Read the Official Description

Przegląd

Program studiów licencjackich na Bloomsburg University w dziedzinie elektroniki inżynieryjnej (EET) uczy studentów pracy z najnowocześniejszym sprzętem i przygotowaniem do kariery zarobkowej na żądanie w przemyśle.

Komponenty wysokiej technologii składają się na komputery, telefony komórkowe i inne urządzenia, które są używane codziennie. Inżynierowie elektronicy koncentrują się na projektowaniu stosowanym przy użyciu obecnych praktyk inżynierskich i zarządzania programami.

Codzienne rozwiązywanie problemów w przemyśle elektronicznym, technolodzy, różni się od techników, którzy specjalizują się w montażu, rozwiązywaniu problemów i naprawach.

Technolodzy inżynieryjni identyfikują i rozwiązują problemy dzięki praktycznemu podejściu opartemu na solidnych koncepcjach teoretycznych. Program nauczania Bloomsburg odzwierciedla to praktyczne podejście.

Aby przygotować studentów do prawdziwych zawodów, pięcioletni program jest zorganizowany tak, aby uczniowie odbywali półroczne płatne praktyki. To wyjątkowe rozwiązanie oznacza, że ​​studenci płacą czesne tylko przez cztery lata.

Wpływ przemysłu EET

Odzwierciedlając bliskie stosunki Bloomsburga z przemysłem elektronicznym, program został ukształtowany przy udziale liderów branży, którzy zasiadają w radzie doradczej programu. Do liderów tych należą przedstawiciele zaawansowanych technologicznie firm z Pensylwanii, takich jak:

  • L3 Communications and Primus Technologies, Williamsport
  • Optymalne sterowanie, czytanie
  • Merck Pharmaceuticals, Danville
  • Geisinger Health System, Danville
  • Martz Technologies, Berwick
  • PPL Susquehanna, Berwick
  • Andritz Corporation, Muncy

ABET-Accredited EET Program

Program EET BU jest akredytowany przez ABT, akredytację inżynieryjną Komisji ds. Akredytacji Technologii, która jest uznanym akredytatorem programów uniwersyteckich w zakresie nauk stosowanych, informatyki, inżynierii i inżynierii. Akredytacja ABET pokazuje zaangażowanie programu w zapewnienie swoim uczniom wysokiej jakości edukacji. Akredytacja ABET dla programu EET BU rozciąga się wstecz z dniem 1 października 2005 r.

Program taught in:
Język angielski

See 15 more programs offered by Bloomsburg University »

Last updated July 10, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
3,858 USD
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019