Przegląd

Wydział Chemii i Biochemii Bloomsburg University oferuje tytuł Bachelor of Science i Bachelor of Arts w dziedzinie chemii z opcjami w biochemii, edukacji chemicznej i nanotechnologii.

American Chemical Society (ACS) i American Society of Biochemistry

Absolwenci chemii wielokrotnie demonstrowali jakość ich przygotowania w BU dzięki wysokiemu poziomowi osiągnięć w programach chemii dla absolwentów, profesjonalnych programach takich jak medycyna, nauczanie w szkołach średnich i wielu powiązanych chemicznie firmach przemysłowych. Opcja biochemii BU jest doskonałym wyborem dla osób zainteresowanych karierą w medycynie lub weterynarii i jako krok w kierunku chemii sądowej.

Opcje programu chemicznego:

Przyspieszony program przygotowania lekarza Bloomsburg-PCOM

Studenci przyjęci do Programu przyspieszonego Bloomsburg-PCOM w zakresie przysposobienia lekarskiego są przyjmowani na Bloomsburg University po przyjęciu standardowych procedur rekrutacji na studia licencjackie.

Po roku pracy licencjackiej wskazujesz na chęć uczestniczenia we wspólnym programie jako "przyspieszony" 3 4 student lub tradycyjny 4 4 student. Następnie przekazujemy Twoje imię do Philadelphia College of Osteopathic Medicine (PCOM) i skontaktujemy się z Tobą w sprawie programu. Przyspieszony program kończy się za 7 lat: 3 lata w BU, aby zdobyć tytuł Bachelor of Arts in Chemistry plus 4 w PCOM, aby uzyskać tytuł Doktora Osteopatii. Tradycyjny program 4 4 jest otwarty dla każdego głównego i jest zakończony za 8 lat, z 4 w BU i 4 w PCOM. Udział w tych programach nie uniemożliwia aplikowania do innych szkół medycznych.

Będąc w BU, musisz spełnić te wymagania do (i przez cały) roku młodszego:

 • Kandydat musi zdobyć (w systemie ocen 4,0) następujące minimalne średnie oceny w BU: dla programu 3 4, ogólnie 3,75; dla programu 4 4, łącznie 3,25.
 • Kandydat musi zdać egzamin wstępny na studia medyczne (MCAT) nie później niż w kwietniu roku młodszego dla 3 4 studentów (lub roku 4 4 studentów) w BU. Kandydat musi uzyskać minimalny stopień w 50 percentyla dla każdej sekcji MCAT, aby zostać wziętym pod uwagę przy przyjęciu.
 • Wypełnij wniosek do PCOM, który zawiera list polecający od lekarza osteopatycznego.

Gdy te wymagania zostaną spełnione, Twoje zgłoszenie zostanie przesłane do PCOM. Istnieją trzy gwarantowane miejsca dla wszystkich studentów spełniających powyższe wymagania i po udanej rozmowie w PCOM.

Chemia i biochemia Programy studiów

Bloomsburg University chemii i biochemii Bloomsburg University oferuje opcje programu Bachelor of Science (BS) i Bachelor of Arts (BA).

BS w chemii - BS w chemii to program najczęściej realizowany przez kierunków chemii w Bloomsburg. Zapewnia szeroką ekspozycję na wszystkie główne obszary chemii, jak również opcje doświadczenia w badaniach chemicznych, niektóre dziedziny specjalizacji i certyfikaty.

BS w Chemii - ACS - Ukończenie komponentu badawczego umożliwi uzyskanie dyplomu ukończenia studiów przez American Chemical Society. Studenci realizujący ten program są szczególnie dobrze przygotowani do podjęcia studiów wyższych lub zatrudnienia w przemyśle.

BS w chemii - Opcja nanotechnologiczna - Studenci zainteresowani nauką o nanotechnologii spędzą jeden semestr na Uniwersytecie Stanowym Pensylwanii, biorąc 18 punktów kursów nanotechnologicznych. Daje to uczniom możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności w rozwijającym się obszarze technologicznym z rosnącym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracowników.

BS w opcji chemia-biochemia - Studenci zainteresowani biologii i chemii mogą realizować specjalistyczny program w dziedzinie biochemii. Jest to popularne wśród studentów zainteresowanych uczęszczaniem do szkół medycznych i stomatologicznych po ukończeniu studiów. Dostępne są zarówno ścieżki standardowe, jak i certyfikowane przez ACS. Studenci mają możliwość uzyskania certyfikacji przez Amerykańskie Towarzystwo Biochemii i Biologii Molekularnej, ASBMB.

BA w chemii - Program BA zapewnia trzyletnią ekspozycję na rdzeń programu nauczania chemii. Studenci mogą podwoić specjalizację z chemii i innej dyscypliny lub mogą uczestniczyć w programie 3: 2 inżynierii.

BS w edukacji - certyfikacja chemii - Studenci zainteresowani nauczaniem chemii w szkołach średnich realizują program, który przyznaje im tytuł licencjata w dziedzinie edukacji i odpowiednik tytułu licencjata w dziedzinie chemii. Program obejmuje kurs zwieńczający pod nazwą "Program nauczania chemii" oraz "Laboratorium nauczania", jedyny kurs tego rodzaju w systemie państwowym.

Program przygotowania lekarzy - program studiów licencjackich w dziedzinie chemii - doktora Osteopatii, który może być albo trzy lata na Bloomsburg University plus cztery lata w Philadelphia College of Osteopathic Medicine (PCOM), albo cztery lata w Bloomsburg plus cztery lata w PCOM .

Drobne w chemii - Badanie chemii jest wymaganiem wielu nauk. Niektórzy studenci kierunków ścisłych poszerzają swoją wiedzę z chemii, wypełniając nieletni.

Nanotechnologia - chemia (BS)

Opcja nanotechnologii Bloomsburg University oferuje uczniom możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności w rozwijającym się obszarze technologicznym wraz z rosnącą potrzebą wykwalifikowanych pracowników. Ten akademicki utwór bezproblemowo podąża za programem chemii licencjata nauki.

Nanotechnologia pozwala nam widzieć i manipulować atomem materii za pomocą atomu oraz tworzyć materiały, urządzenia i systemy o nowych i unikalnych właściwościach, takich jak tworzenie nanocząsteczek do celowanego dostarczania leków i wytwarzanie bezzapachowych butów, skarpet i odzieży.

Studenci kończą opcję nanotechnologii 18-kredytowym semestrem Capstone na Penn State University, po spełnieniu warunków wstępnych w chemii w Bloomsburg.

Codzienny wpływ nanotechnologii

Według rządu federalnego nanotechnologia może zmienić sposób, w jaki prawie wszystko zostało zaprojektowane i wykonane - od szczepionek, przez komputery, po opony samochodowe. Produkty nanotechnologiczne można znaleźć w powszechnie używanych przedmiotach, takich jak telefony komórkowe, kosmetyki i odzież.

Nanotechnologia służy do rozwiązywania problemów poprzez:

 • opracowanie nanocząstek do obrazowania fluorescencyjnego guzów
 • wytwarzanie czystszej i tańszej energii
 • wykrywanie i oczyszczanie niebezpiecznych chemikaliów w środowisku
 • udostępnienie urządzeń medycznych, które mogą wyeliminować potrzebę operacji
 • zwiększanie skuteczności ochrony przeciwsłonecznej i kosmetyków
 • zapewnienie, że jedzenie pozostaje dłużej świeże
 • tworzenie mniejszych i szybszych elementów elektronicznych

Poszerzaj swoje możliwości w nauce i technologii

Bloomsburg University jest siedzibą jednego z największych i najnowocześniejszych budynków naukowych w północno-wschodniej Pensylwanii. Tutaj nauka nie ogranicza się do klasy ani do laboratorium.

Jako student znajdziesz okazje do staży technologicznych, klinicznych doświadczeń w opiece zdrowotnej lub badań naukowych, w tym możliwości studiów licencjackich. Te doświadczenia dadzą ci przewagę w swojej karierze, a przy okazji będziesz dumny z tego, że możesz coś zmienić - dla środowiska lub społeczności.

Przenieś stopień swojego współpracownika ...

Po przeniesieniu stopnia Associate na Bloomsburg University , zaczniesz na poziomie młodszym w tych programach.

Zdobądź tytuł licencjata w cztery semestry!
 • Biologia BS - opcja biologii środowiskowej
 • BA Chemistry
 • BS Chemistry
 • Opcja chemii-biochemii BS
 • Opcja BS Chemistry-Nanotechnology
 • Opcja BS Chemistry-Pre-Medical Sciences
 • BS Informatyka
 • BS Digital Forensics
 • BS Nauki o środowisku, geografii i geologii - Geologia środowiska
 • BS Środowiskowe, geograficzne i geologiczne - geologia zawodowa
 • BA Matematyka
 • BS Matematyka
 • BS Physics

* z semestrem jesiennym zaczynać od zaprogramowania artykulacji .

Dlaczego BU jest idealnym kandydatem do osiągnięcia celów zawodowych STEM

 • dedykowani profesorowie specjalizujący się w kształceniu na poziomie licencjackim
 • wykładowcy uczący każdej klasy i laboratorium (bez absolwentów)
 • małe klasy nauki i matematyki
 • praktyczne doświadczenie z oprzyrządowaniem i w terenie
 • szanse na studia licencjackie
 • Nauczanie w miejscu dla mieszkańców PA zapewnia doskonałą wartość dla twojego edukacyjnego dolara
 • przyjazna społeczność studentów, z setkami organizacji społecznych i naukowych
 • Kampus jest blisko domu (ale nie za blisko) dla wielu mieszkańców wschodniej Pensylwanii
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 15 więcej kursów w Bloomsburg University »

Ostatnia aktualizacja July 10, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,858 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019