Bachelor in Data Analytics

Informacje ogólne

Opis programu

Dane są podstawowym surowcem XXI wieku. Przemysł, rząd i organizacje pozarządowe mogą teraz dowiedzieć się więcej o nas niż kiedykolwiek w historii ludzkości: co kupujemy, co czytamy, co robimy. Ale wszystkie te dane muszą najpierw zostać przetworzone na informacje, aby odpowiedzieć na wielkie pytanie: co to wszystko oznacza ?

Postępy w technologii komputerowej spowodowały eksplozję w pozyskiwaniu i przechowywaniu ogromnych ilości danych z każdego etapu życia. Ta nagła zmiana stworzyła zapotrzebowanie na matematycznie i informatycznie wyszkolonych absolwentów, którzy mogą analizować te dane i wydawać zalecenia na podstawie tych badań.

Program Analityka danych w Assumption College (oferowany jako główny i nieletni) pomoże ci zrozumieć, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy - i jak najlepiej wykorzystać tę wiedzę - dostarczając Ci umiejętności badawczych, programistycznych i krytycznych analiz będziesz potrzebował. Kiedy analizujesz analitykę danych w Assumption, nauczysz się, jak zbierać, przetwarzać i oceniać duże ilości informacji i co to oznacza dla reszty świata.

Ten kurs zapewni studentom wiedzę i umiejętności, które będą służyć analitykom danych w różnych dziedzinach, w tym zdrowia publicznego, rozwoju produktów, badań naukowych, marketingu i neurologii. Zapewni to także bazę wiedzy dla studentów zamierzających kontynuować pracę w dziedzinie danych.

Małoletnia analityka danych dobrze łączy się z wieloma kierunkami i pomaga przygotować studentów do kariery w marketingu, informatyce, ekonomii lub innych dziedzinach. Dzięki włączeniu szeregu dyscyplin i podstawom sztuk wyzwolonych, które uczą, jak brać pod uwagę i oceniać skomplikowane scenariusze, pomniejsze analityka danych pomoże ci zrozumieć złożony świat.

Dlaczego warto studiować analizę danych przy założeniu?

  • Zdobądź wiedzę na temat kluczowych pojęć, takich jak zarządzanie bazami danych, algebra liniowa i metody macierzowe.
  • Stwórz fundament w obszarach takich jak programowanie i rachunkowość sądowa.
  • Zapoznaj się z podstawowymi teoriami i metodami, które kształtują analizę danych.
  • Dowiedz się, jak przetwarzać i wyodrębniać informacje z dużych zestawów danych.
  • Doskonal umiejętności analityczne i pomysłowość, które pomogą ci ocenić dane i zastosować je w prawdziwym życiu.
  • Określ, jak ekstrapolować trendy i jak wykorzystać te trendy, aby przewidzieć przyszłe działania.
  • Odkryj dalekosiężne zastosowania danych naukowych i ich coraz szersze zastosowanie w wielu ważnych dziedzinach.

Wymagania stopnia

Studenci, którzy specjalizują się w analizie danych, muszą mieć łącznie piętnaście (15) wymaganych kursów, które obejmują pięć kursów z matematyki, sześć z informatyki, dwa z statystyki i dwa główne przedmioty do wyboru.

Praktyki

Studenci są zachęcani do udziału w programie stażowym Kolegium i spędzić semestr na praktycznym
doświadczenie. Istnieją dwa rodzaje staży: studenci mogą zdobywać kredyty akademickie, pracując z doradcą akademickim i witryną stażu lub uczestnicząc w stażu zawodowym, który zapewnia cenne doświadczenie, ale nie oferuje akademickiego kredytu. Oba rodzaje staży zapewniają studentom doświadczenie potrzebne do poszerzenia ich doświadczeń edukacyjnych i przygotowania ich do sukcesów podyplomowych.

Absolwenci szkół i kariery

Założenie matematyki i studentów informatyki albo przejść do studiów podyplomowych z matematyki lub informatyki lub wejść bezpośrednio w kariery w takich dziedzinach, jak biznes, komunikacja, edukacja, finanse, opieka zdrowotna i technologie informacyjne.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scienti ... Czytaj więcej

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scientists, artists, writers, and philosophers who have engaged in a search for truth across disciplines. Pokaż mniej