Bachelor in Chemistry

Assumption College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Chemistry

Assumption College

Chemistry Degree w Assumption College

Chemia bada strukturę i podstawowe zasady materii. W Assumption studenci, którzy deklarują osiągnięcia z chemii, poznają chemię organiczną, nieorganiczną, fizyczną, analityczną i biochemię oraz poznają sposoby interakcji. Centrum Nauki Testa zapewnia wyjątkowe zaplecze laboratoryjne do testowania złożonych i wyrafinowanych teorii naukowych, które omawiasz w klasie.

Każdego lata i przez cały rok akademicki kierunki Chemii Wniebowzięcia mają możliwość prowadzenia badań z Wydziałem Wniebowzięcia oraz w renomowanych laboratoriach badawczych. Absolwenci nauk przyrodniczych mają 85 procentowy wskaźnik akceptacji dla szkół medycznych, a odsetek akceptacji 83 procent dla innych rodzajów programów medycznych dla absolwentów (szkoły dentystyczne i weterynaryjne itp.)

Główny chemik założycielski jest certyfikowany przez American Chemical Society, jedno z wiodących źródeł autorytatywnych informacji naukowych na świecie.

Chemia Major

Studenci, którzy zajmują się chemią w Assumption, biorą udział w 12 wymaganych kursach naukowych i 2 przedmiotach do wyboru, z których jedno musi obejmować laboratorium. Jeden staż lub jedno niezależne badanie zalicza się do wymagań do wyboru chemii. Główni chemicy zdobywają szerokie doświadczenie laboratoryjne i rozwijają wysoki poziom biegłości w praktycznych aspektach eksperymentowania, oprzyrządowania i odkrywania. Główne kierunki chemii w Wniebowzięcia przygotowywane są do studiów magisterskich z chemii, biochemii lub innej nauki; zatrudnienie w branży, nauczanie lub profesjonalne studia w zakresie medycyny, stomatologii lub innych możliwości związanych z naukami o zdrowiu.

Chemistry Minor

Studenci, którzy chcą pomniejszyć w tym wziąć 6 kursów chemii i 2 semestry rachunku różniczkowego.

Wymagania stopnia

Studenci, którzy zajmują się chemią w Assumption, biorą udział w 12 wymaganych kursach naukowych i 2 przedmiotach do wyboru, z których jedno musi obejmować laboratorium. Jeden staż lub jedno niezależne badanie zalicza się do wymagań do wyboru chemii. Studenci, którzy chcą pomniejszyć w tym wziąć 6 kursów chemii i 2 semestry rachunku różniczkowego.

Przykłady stron z badaniami licencjackimi:

 • Uniwersytet Harwardzki
 • University of California - Davis
 • University of Massachusetts Medical School
 • Genzyme
 • Novartis

Najnowsze tematy badawcze dla studentów:

 • Wykorzystanie nanorurek węglowych do urządzeń elektromechanicznych
 • Opracowanie narzędzia do identyfikacji komórek wytwarzających przeciwciała
 • Studiowanie biologii agresji
 • Badanie biologii przerzutów nowotworowych
 • Badanie właściwości cieczy jonowych w temperaturze pokojowej

Letnie możliwości badawcze

Coraz więcej studentów Assumption zostało wybranych do udziału w letnich programach badawczych w głównych instytucjach badawczych w całym kraju, w tym National Science Foundation, National Institute of Health, American Cancer Society i Juvenile Diabetes Foundation. Ponadto Assumption oferuje możliwości badań letnich w kampusie studentom wyższego szczebla, którzy ubiegają się o pomoc w Assumption wykładowcy z ich projektów badawczych. Studenci wybrani na letnie stanowiska badawcze otrzymują stypendium i zakwaterowanie na terenie kampusu.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 18, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Stany Zjednoczone - Worcester, Massachusetts
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Worcester, Massachusetts
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą