Bachelor in Economics and Business Administration - Programy specjalne dla absolwentów AP (BSc)

Informacje ogólne

Opis programu

Na University of Southern Denmark oferujemy specjalną wersję programu Ekonomii i Administracji Biznesowej, który jest przeznaczony dla osób posiadających określone stopnie AP. Program oparty jest na transferze kredytu z programu AP i składa się z 90 ECTS studiów. Program rozpoczyna się każdego roku 1 września.

Program jest oferowany w języku angielskim na terenie kampusu Sønderborg, a konkretna treść programu będzie się różnić w zależności od wcześniejszego stopnia AP. Jest więc wysoce elastyczny i daje uczniom wiele możliwości dostosowania do własnego kierunku.

Możesz przeczytać więcej o programach na stronie SDU .

Wstęp
Aby zostać przyjętym do programu, musisz posiadać odpowiedni stopień AP.
116414_770x330_SDU_Esbjerg23.jpg

Wiedza i zrozumienie
Studenci studiów licencjackich z ekonomii i zarządzania biznesem (HA) zdobywają wiedzę z zakresu teorii, metodologii i praktyki w dziedzinie ekonomii biznesu, marketingu, organizacji, finansów i rachunkowości, a także ekonomii, prawa gospodarczego i informatyki. Absolwenci zdobędą wiedzę niezbędną do refleksji nad zagadnieniami teoretycznymi, metodami badawczymi i praktyką biznesową.

Umiejętności
Absolwenci BSc in Economics and Business Administration (HA) mogą stosować naukowe metody zbierania i analizowania danych do opisu i analizy firmy. Ponadto absolwenci mogą oceniać problemy biznesowe i gospodarcze i wybierać odpowiednie modele analityczne i rozwiązujące problemy. Mogą komunikować się zawodowo z kolegami, kierownictwem firmy i innymi osobami.

Kompetencje
Absolwenci mogą zarządzać złożonymi i zorientowanymi na rozwój sytuacjami samodzielnie lub we współpracy z innymi w odpowiedzialny sposób, który uwzględnia kwestie etyczne i zrównoważony rozwój. Absolwenci mogą zidentyfikować własne potrzeby edukacyjne i uporządkować własny proces uczenia się. Zostaną zakwalifikowani do zatrudnienia w spółkach prywatnych i publicznych na średnim szczeblu zarządzania.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Czytaj więcej

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Pokaż mniej
Odense , Kolding , Slagelse , Sønderborg , Esbjerg , Flensburg , Kopenhaga , Lublana , Girona , Pekin + 9 Więcej Mniej