Bachelor in Fine Arts

University of San Francisco

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Fine Arts

University of San Francisco

O

Zmierz się z wyobraźnią i określ swój punkt widzenia za pomocą technik i narzędzi, które przetrwają całe życie. Program nauczania Sztuk Pięknych ma na celu przyspieszenie myślenia progresywnego, promowanie sprawiedliwości społecznej i różnorodności kulturowej oraz celebrowanie procesów tworzenia sztuki.

Major w dziedzinie sztuk pięknych

Głównym celem Fine Arts jest dostarczanie uczniom zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych umiejętności, ponieważ odnoszą się do ustalonych i współczesnych koncepcji w otoczeniu studyjnym pod kierunkiem i mentorem profesjonalnych artystów. Oferta kursów obejmuje dogłębne studia w zakresie różnych mediów malarskich i rysunkowych, rzeźby w drewnie, ceramice, włóknach i mieszanych mediach, instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych, różnorodnych technikach graficznych, muralach, witrażach i wyższej klasie portfolio.

Wyniki nauczania w programie

Uczniowie będą:

  • zdobyć solidną wiedzę historyczną o obiektach sztuki i głównych artystach wszystkich głównych okresów oraz powiązanych z nimi teoriach, analizach i krytyce, w tym szerokie zrozumienie kulturowej różnorodności ruchów artystycznych od czasów prehistorycznych do współczesnej kultury, zarówno lokalnie, jak i globalnie
  • zdobyć wiedzę na temat podstawowych zasad wizualnych, pojęć, mediów i formatów w różnych dziedzinach sztuki oraz umiejętności zastosowania ich w celu osiągnięcia określonego celu, w tym umiejętności krytycznego myślenia i proponowania kreatywnych rozwiązań problemów estetycznych
  • zdobyć głębokie uznanie i wiedzę o tym, jak wykorzystywać swoje umiejętności do pracy z różnymi społecznościami lokalnie i globalnie w celu tworzenia zmian społecznych, w tym nabywania umiejętności zawodowych, które będą im służyć jako studenci podyplomowi, profesjonalni praktycy, nauczyciele i liderzy społeczności
  • zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie korzystania z podstawowych narzędzi, technologii i procesów wystarczających do prowadzenia zaawansowanych badań lub prac projektowych, w tym do opanowania badań bibliograficznych i zrozumienia cyfrowych narzędzi i procesów niezbędnych do opracowania tych badań

Poznaj swojego Mentora

Niewielkie rozmiary klas pozwalają naszym wykładowcom wspierać studentów w różnorodnych mediach, w tym w malarstwie, rzeźbie, grafice, fotografii i sztuce opartej na społeczności. Jako aktywni członkowie społeczności artystycznej San Francisco Bay Area, nasz wydział łączy również studentów z lokalnymi projektami i możliwościami zawodowymi.

Sztuka wokół zatoki

Od światowej klasy muzeów po lokalne galerie i otwarte studia, znajdź inspirację w tętniącej życiem scenie artystycznej San Francisco Bay Area. Szukasz czegoś bardziej praktycznego? Wielu naszych profesorów oferuje asystentury na własne pokazy - dając studentom szansę doświadczenia instalacji, organizacji lub promocji lokalnej wystawy sztuki.

Poza Studio

Możliwości nauki usług, odwiedzanie warsztatów artystycznych, wycieczki terenowe i podstawy programowe uzupełniają suplementy i wzmacniają pracę studentów w studiu. Najważniejszym punktem programu jest Senior Studio, kurs mający na celu przekazanie studentom praktycznych umiejętności znajdowania, finansowania i promowania swojej pracy w społecznościach w całym kraju.

Miejsce do stworzenia

Studenci kierunków artystycznych otrzymują 24-godzinny dostęp do studia 2D i szerokiego nadzorowanego dostępu do studia 3D, które obejmuje obróbkę drewna, ceramikę i techniki mieszane. Studenci mają także różnorodne możliwości tworzenia dzieł sztuki na terenie kampusu, w tym kluby artystyczne, sesje pozalekcyjne do rysowania figur oraz wspólne projekty plenerowe.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 7, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Locations
Stany Zjednoczone - San Francisco, California
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - San Francisco, California
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Filmy

12 Reasons to Love USF