Przeczytaj oficjalny opis

Inżynierowie elektrycy syntetyzują projekty naukowe, matematyczne, technologiczne i zorientowane na zastosowania w światowej klasy produkty konsumenckie, terminowe mikroprocesory, najnowocześniejsze komputery, zaawansowane komponenty elektroniczne i wiele innych.

Od nowatorskich rewolucji technologicznych po rzeczywiste zastosowania, innowacje inżynierów elektryków kontynuują przyszłość i podnoszą standardy na rynku. Z powodu niedoboru talentów inżynierii elektrycznej na rynku pracy, zapotrzebowanie na absolwentów RIT Dubai pozostaje na rekordowym poziomie. Bardzo ceniony program elektrotechniczny RIT Dubai w unikalny sposób łączy rygor teorii z praktycznymi zastosowaniami i eksperymentami laboratoryjnymi w celu zapewnienia dogłębnej wiedzy na ten temat.

W tym celu uczniowie zdobywają mistrzostwo matematyki i zasad naukowych w swoich pierwszych dwóch latach studiów, badając światowej klasy praktyki projektowe przy użyciu naszych nowoczesnych laboratoriów. Podstawowe przedmioty inżynierii elektrycznej są badane w ciągu najbliższych dwóch lat, aby zapewnić solidne podstawy dla wielu zaawansowanych tematów, koncentracji i specjalizacji. W piątym roku studenci zazwyczaj specjalizują się w obszarze zainteresowań zawodowych, a jednocześnie podejmują znaczący multidyscyplinarny projekt wzornictwa, który wykorzystuje ich wszechstronną wiedzę o sztuce, jednocześnie zapewniając żyzny grunt dla interakcji z kolegami z innych dyscyplin.

Możliwe opcje kariery

Ponieważ absolwenci RIT Dubai są biegli w rozwiązywaniu problemów i mają doświadczenie w świecie rzeczywistym oraz umiejętności w zespole, są bardzo poszukiwani. Nasi absolwenci elektrotechniki pracują w każdej możliwej branży, od medycyny, przez wojsko, dystrybucję energii, komunikację i usługi finansowe. Branża komputerowa przyciąga wielu naszych absolwentów, którzy są innowatorami, którzy osiągają sukcesy w obszarach tak różnorodnych jak badania i rozwój w marketingu i sprzedaży.

Program

Pierwszy rok

Obszary skupienia

Uczniowie mogą opracować pole ostrości w jednej z czterech opcji. Studenci kończą wszystkie wymagane kursy dla BS w elektrotechnice i wybierają ich wolne i profesjonalne zajęcia z określonego zestawu kursów w jednym z następujących obszarów: Energia Odnawialna / Inżynieria Komputerowa / Robotyka / Komunikacja bezprzewodowa. *

* Studenci przyjęci na kampus RIT Dubai mogą realizować swoje stopnie w kierunku BS w ogólnej elektrotechnice. Pozostałe opcje są dostępne tylko za pośrednictwem uzgodnień dotyczących wymiany lub transferu, które podlegają spełnieniu dodatkowych odpowiednich wymagań i zatwierdzeń, zgodnie z zasadami i procedurami akademickimi.

Spółdzielnia edukacyjna

Kształcenie w ramach współpracy to pełne, płatne doświadczenie zawodowe na studiach. Program kooperacji w zakresie inżynierii elektrycznej wymaga ukończenia 50 tygodni w jednej lub kilku dziedzinach inżynierii elektrycznej, takich jak urządzenia i układy scalone, systemy komputerowe i cyfrowe, przetwarzanie sygnałów, sterowanie i komunikacja. Kooperację można zakończyć w dwóch blokach po 25 tygodni; każdy blok to lato i regularny semestr.

Kooperacja ma na celu uczenie się dla studenta, a także produktywne zadanie pracy dla pracodawcy. Doświadczenie powinno podkreślać rzeczywiste zadania i obowiązki, które rosną wraz ze wzrostem wiedzy, umiejętności i doświadczeń ucznia.

Akredytacje

Program Bachelor of Science in Electrical Engineering jest akredytowany przez Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Wyższego Zjednoczonych Emiratów Arabskich i jest licencjonowany przez KHDA. Jest również akredytowany przez ABET. Program BS Electrical Engineering w Rochester NY jest również akredytowany przez Stowarzyszenie Szkół i Szkół w Środkowych Państwach.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 9 więcej kursów w Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai »

Ostatnia aktualizacja August 18, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
16,973 USD
na rok
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Data końcowa
Czerwiec 30, 2022
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Czerwiec 30, 2022