Wchodzić

Weź głęboki oddech, weź ze sobą papierkową robotę, zbierz swoje referencje i zgłoś się na uniwersytet za pośrednictwem aplikacji Mason's online application. Po przyjęciu do Mason, możesz wybrać magistra w Volgenau School of Engineering.

Wiele korzyści Mason

Jesteśmy blisko najbardziej zaawansowanych badań naukowych i inżynieryjnych w kraju, co oznacza, że ​​będziesz mieć niesamowite możliwości zdobycia praktycznych doświadczeń poprzez naukę za granicą, staże i projekty badawcze. Jako największy publiczny uniwersytet badawczy w Wirginii, Mason da ci zasoby i wsparcie, których potrzebujesz, aby poprowadzić Cię do kariery satysfakcjonującej. Będzie to także zabawa cztery lata.

Będziesz:

  • Bądź tam, gdzie to działa: nasze kampusy w Fairfax, Arlington i Manassas zapewniają uczniom Volgenau połączenia z rządem federalnym i firmami z Dulles Technology Corridor i centrów danych Loudoun County. Ta bliskość działa w obie strony. Studenci otrzymują lepszy dostęp do staży i stanowisk, a inżynieria obszarowa, bezpieczeństwo informacji i firmy technologiczne docierają do wykwalifikowanych pracowników, których potrzebują. A w federalnych agencjach i organizacjach w Waszyngtonie, wspierających technologię rządową i infrastrukturę bezpieczeństwa, federalni wykonawcy spoglądają najpierw na Mason. Niewiele uniwersytetów otrzymuje telefony od CIA z prośbą o przyznanie określonej ścieżki studiów; my robimy.
  • Żyj wśród swoich kolegów z STEM: studenci przyjeżdżający z Volgenau mogą dołączyć do inżynierii
  • Bądź częścią globalnej społeczności: Mason jest jednym z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w kraju. Poznawanie różnych rodzajów ludzi może pomóc ci spojrzeć na świat w inny sposób. Ta nowa perspektywa może zwiększyć kreatywność i poprawić umiejętności krytycznego myślenia, cechy, które są wysoko cenione w świecie pracy. Dodatkowo, będziesz miał naprawdę fajną grupę przyjaciół.
  • Zrób pierwsze kroki w swojej karierze: nasi absolwenci mają kariery w takich miejscach jak Apple, NASA, Google, Northrop Grumman i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Nasze wydziały współpracują z rządem, technologią i firmami inżynieryjnymi, a także uczestniczą w międzynarodowych konferencjach w DC. Połączenia te oznaczają, że nie będziesz musiał intensywnie szukać stażu i możliwości nawiązywania kontaktów.
  • Zdobądź jak najwięcej za swoje pieniądze: ponad 80 procent absolwentów Mason ma pracę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów, a magazyn Personal Finance firmy Kiplinger uznał Mason'a za jedną z 100 najlepszych wartości w Public College w kraju. Państwowa Rada Wyższa stanu Virginia umieściła Masona na szczycie listy szkół w Wirginii za najwyższą średnią pensję początkową absolwentów.
  • Uzyskaj pomoc finansową, której potrzebujesz: Volgenau przyznaje stypendia za pośrednictwem takich organizacji, jak Stowarzyszenie Komunikacji i Elektroniki Sił Zbrojnych oraz Fundacja Technologii Północnej Virginii. Oferujemy również wskazówki dotyczące składania wniosków o nagrody od takich grup i organizacji, jak Stowarzyszenie Inżynierów Kobiet, Departament Transportu Virginia i National Society of Black Engineers.

Niezależnie od tego, czy chcesz dopingować Patriotów do zwycięstwa, czy wziąć udział w kolejnych mistrzostwach świata w robotyce, możesz być dumny z bycia częścią Mason Nation.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w George Mason University - Undergraduate Programs »

Ostatnia aktualizacja October 29, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa