Read the Official Description

O

Zmierz się z wyobraźnią i określ swój punkt widzenia za pomocą technik i narzędzi, które przetrwają całe życie. Program nauczania Sztuk Pięknych ma na celu przyspieszenie myślenia progresywnego, promowanie sprawiedliwości społecznej i różnorodności kulturowej oraz celebrowanie procesów tworzenia sztuki.

Major in Design

Program łączy zajęcia z projektowania graficznego, projektowania mediów cyfrowych i projektowania środowiskowego w dynamiczną interdyscyplinarną koncentrację studyjną. Poprzez praktykę projektowania w rozszerzonej dziedzinie, uczniowie zdobywają wszechstronne doświadczenie z szerokim zakresem umiejętności ukierunkowanych na proces, w tym rozwój pojęć, retoryka wizualna, eksperymenty formalne i krytyczne myślenie.

Wyniki nauczania w programie

Uczniowie będą:

  • zastosować umiejętności do generowania prac projektowych za pomocą metodologii procesu, produkcji i eksperymentowania
  • syntezować badania projektowe i stypendia w historii, teorii i krytyce
  • wykazać się płynnością w różnych mediach i towarzyszących im technologiach, a także umiejętnością dostosowywania się do pojawiających się nowych technologii
  • wyrażają rolę projektowania i funkcję projektanta jako lidera w krajobrazie społecznym, kulturalnym i politycznym
  • angażować się w praktykę profesjonalizmu i współpracy projektowej

Zaprojektuj jako aktywizm

W naszym kursie Design Activism Service Learning uczniowie krytycznie analizują pilne kwestie, aby stać się projektantami, którzy mogą stać się pozytywnymi agentami zmian. Uczniowie wybierają problem społeczny i pracują nad krytycznym procesem projektowania, aby służyć organizacjom partnerskim, współpracować ze społecznością i promować jej świadomość.

Poza salą lekcyjną

Centrum grafiki
The Graphics Center to wyjątkowa organizacja studencka prowadząca kampus, która projektuje plakaty, ulotki, banery, t-shirty, broszury i wiele więcej dla klubów, wydziałów i działów na terenie kampusu. Studenci są opłacani za swoją pracę i zdobywają cenne doświadczenie w pracy z klientami i partnerami jako mała firma projektowa.

AIGA @ USF
Członkowie sekcji studentów AIGA z USF zyskują dodatkowe umiejętności potrzebne, aby przejść do profesjonalnego świata projektowania, biorąc udział w warsztatach, wycieczkach terenowych, wykładach, wystawach i innych wydarzeniach zarówno na terenie kampusu, jak i w większych społecznościach w Zatoce San Francisco. AIGA jest wiodącą profesjonalną organizacją projektową w kraju, nasz klub studencki służy jako punkt wejścia do zawodu na poziomie krajowym.

Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by University of San Francisco »

Last updated September 7, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

12 Reasons to Love USF