Twórz historię i rozróżniaj demokrację

Przepełnione fascynującymi postaciami i wszystkimi elementami, które tworzą wspaniałą rozrywkę - od dramatu i romansu po wojnę i przestępczość - historia i studia polityczne przygotowują cię do odgrywania własnej roli w kształtowaniu przyszłości poprzez lekcje z przeszłości.

Połóż to w perspektywie

Zdobądź szerokie zrozumienie, w jaki sposób siły społeczne, polityczne i kulturowe kształtują społeczeństwa, w szczególności Stany Zjednoczone. Rozwijaj swoje umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej, aby nauczać innych o przeszłości i współczesnych kulturach i systemach politycznych w twórczy i krytyczny sposób, włączając w to debatę naukową i wykorzystanie wielu perspektyw.

Korzystaj z zasobów historycznych i archiwalnych, aby uczestniczyć w projektach konserwatorskich, w tym w nagrywaniu historii ustnych, obok wykładowców i innych studentów. Odkrywaj swoje zainteresowania poprzez samodzielnie dobrany staż i swój starszy projekt Capstone i dziel się swoją pracą z innymi w publikacjach i podczas prezentacji.

Absolwent przygotowany do kariery w różnych dziedzinach, w tym w prawie, edukacji, badaniach historycznych, służbie publicznej, mediach i komunikacji, muzeach i publicznej historii, a także organizacjach rządowych i pozarządowych lub kontynuowaniu studiów podyplomowych.

Fakty

Wybierz nieletniego

Połącz nieletniego z historii lub studiów politycznych z dowolnym programem licencjackim, aby wzbogacić swój stopień znajomości wpływów historycznych lub politycznych w dowolnej dziedzinie zainteresowań naukowych.

Program prowadzony przez:
  • Język angielski

Zobacz 7 więcej kursów w Colby-Sawyer College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019