Program inżynierii podwójnego stopnia

W Wabash lubimy mówić: "To nie będzie łatwe, ale będzie tego warte". Studenci, którzy chcą realizować nasz program podwójnego dyplomu w dziedzinie inżynierii, dobrze znają to motto. Ciężko pracować, aby zdobyć dyplom Wabash i tytuł licencjata z inżynierii ze szkół takich jak Purdue, Columbia i Washington-St. Louis. Ale wyniki są naprawdę tego warte!

Wabash oferuje wspólne programy (znane jako programy podwójnego stopnia) z Purdue University, Columbia University i Washington University-St. Louis. W tych programach będziesz studiować sztuki liberalne w Wabash przez trzy lata i inżynierię lub naukę stosowaną w Purdue, Kolumbii lub Waszyngtonie, zazwyczaj przez dwa lata. Po ukończeniu programu będziesz mieć rozróżnienie na zarabianie na tytuł licencjata z Wabash i tytuł licencjata z inżynierii lub nauk stosowanych w Purdue, Columbia lub Washington.

Najlepsze jest to, że nie musisz zajmować się fizyką, chemią czy matematyką, aby uczestniczyć w programie. W rzeczywistości zarówno Kolumbia, jak i Waszyngton poszukują kandydatów, którzy specjalizują się w dziedzinach nietechnicznych, z przekonaniem, że techniczna głębia stopnia inżynierskiego i zakres liberalnego dyplomu stanowią cenną kombinację.

A kiedy skończysz Wabash z silnym zapleczem w dziedzinie nauki i matematyki, możesz zostać przyjęty do dowolnej liczby programów inżynieryjnych - nie tylko w Purdue, Columbia czy Washington. Wielu absolwentów Wabash zdobyło stopnie inżynierskie bez udziału w programie podwójnego stopnia, w tym David Woessner '01, który nie tylko uzyskał dyplom od Wabasha, uzyskał tytuł magistra inżyniera i tytuł MBA w Georgia Tech.

Dokładne wymagania dla trzech szkół różnią się, więc powinieneś porozmawiać z doradcą Wabash i kimś z Komitetu Pre-Engineering. Uzupełnienie wymagań dotyczących obu stopni wymaga starannego planowania i powinieneś zacząć brać odpowiednie kursy tuż za bramą w pierwszym roku studiów.

Alternatywy

Czasami student decyduje się na ukończenie pełnego czteroletniego programu w Wabash, a następnie na naukę w szkole inżynierskiej lub na uniwersytecie. W niektórych dziedzinach inżynierii, w szczególności inżynierii jądrowej, fizyka fizyki przygotowuje ucznia do rozpoczęcia pracy w kierunku swoich magisterskich lub doktorantów.

W innych dziedzinach, takich jak elektrotechnika, student będzie musiał podjąć kilka kursów inżynierskich przed rozpoczęciem pracy na wyższym stopniu. Niektóre szkoły inżynieryjne zdecydowanie zachęcają studenta do zdobycia tytułu licencjata w dziedzinie inżynierii na drodze do stwardnienia rozsianego, nawet jeśli ukończył studia licencjackie na liberalnej uczelni artystycznej, takiej jak Wabash.

Program nauki

Przez lata większość studentów Wabash, którzy przeszli do inżynierii, specjalizuje się w fizyce. Jednak matematyka lub chemia (szczególnie w inżynierii chemicznej) jest odpowiednia, o ile prowadzone są niezbędne kursy fizyki.

Absolwenci

Studenci Wabash zdobyli stopnie inżyniera na takich uniwersytetach jak: Columbia, Illinois, Kansas State, Massachusetts Institute of Technology, University of Michigan, Purdue, Rensselaer Polytechnic Institute, Stanford, Washington (Seattle), Washington (St. Louis) i Wisconsin.

Komitet Pre-Engineering (2017-2018): Dennis Krause i Chad Westphal

Wymagania Wabash

Wszystkie wymagania wyszczególnione w części "Curriculum" w Biuletynie Akademickim muszą być spełnione, z wyjątkiem minimum 34-semestralnych kursów. W związku z tym musisz ukończyć zwykłą Wabash dur i minor i musi spełniać wszystkie inne wymagania dotyczące dystrybucji. Egzaminy ogólnokształcące i ustne mogą być podejmowane w trakcie roku szkolnego lub mogą być organizowane w trakcie nauki w szkole inżynierskiej. Egzamin ustny należy zdać na kampusie Wabash.

Za zgodą głównego wydziału i za pomocą specjalnych ustaleń, kompleksowy egzamin może zostać usunięty z kampusu, ale musi być podjęty w ciągu pierwszego roku nauki w szkole inżynierskiej.

Wymagania przed-inżynierskie do zaspokojenia w Wabash

Niektóre kursy naukowe i matematyczne muszą być prowadzone w Wabash, aby kwalifikować się do udziału w programach w Columbia, Washington U. lub Purdue. Ponadto każda szkoła ma nieco inne wymagane GPA (ogólne i wymagane kursy dualne): Washington U .: 3.25, Columbia: 3.30 i Purdue: 3.3-3.5. Ponieważ każdy program jest inny, musisz dokładnie sprawdzić wymagania.

Ogólne wymagania dla Columbia University

 • Rachunek I
 • Dwu semestryczna sekwencja fizyki wprowadzającej.
 • Jeden kurs z chemii ogólnej.
 • Jeden kurs programowania komputerowego.
 • Jeden kurs z ekonomii.
 • Dodatkowe kursy w zależności od kierunku inżynierii.
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, kliknij 2016-17 Columbia Curriculum Plan przedkładany na plan Columbia
Aby uzyskać wszystkie informacje, kliknij witrynę Columbia Combined Plan

Ogólne wymagania dla Uniwersytetu Waszyngtońskiego

 • Rachunek I
 • Dwu semestryczna sekwencja fizyki wprowadzającej.
 • Jeden kurs z chemii ogólnej.
 • Jeden kurs programowania komputerowego.
 • Dodatkowe kursy w zależności od kierunku inżynierii.

Aby uzyskać więcej informacji, w tym szczegółowe wymagania, kliknij Washington University Dual Degree Program

Ogólne wymagania dla Purdue University

 • Rachunek I
 • Dwu semestryczna sekwencja fizyki wprowadzającej.
 • Jeden kurs z chemii ogólnej.
 • Jeden kurs programowania komputerowego.
 • Dodatkowe kursy w zależności od inżynierii (patrz tabela poniżej).

Program Purdue obejmuje inżynierię mechaniczną (ME), inżynierię chemiczną (CHE), inżynierię wielodyscyplinarną (MUEN) i elektryczną

Uwaga: jeśli w semestrze letnim nie zostaną podjęte kursy, program ME wymaga 2,5 roku do ukończenia.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Wabash College

Zobacz 7 więcej kursów w Wabash College »

Ostatnia aktualizacja August 6, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019