Bachelor in History

Informacje ogólne

Opis programu

Twórz historię i rozróżniaj demokrację

Przepełnione fascynującymi postaciami i wszystkimi elementami, które tworzą wspaniałą rozrywkę - od dramatu i romansu po wojnę i przestępczość - historia i studia polityczne przygotowują cię do odgrywania własnej roli w kształtowaniu przyszłości poprzez lekcje z przeszłości.

Połóż to w perspektywie

Zdobądź szerokie zrozumienie, w jaki sposób siły społeczne, polityczne i kulturowe kształtują społeczeństwa, w szczególności Stany Zjednoczone. Rozwijaj swoje umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej, aby nauczać innych o przeszłości i współczesnych kulturach i systemach politycznych w twórczy i krytyczny sposób, włączając w to debatę naukową i wykorzystanie wielu perspektyw.

Korzystaj z zasobów historycznych i archiwalnych, aby uczestniczyć w projektach konserwatorskich, w tym w nagrywaniu historii ustnych, obok wykładowców i innych studentów. Odkrywaj swoje zainteresowania poprzez samodzielnie dobrany staż i swój starszy projekt Capstone i dziel się swoją pracą z innymi w publikacjach i podczas prezentacji.

Absolwent przygotowany do kariery w różnych dziedzinach, w tym w prawie, edukacji, badaniach historycznych, służbie publicznej, mediach i komunikacji, muzeach i publicznej historii, a także organizacjach rządowych i pozarządowych lub kontynuowaniu studiów podyplomowych.

Fakty

Wybierz nieletniego

Połącz nieletniego z historii lub studiów politycznych z dowolnym programem licencjackim, aby wzbogacić swój stopień znajomości wpływów historycznych lub politycznych w dowolnej dziedzinie zainteresowań naukowych.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students ... Czytaj więcej

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students participate in one or more internships in their fields of study. They also create Learning Portfolios, in which they demonstrate their ongoing progress and achievement. All of our students conclude their senior year with a Capstone project, in which they develop and demonstrate a deeper body of knowledge in their academic major. Pokaż mniej