Bachelor in Chemistry

Informacje ogólne

Opis programu

Chemistry Degree w Assumption College

Chemia bada strukturę i podstawowe zasady materii. W Assumption studenci, którzy deklarują osiągnięcia z chemii, poznają chemię organiczną, nieorganiczną, fizyczną, analityczną i biochemię oraz poznają sposoby interakcji. Centrum Nauki Testa zapewnia wyjątkowe zaplecze laboratoryjne do testowania złożonych i wyrafinowanych teorii naukowych, które omawiasz w klasie.

Każdego lata i przez cały rok akademicki kierunki Chemii Wniebowzięcia mają możliwość prowadzenia badań z Wydziałem Wniebowzięcia oraz w renomowanych laboratoriach badawczych. Absolwenci nauk przyrodniczych mają 85 procentowy wskaźnik akceptacji dla szkół medycznych, a odsetek akceptacji 83 procent dla innych rodzajów programów medycznych dla absolwentów (szkoły dentystyczne i weterynaryjne itp.)

Główny chemik założycielski jest certyfikowany przez American Chemical Society, jedno z wiodących źródeł autorytatywnych informacji naukowych na świecie.

Chemia Major

Studenci, którzy zajmują się chemią w Assumption, biorą udział w 12 wymaganych kursach naukowych i 2 przedmiotach do wyboru, z których jedno musi obejmować laboratorium. Jeden staż lub jedno niezależne badanie zalicza się do wymagań do wyboru chemii. Główni chemicy zdobywają szerokie doświadczenie laboratoryjne i rozwijają wysoki poziom biegłości w praktycznych aspektach eksperymentowania, oprzyrządowania i odkrywania. Główne kierunki chemii w Wniebowzięcia przygotowywane są do studiów magisterskich z chemii, biochemii lub innej nauki; zatrudnienie w branży, nauczanie lub profesjonalne studia w zakresie medycyny, stomatologii lub innych możliwości związanych z naukami o zdrowiu.

Chemistry Minor

Studenci, którzy chcą pomniejszyć w tym wziąć 6 kursów chemii i 2 semestry rachunku różniczkowego.

Wymagania stopnia

Studenci, którzy zajmują się chemią w Assumption, biorą udział w 12 wymaganych kursach naukowych i 2 przedmiotach do wyboru, z których jedno musi obejmować laboratorium. Jeden staż lub jedno niezależne badanie zalicza się do wymagań do wyboru chemii. Studenci, którzy chcą pomniejszyć w tym wziąć 6 kursów chemii i 2 semestry rachunku różniczkowego.

Przykłady stron z badaniami licencjackimi:

  • Uniwersytet Harwardzki
  • University of California - Davis
  • University of Massachusetts Medical School
  • Genzyme
  • Novartis

Najnowsze tematy badawcze dla studentów:

  • Wykorzystanie nanorurek węglowych do urządzeń elektromechanicznych
  • Opracowanie narzędzia do identyfikacji komórek wytwarzających przeciwciała
  • Studiowanie biologii agresji
  • Badanie biologii przerzutów nowotworowych
  • Badanie właściwości cieczy jonowych w temperaturze pokojowej

Letnie możliwości badawcze

Coraz więcej studentów Assumption zostało wybranych do udziału w letnich programach badawczych w głównych instytucjach badawczych w całym kraju, w tym National Science Foundation, National Institute of Health, American Cancer Society i Juvenile Diabetes Foundation. Ponadto Assumption oferuje możliwości badań letnich w kampusie studentom wyższego szczebla, którzy ubiegają się o pomoc w Assumption wykładowcy z ich projektów badawczych. Studenci wybrani na letnie stanowiska badawcze otrzymują stypendium i zakwaterowanie na terenie kampusu.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scienti ... Czytaj więcej

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scientists, artists, writers, and philosophers who have engaged in a search for truth across disciplines. Pokaż mniej