Bachelor in Electrical

Fontys University of Applied Sciences

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Electrical

Fontys University of Applied Sciences

Program w skrócie

Elektryczny

Treść programu

Pierwszy i drugi rok programu kawalerskiego EEE oferuje szeroki zakres przedmiotów należących do szerokiej dziedziny elektrotechniki

Czego od nas oczekiwać

Elektryczne

Czego oczekujemy od ciebie

Jako przyszły inżynier elektroniczny możesz pracować w zespołach. Innymi słowy: jesteś prawdziwym graczem zespołowym. Ponadto musisz zrozumieć, jak korzystać z wiedzy high-tech w sytuacjach w czasie rzeczywistym. Właśnie dlatego zajęcia teoretyczne są zawsze wspierane praktycznymi zadaniami. Jako uczeń również poszukujesz dodatkowej wiedzy i umiejętności, aby poprawić swój rozwój. Wymaga to wysokiego poczucia odpowiedzialności, wysokiego poziomu analitycznego myślenia i cech przywódczych. Nie trzeba dodawać, że twoje umiejętności komunikacyjne i poziom angielskiego są bardzo dobre. W szkole średniej twoje oceny matematyki i fizyki muszą być bardzo dobre. Musisz poświęcić około 40-45 godzin tygodniowo na naukę.

Sposób studiowania Fontys

Styl nauczania Fontys jest interaktywny i skoncentrowany na studentach. Koncentruje się na pracy zespołowej, co ułatwia spotkanie z innymi studentami międzynarodowymi i holenderskimi. Studiowanie w Holandii oznacza rozwijanie otwartego umysłu i zwiększanie orientacji międzynarodowej. Duża część wszystkich programów studiów poświęcona jest pisaniu artykułów i pracy w grupach w celu analizowania i rozwiązywania konkretnych problemów. Otrzymasz także szansę zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego poprzez staże lub eksperymenty w laboratoriach, w zależności od kierunku studiów. Praca zespołowa: Holland otrzymał międzynarodową pochwałę za swój styl nauczania, który skupia się na uczniach pracujących razem jako zespół oraz na samokształceniu i samodyscyplinie. Nauczyciel będzie działał jako pomocnik i przewodnik w procesie uczenia się.

Dlaczego warto studiować w Fontys?

Wszystkie studia licencjackie Fontys Technology i Business (FTB) są oficjalnie akredytowane i oparte na jakości programów licencjackich. Bycie studentem w jednym z tych programów oznacza, że ​​mieszkasz i studiujesz w jednym z najbardziej obiecujących, szybko rozwijających się regionów zaawansowanych technologii w Europie: Brainport Region. Region ten ma unikalne środowisko w Holandii i jest wylęgarnią innowacji oraz domem dla światowej klasy biznesu, uniwersytetów i instytutów badawczych. Czy jesteś zafascynowany technologią, innowacją lub biznesem? Szukasz wyjątkowych możliwości studiowania lub kariery w Holandii? Jeśli tak, powinieneś rozważyć region Brainport na południowym wschodzie Holandii. To może być jeden z najmądrzejszych ruchów, jakie wykonujesz!

Jak złożyć wniosek

Złóż wniosek na fontys.edu/ technologyandbusiness, wybierz program studiów do wyboru.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Fontys University of Applied Sciences

Ostatnia aktualizacja May 17, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
48 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
9,600 EUR
Studenci z krajów EOG: 2,060 EUR dla studentów spoza EOG: 9 600 EUR
Locations
Niderlandy - Eindhoven, North Brabant
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Niderlandy - Eindhoven, North Brabant
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą