Bachelor in Engineering Partnerships

Informacje ogólne

Opis programu

Specjalizujące się w inżynierii w Assumption (w tym te prowadzące nieletnich) są dostarczane kompleksowy program nauczania, który stanowi podstawę przyszłego sukcesu. Studenci, którzy zdecydują się zostać inżynierią, mogą osiągnąć podwójny stopień dzięki porozumieniom partnerskim z University of Notre Dame i School of Engineering

Kandydaci na stopień inżyniera otrzymują silne wykształcenie sztuk wyzwolonych w Wniebowzięciu. Kursy naukowe i matematyczne przygotowują ich do kontynuowania studiów w dziedzinie inżynierii i mają sensowne kariery w tej dziedzinie. Studenci, którzy zajmują się nieletnią w dziedzinie inżynierii, otrzymują solidne podstawy w dyscyplinie i kończą studia z matematyki, informatyki, chemii lub nauk o środowisku. Małe klasy zapewniają spersonalizowaną edukację, która pozwala uczniom zanurzyć się w ich tematach, a mentorzy wykładowcy oferują indywidualne doradztwo, które pomoże im w dokonywaniu właściwych wyborów zarówno na poziomie absolwentów, jak i profesjonalistów.

Programy partnerskie w zakresie inżynierii

Współpraca z University of Notre Dame i School of Engineering

Partnerstwo inżynierskie z Uniwersytetem Notre Dame

Współpraca inżynieryjna University of Notre Dame z Assumption College umożliwia studentom Assumption uzyskanie BA z chemii, nauk o środowisku, matematyki lub informatyki w Assumption College i BS w jednej z kilku dziedzin inżynierii z University of Notre Dame w tylko pięć lat.

Współpraca inżynieryjna ze Szkołą Inżynierii

Założenia 3-2 i 3-3 Assumption z Washington University w St. Louis umożliwiają wykwalifikowanym studentom kontynuowanie studiów licencjackich z Assumption College a także licencjat z inżynierii (opcja 2-letnia) lub połączenie studiów licencjackich oraz tytuł magistra (opcja 3-letnia) z SEAS.

Po co być inżynierem majorem przy założeniu?

 • Specjalizacje inżynierskie mogą zdobyć licencjat i licencjat z University of Notre Dame lub licencjat i magistra inżynierii na Washington University w St. Louis.
 • Studenci, którzy zajmują się inżynierią nieletnią, otrzymują solidne podstawy w dyscyplinie i kończą studia z matematyki, informatyki, chemii lub nauk o środowisku.
 • Zdobądź solidne podstawy w sztukach wyzwolonych, które poprawią twoje umiejętności krytycznego myślenia i wyróżnią cię na konkurencyjnym rynku pracy.
 • Weź udział w znaczących stażach z najlepszą firmą inżynierską.
 • Zaangażuj się w letnie możliwości badawcze na University of Notre Dame.
 • Skorzystaj z wiedzy wydziałów z dziesięcioleciami praktycznego doświadczenia, wiedzy branżowej i profesjonalnych sieci.

Major in Engineering

Programy partnerskie Assumption mają na celu zapewnienie uczniom silnego wykształcenia w zakresie sztuk wyzwolonych w dziedzinie nauk ścisłych i matematyki, jak również supernowoczesnego szkolenia inżynierskiego.

Wdrożenie programu podwójnego programu Assumption z University of Notre Dame i School of Engineering

W ramach tego programu studenci spędzają trzy lub cztery lata studiów w Assumption College a następnie ukończą dodatkowe dwa lub trzy lata studiów na University of Notre Dame lub Washington University w St. Louis (w zależności od kierunku studiów). Co najmniej 90 jednostek akceptowanego kredytu transferowego musi zostać zdobyte przez studentów Assumption.

University of Notre Dame College of Engineering

Umowa Assumption College z University of Notre Dame College of Engineering umożliwia wykwalifikowanym studentom Assumption zdobycie tytułu licencjata z chemii, nauk o środowisku, matematyki lub informatyki w Assumption College i BS w jednej z kilku dziedzin inżynierii na University of Notre Dama. Program ma na celu zapewnienie uczniowi silnego wykształcenia humanistycznego w dziedzinie nauk ścisłych i matematyki, a także najnowocześniejszych szkoleń inżynierskich na Uniwersytecie Notre Dame, jednej z wiodących uczelni technicznych w kraju.

Studenci uczęszczają na Assumption przez 3 lata, gdzie prowadzą zajęcia w jednej z następujących ścieżek specjalnie zatwierdzonych do zaliczenia na stopień licencjata w maju w Assumption i przekazują kredyty na studia licencjackie w specjalności w Notre Dame College of Engineering:

 • Inżynieria lotnicza (z matematyką na Wniebowzięcie)
 • Inżynieria chemiczna (specjalność chemia)
 • Inżynieria lądowa (z matematykiem major)
 • Inżynieria komputerowa (z informatyką lub matematykiem)
 • Inżynieria elektryczna (z matematykiem głównym)
 • Środowiskowe nauki o Ziemi lub inżynieria środowiska (z nauką o środowisku)
 • Inżynieria mechaniczna (z matematykiem major)

Po piątym semestrze student może ubiegać się o przyjęcie transferowe w pierwszym semestrze jako junior do określonego programu oferowanego przez Notre Dame College of Engineering. Kandydaci, którzy spełniają kryteria GPA i wymagania dotyczące kursu, a także otrzymują rekomendację od koordynatora programu 3 2 Engineering Assumption, są zachęcani do złożenia wniosku o pełne obsadzenie stanowisk w celu ukończenia wymogów stopnia inżynieryjnego Notre Dame w ciągu dwóch lat. Po przekazaniu do Notre Dame uczniowie otrzymują takie samo wynagrodzenie za pomoc finansową, jak inni wnioskodawcy transferowi.

Po ukończeniu programu, student otrzymuje tytuł Bachelor of Arts w ich głównych z Assumption i Bachelor of Science in Engineering z College of Engineering Notre Dame w ich głównych.

Studenci Assumption, którzy wybiorą opcję dwuletnią, mogą również spędzić dwa lata na Uniwersytecie Waszyngtona w St. Louis, aby tam ukończyć studia licencjackie i zostaną sklasyfikowani jako studenci Washington University na oba te lata.

Założyciele, którzy zdecydują się na trzyletnią opcję, spędzą trzy lata na Uniwersytecie Waszyngtońskim w St. Louis, aby ukończyć wymagania zarówno dla studiów licencjackich, jak i magisterskich i będą klasyfikowani jako absolwenci Washington University przez wszystkie trzy lata.

Washington University w St. Louis

Studenci Uniwersytetu Waszyngtońskiego mogą wybrać studia:
 • Inżynieria biomedyczna (z biologii lub chemii)
 • Inżynieria chemiczna (specjalność chemia)
 • Inżynieria komputerowa (z informatyką lub matematykiem)
 • Inżynieria elektryczna (z matematykiem głównym)
 • Inżynieria mechaniczna (z matematykiem major)
 • Systemy nauki i inżynierii (z matematykiem)

Założenie zaakceptuje wszystkie jednostki ukończone na Washington University w St. Louis i policzyć te jednostki w kierunku ukończenia studiów licencjackich Assumption College .

Aby zakwalifikować się do przyjęcia na studia dualne, studenci muszą zostać poleceni przez Assumption College i przed wejściem do SEAS wypełnić wymagania wstępne określone przez SEAS. Wstęp do SEAS nie jest gwarantowany i SEAS nie może zagwarantować, że wsparcie finansowe będzie dostępne dla studentów przyjętych na program.

Studenci Assumption, którzy ukończyli już wszystkie studia licencjackie, mają również prawo ubiegać się o ten program, jeśli złożą podanie w ciągu 12 miesięcy od uzyskania dyplomu ukończenia studiów.

Praktyki akademickie

Studenci Assumption uczestniczą w płatnych wakacyjnych stażach w sąsiednim Worcester Polytechnic Institute, finansowanym przez National Science Foundation Grant. Konkurencyjny, 10-tygodniowy program każdego lata przyjmuje 15 studentów z całego Massachusetts.

Praktyki zawodowe

Uczniowie wniebowzięci są zachęcani do uczestnictwa w programie stażu zawodowego Kolegium i spędzają semestr zdobywając praktyczne doświadczenie w zakresie profesjonalnego ustawienia, czego nauczyli się w klasie. Ten staż może być płatny lub nieodpłatny i zapewnia cenne doświadczenie.

Założycielom studiów inżynierskich zapewnia się szereg możliwości uczestnictwa w stażu. Nasi studenci odbyli staże w różnych organizacjach, w tym:

 • Loftware Inc.
 • Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, Worcester Polytechnic Institute
 • JH Maxymillian (General Engineering Company)
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scienti ... Czytaj więcej

At Assumption, we are committed to exploring with great gusto the relationship between faith and reason. By participating in this 2,000-year-old-tradition, today’s students join generations of scientists, artists, writers, and philosophers who have engaged in a search for truth across disciplines. Pokaż mniej