Przeczytaj oficjalny opis

Wchodzić

Weź głęboki oddech, weź ze sobą papierkową robotę, zbierz swoje referencje i zgłoś się na uniwersytet za pośrednictwem aplikacji Mason's online application. Po przyjęciu do Mason, możesz wybrać magistra w Volgenau School of Engineering.

Wiele korzyści Mason

Jesteśmy blisko najbardziej zaawansowanych badań naukowych i inżynieryjnych w kraju, co oznacza, że ​​będziesz mieć niesamowite możliwości zdobycia praktycznych doświadczeń poprzez naukę za granicą, staże i projekty badawcze. Jako największy publiczny uniwersytet badawczy w Wirginii, Mason da ci zasoby i wsparcie, których potrzebujesz, aby poprowadzić Cię do kariery satysfakcjonującej. Będzie to także zabawa cztery lata.

Będziesz:

  • Bądź tam, gdzie to działa: nasze kampusy w Fairfax, Arlington i Manassas zapewniają uczniom Volgenau połączenia z rządem federalnym i firmami z Dulles Technology Corridor i centrów danych Loudoun County. Ta bliskość działa w obie strony. Studenci otrzymują lepszy dostęp do staży i stanowisk, a inżynieria obszarowa, bezpieczeństwo informacji i firmy technologiczne docierają do wykwalifikowanych pracowników, których potrzebują. A w federalnych agencjach i organizacjach w Waszyngtonie, wspierających technologię rządową i infrastrukturę bezpieczeństwa, federalni wykonawcy spoglądają najpierw na Mason. Niewiele uniwersytetów otrzymuje telefony od CIA z prośbą o przyznanie określonej ścieżki studiów; my robimy.
  • Żyj wśród swoich kolegów z STEM: studenci przyjeżdżający z Volgenau mogą dołączyć do inżynierii
  • Bądź częścią globalnej społeczności: Mason jest jednym z najbardziej zróżnicowanych uniwersytetów w kraju. Poznawanie różnych rodzajów ludzi może pomóc ci spojrzeć na świat w inny sposób. Ta nowa perspektywa może zwiększyć kreatywność i poprawić umiejętności krytycznego myślenia, cechy, które są wysoko cenione w świecie pracy. Dodatkowo, będziesz miał naprawdę fajną grupę przyjaciół.
  • Zrób pierwsze kroki w swojej karierze: nasi absolwenci mają kariery w takich miejscach jak Apple, NASA, Google, Northrop Grumman i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Nasze wydziały współpracują z rządem, technologią i firmami inżynieryjnymi, a także uczestniczą w międzynarodowych konferencjach w DC. Połączenia te oznaczają, że nie będziesz musiał intensywnie szukać stażu i możliwości nawiązywania kontaktów.
  • Zdobądź jak najwięcej za swoje pieniądze: ponad 80 procent absolwentów Mason ma pracę w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów, a magazyn Personal Finance firmy Kiplinger uznał Mason'a za jedną z 100 najlepszych wartości w Public College w kraju. Państwowa Rada Wyższa stanu Virginia umieściła Masona na szczycie listy szkół w Wirginii za najwyższą średnią pensję początkową absolwentów.
  • Uzyskaj pomoc finansową, której potrzebujesz: Volgenau przyznaje stypendia za pośrednictwem takich organizacji, jak Stowarzyszenie Komunikacji i Elektroniki Sił Zbrojnych oraz Fundacja Technologii Północnej Virginii. Oferujemy również wskazówki dotyczące składania wniosków o nagrody od takich grup i organizacji, jak Stowarzyszenie Inżynierów Kobiet, Departament Transportu Virginia i National Society of Black Engineers.

Niezależnie od tego, czy chcesz dopingować Patriotów do zwycięstwa, czy wziąć udział w kolejnych mistrzostwach świata w robotyce, możesz być dumny z bycia częścią Mason Nation.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 5 więcej kursów w George Mason University - Undergraduate Programs »

Ostatnia aktualizacja October 29, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Deadline
Czerwiec 1, 2019
for the fall semester.
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 1, 2019
for the fall semester.
Data początkowa
Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 1, 2019
for the fall semester.

Wrześ. 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 1, 2019
for the fall semester.
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Czerwiec 1, 2019
for the fall semester.
Data końcowa