Przegląd

Chcesz zbadać przestępstwa, zatrzymać cyberprzestępców? Jak komputery? Rozwiazywac zagadki?

Wraz z coraz częstszym wykorzystywaniem komputerów do popełniania przestępstw i rosnącym zapotrzebowaniem na dane komputerowe w postępowaniach cywilnych, szybko rozwinęła się potrzeba ekspertów kryminalistycznych w zakresie pozyskiwania użytecznych informacji z dowodów komputerowych.

Bloomsburg University oferuje jedyny cyfrowy tytuł licencjata z informatyki sądowej w Pennsylvania State System of Higher Education i Pennsylvania Center for Digital Forensics. Absolwenci Bloomsburg pracują w organach ścigania, agencjach bezpieczeństwa wewnętrznego, kancelariach prawnych i firmach prywatnych.

W BU cyfrowe kierunki medycyny sądowej będą:

  • Sprawdź komputery i smartfony
  • Odzyskaj usunięte zdjęcia, dokumenty i aktywność internetową
  • Przeglądaj ukryte obszary na dyskach twardych
  • Śledź aktywność sieci, aby znaleźć słabe punkty i kompromisy
  • Sprawdź bezpieczeństwo systemów komputerowych i sieci
  • Określ luki systemowe i sieciowe
  • Odkryj sposoby ochrony systemów i danych przed hakerami
  • Odpowiadaj na cyber-naruszenia

Centrum doskonałości akademickiej

Bloomsburg University został uznany za Narodowe Centrum Doskonałości Akademickiej (CAE) w Cyberbezpieczeństwie Edukacji, ze szczególnym uwzględnieniem informatyki sądowej, do roku akademickiego 2021. Oznaczenie CAE, wspólnie sponsorowane przez Narodową Agencję Bezpieczeństwa i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego , uznaje, że cyfrowy program kryminalistyki w Bloomsburg spełnia surowe kryteria w zakresie programu nauczania, wydziałów, badań i demonstruje ogólnounijne zaangażowanie w praktyki zapewniania informacji i edukację w zakresie cyberobrony.

Uczniowie uczęszczający do szkół wyznaczonych przez CAE mogą ubiegać się o powiązane stypendia i stypendia w ramach programu stypendialnego Federalnej Usługi Cybernetycznej dla Służby.

Program Digital Forensics

CyberAuto Challenge to coś więcej niż konkurencja

To nie tylko zawody sprawiły, że latem tego roku odbyło się SAE CyberAuto Challenge, które obejmowało 24-godzinny konkurs hakerski, tak niezapomniany dla pary kierunków cyfrowych kryminalistyki Bloomsburg University . Wyszli ze świetnym doświadczeniem i pracą zawodową, nawiązując bezpośrednie kontakty ze specjalistami z branży cyberbezpieczeństwa i motoryzacji.

"Zawody składają się z trzech i pół dnia lekcji" - powiedział David Lucas, do którego dołączył Donald Tennant podczas pięciodniowego wyścigu SAE w Michigan. "Zaczynamy o 8 rano i kończymy codziennie od 9 do 22. Były to intensywne zajęcia na różne sposoby, dzięki którym możemy zhakować pojazd. "

"Ogromna ilość wiedzy w połączeniu z uzyskaniem certyfikatów w sieciach CanBUS była nagrodą samą w sobie" - powiedział Tennant.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 15 więcej kursów w Bloomsburg University »

Ostatnia aktualizacja July 10, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,858 USD
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

A Look At Digital Forensics