Bachelor in Design

University of San Francisco

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Design

University of San Francisco

O

Zmierz się z wyobraźnią i określ swój punkt widzenia za pomocą technik i narzędzi, które przetrwają całe życie. Program nauczania Sztuk Pięknych ma na celu przyspieszenie myślenia progresywnego, promowanie sprawiedliwości społecznej i różnorodności kulturowej oraz celebrowanie procesów tworzenia sztuki.

Major in Design

Program łączy zajęcia z projektowania graficznego, projektowania mediów cyfrowych i projektowania środowiskowego w dynamiczną interdyscyplinarną koncentrację studyjną. Poprzez praktykę projektowania w rozszerzonej dziedzinie, uczniowie zdobywają wszechstronne doświadczenie z szerokim zakresem umiejętności ukierunkowanych na proces, w tym rozwój pojęć, retoryka wizualna, eksperymenty formalne i krytyczne myślenie.

Wyniki nauczania w programie

Uczniowie będą:

  • zastosować umiejętności do generowania prac projektowych za pomocą metodologii procesu, produkcji i eksperymentowania
  • syntezować badania projektowe i stypendia w historii, teorii i krytyce
  • wykazać się płynnością w różnych mediach i towarzyszących im technologiach, a także umiejętnością dostosowywania się do pojawiających się nowych technologii
  • wyrażają rolę projektowania i funkcję projektanta jako lidera w krajobrazie społecznym, kulturalnym i politycznym
  • angażować się w praktykę profesjonalizmu i współpracy projektowej

Zaprojektuj jako aktywizm

W naszym kursie Design Activism Service Learning uczniowie krytycznie analizują pilne kwestie, aby stać się projektantami, którzy mogą stać się pozytywnymi agentami zmian. Uczniowie wybierają problem społeczny i pracują nad krytycznym procesem projektowania, aby służyć organizacjom partnerskim, współpracować ze społecznością i promować jej świadomość.

Poza salą lekcyjną

Centrum grafiki
The Graphics Center to wyjątkowa organizacja studencka prowadząca kampus, która projektuje plakaty, ulotki, banery, t-shirty, broszury i wiele więcej dla klubów, wydziałów i działów na terenie kampusu. Studenci są opłacani za swoją pracę i zdobywają cenne doświadczenie w pracy z klientami i partnerami jako mała firma projektowa.

AIGA @ USF
Członkowie sekcji studentów AIGA z USF zyskują dodatkowe umiejętności potrzebne, aby przejść do profesjonalnego świata projektowania, biorąc udział w warsztatach, wycieczkach terenowych, wykładach, wystawach i innych wydarzeniach zarówno na terenie kampusu, jak i w większych społecznościach w Zatoce San Francisco. AIGA jest wiodącą profesjonalną organizacją projektową w kraju, nasz klub studencki służy jako punkt wejścia do zawodu na poziomie krajowym.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 7, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Locations
Stany Zjednoczone - San Francisco, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - San Francisco, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Filmy

12 Reasons to Love USF