Cykl pierwszego stopnia w Międzynarodowym Turystystwie i Rekreacji Przemysłowych - ITALI to trzyletni program studiów z certyfikatem zapewnienia jakości UNTWO TEDQUAL THEMIS Foundation, którego głównym celem jest poprawa jakości programów edukacyjnych, szkoleniowych i badawczych turystyki; program zapewnia uczniom profil kulturowy i techniczny wymagany do przyłączenia się jako menedżer lub specjaliści do prywatnych i publicznych przedsiębiorstw tworzących branżę turystyczną. W tym celu ITALI oferuje doskonałe przygotowanie w zakresie planowania turystyki i zarządzania turystyką oraz rozwija profile zawodowe, które mają głęboką wiedzę na temat złożonych interakcji i współzależności między przemysłem kreatywnym i wypoczynkiem, strategiami biznesowymi, polityką rządową i turystyką.

5 powodów, aby zapisać się na program studiów

  1. Program tworzy profesjonalistę turystyki z kompetencjami w zakresie ekonomii i biznesu
  2. Program obejmuje obowiązkową 200-godzinną praktykę
  3. Możesz aplikować i wybierać spośród wielu wymian Erasmusa w wielu krajach europejskich
  4. Skoncentrujesz się na międzynarodowej turystyce i rynkach
  5. Będziesz częścią benchmarku licencjata z ekonomiki turystyki we Włoszech

Warunki przyjęć

Istnieją specjalne procedury rejestracji dla każdego programu studiów. Szczegółowe informacje na temat składania wniosków, opłat za naukę i terminów można znaleźć na stronie href = "https://corsi.unibo.it/1cycle/InternationalTourism/how-to-enrol

Granty studyjne i dotacje

Studenci uniwersytetów mogą uzyskać wsparcie ekonomiczne podczas studiów w regionie Emilia Romagna, University of Bologna i innych instytucjach zewnętrznych.

href = "https://www.unibo.it/en/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Zwolnienia z opłat za naukę

Sprawdź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się, jakie są wymagane dokumenty, aby ubiegać się o pełne zwolnienia i specjalne dotacje.

href = "https://www.unibo.it/en/teaching/enrolment-transfer-and-final-examination/tuition-fees-and-exemptions/tuition-fees-ay-2019-20

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 6 więcej kursów w University of Bologna »

Ostatnia aktualizacja June 16, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
2,000 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa