznesie, organizacjach non-profit, rządowych lub korporacyjnych programach szkoleniowych dla absolwentów studiów biznesowych. Studenci mają również kwalifikacje do prowadzenia MBA lub innego stopnia magistra.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 8 więcej kursów w Assumption College »

Ostatnia aktualizacja September 18, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019