Read the Official Description

O

Zmierz się z wyobraźnią i określ swój punkt widzenia za pomocą technik i narzędzi, które przetrwają całe życie. Program nauczania Sztuk Pięknych ma na celu przyspieszenie myślenia progresywnego, promowanie sprawiedliwości społecznej i różnorodności kulturowej oraz celebrowanie procesów tworzenia sztuki.

Major w dziedzinie sztuk pięknych

Głównym celem Fine Arts jest dostarczanie uczniom zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych umiejętności, ponieważ odnoszą się do ustalonych i współczesnych koncepcji w otoczeniu studyjnym pod kierunkiem i mentorem profesjonalnych artystów. Oferta kursów obejmuje dogłębne studia w zakresie różnych mediów malarskich i rysunkowych, rzeźby w drewnie, ceramice, włóknach i mieszanych mediach, instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych, różnorodnych technikach graficznych, muralach, witrażach i wyższej klasie portfolio.

Wyniki nauczania w programie

Uczniowie będą:

  • zdobyć solidną wiedzę historyczną o obiektach sztuki i głównych artystach wszystkich głównych okresów oraz powiązanych z nimi teoriach, analizach i krytyce, w tym szerokie zrozumienie kulturowej różnorodności ruchów artystycznych od czasów prehistorycznych do współczesnej kultury, zarówno lokalnie, jak i globalnie
  • zdobyć wiedzę na temat podstawowych zasad wizualnych, pojęć, mediów i formatów w różnych dziedzinach sztuki oraz umiejętności zastosowania ich w celu osiągnięcia określonego celu, w tym umiejętności krytycznego myślenia i proponowania kreatywnych rozwiązań problemów estetycznych
  • zdobyć głębokie uznanie i wiedzę o tym, jak wykorzystywać swoje umiejętności do pracy z różnymi społecznościami lokalnie i globalnie w celu tworzenia zmian społecznych, w tym nabywania umiejętności zawodowych, które będą im służyć jako studenci podyplomowi, profesjonalni praktycy, nauczyciele i liderzy społeczności
  • zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie korzystania z podstawowych narzędzi, technologii i procesów wystarczających do prowadzenia zaawansowanych badań lub prac projektowych, w tym do opanowania badań bibliograficznych i zrozumienia cyfrowych narzędzi i procesów niezbędnych do opracowania tych badań

Poznaj swojego Mentora

Niewielkie rozmiary klas pozwalają naszym wykładowcom wspierać studentów w różnorodnych mediach, w tym w malarstwie, rzeźbie, grafice, fotografii i sztuce opartej na społeczności. Jako aktywni członkowie społeczności artystycznej San Francisco Bay Area, nasz wydział łączy również studentów z lokalnymi projektami i możliwościami zawodowymi.

Sztuka wokół zatoki

Od światowej klasy muzeów po lokalne galerie i otwarte studia, znajdź inspirację w tętniącej życiem scenie artystycznej San Francisco Bay Area. Szukasz czegoś bardziej praktycznego? Wielu naszych profesorów oferuje asystentury na własne pokazy - dając studentom szansę doświadczenia instalacji, organizacji lub promocji lokalnej wystawy sztuki.

Poza Studio

Możliwości nauki usług, odwiedzanie warsztatów artystycznych, wycieczki terenowe i podstawy programowe uzupełniają suplementy i wzmacniają pracę studentów w studiu. Najważniejszym punktem programu jest Senior Studio, kurs mający na celu przekazanie studentom praktycznych umiejętności znajdowania, finansowania i promowania swojej pracy w społecznościach w całym kraju.

Miejsce do stworzenia

Studenci kierunków artystycznych otrzymują 24-godzinny dostęp do studia 2D i szerokiego nadzorowanego dostępu do studia 3D, które obejmuje obróbkę drewna, ceramikę i techniki mieszane. Studenci mają także różnorodne możliwości tworzenia dzieł sztuki na terenie kampusu, w tym kluby artystyczne, sesje pozalekcyjne do rysowania figur oraz wspólne projekty plenerowe.

Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by University of San Francisco »

Last updated September 7, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

12 Reasons to Love USF