Read the Official Description

AACSB Accredited

Finanse na University of Central Missouri

Program finansowy na University of Central Missouri przygotuje Cię do dynamicznej kariery na różnych stanowiskach finansowych.

Przygotuj się na ekscytującą karierę

Dzięki programowi finansowemu na University of Central Missouri , będziesz ukończył z rozległą wiedzą na temat finansów. Będziesz przygotowany do kontynuowania kariery w analizie finansowej, analizie bezpieczeństwa, finansach korporacyjnych lub instytucjach finansowych.

UOCM101A

Spersonalizowana uwaga

Nasz stosunek studentów do wydziałów 19: 1 oznacza, że ​​otrzymasz spersonalizowaną uwagę, na którą zasługujesz. Nauczysz się od doświadczonych wykładowców, którzy są uznawanymi w kraju uczonymi. Są oddani mentoringowi i robią wszystko, co mogą, aby pomóc ci odnieść sukces.

4423_rsz_d10136860_048.jpg

Student zarządza funduszem inwestycyjnym

Kurs SMIF zapewnia nieocenioną możliwość uczenia się w zakresie analizy kapitału, wyboru zabezpieczeń i zarządzania portfelem, zarządzając portfelem inwestycyjnym o wartości ponad 700 000 USD.

Zasoby

Będziesz mieć dostęp do Centrum Finansowego Forbes, naszego najnowocześniejszego ośrodka technologii cyfrowej z 12 profesjonalnymi terminalami serwisowymi Bloomberg.

UOCM104a

Akredytacja

Nasze programy są akredytowane przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business, więc wiesz, że zdobywasz dyplom, który liczy się w prawdziwym świecie.

Zaangażowanie uczniów

Będziesz miał wiele okazji do zaangażowania się i zdobycia cennego doświadczenia w klubach i organizacjach, w tym w Studenckim Stowarzyszeniu Finansów i studenckim Stowarzyszeniu Zarządzania Finansami.

Program taught in:
Język angielski

See 25 more programs offered by University of Central Missouri »

Last updated October 14, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Maj 13, 2019
Sierp. 2019
Duration
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
451 USD
Mieszkaniec Missouri: 25,65 USD / na godzinę kredytową. Nierezydent: 451,30 USD / godzinę kredytową. Stawki godzinowe za godziny kredytowe nie obejmują obowiązkowych opłat, zakwaterowania ani podręczników.
By locations
By date
Data początkowa
Maj 13, 2019
Application deadline
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Maj 13, 2019

Sierp. 2019

Stycz. 2020