Bachelor in Electrical and Electronic Engineering Technology

Bloomsburg University

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Electrical and Electronic Engineering Technology

Bloomsburg University

Przegląd

Program studiów licencjackich na Bloomsburg University w dziedzinie elektroniki inżynieryjnej (EET) uczy studentów pracy z najnowocześniejszym sprzętem i przygotowaniem do kariery zarobkowej na żądanie w przemyśle.

Komponenty wysokiej technologii składają się na komputery, telefony komórkowe i inne urządzenia, które są używane codziennie. Inżynierowie elektronicy koncentrują się na projektowaniu stosowanym przy użyciu obecnych praktyk inżynierskich i zarządzania programami.

Codzienne rozwiązywanie problemów w przemyśle elektronicznym, technolodzy, różni się od techników, którzy specjalizują się w montażu, rozwiązywaniu problemów i naprawach.

Technolodzy inżynieryjni identyfikują i rozwiązują problemy dzięki praktycznemu podejściu opartemu na solidnych koncepcjach teoretycznych. Program nauczania Bloomsburg odzwierciedla to praktyczne podejście.

Aby przygotować studentów do prawdziwych zawodów, pięcioletni program jest zorganizowany tak, aby uczniowie odbywali półroczne płatne praktyki. To wyjątkowe rozwiązanie oznacza, że ​​studenci płacą czesne tylko przez cztery lata.

Wpływ przemysłu EET

Odzwierciedlając bliskie stosunki Bloomsburga z przemysłem elektronicznym, program został ukształtowany przy udziale liderów branży, którzy zasiadają w radzie doradczej programu. Do liderów tych należą przedstawiciele zaawansowanych technologicznie firm z Pensylwanii, takich jak:

  • L3 Communications and Primus Technologies, Williamsport
  • Optymalne sterowanie, czytanie
  • Merck Pharmaceuticals, Danville
  • Geisinger Health System, Danville
  • Martz Technologies, Berwick
  • PPL Susquehanna, Berwick
  • Andritz Corporation, Muncy

ABET-Accredited EET Program

Program EET BU jest akredytowany przez ABT, akredytację inżynieryjną Komisji ds. Akredytacji Technologii, która jest uznanym akredytatorem programów uniwersyteckich w zakresie nauk stosowanych, informatyki, inżynierii i inżynierii. Akredytacja ABET pokazuje zaangażowanie programu w zapewnienie swoim uczniom wysokiej jakości edukacji. Akredytacja ABET dla programu EET BU rozciąga się wstecz z dniem 1 października 2005 r.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja July 10, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Locations
Stany Zjednoczone - Bloomsburg, Pennsylvania
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Bloomsburg, Pennsylvania
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą