Read the Official Description

O

Program zarządzania szpitalami USF działa we współpracy z wiodącymi firmami i organizacjami z branży hotelarsko-gastronomicznej w San Francisco, aby zapewnić wiedzę praktyczną i praktyczne umiejętności, aby być najlepszym w branży.

Program zarządzania szpitalami USF działa we współpracy z wiodącymi firmami i organizacjami z branży hotelarsko-gastronomicznej w San Francisco, aby zapewnić wiedzę praktyczną i praktyczne umiejętności, aby być najlepszym w branży.

Po ukończeniu studiów licencjackich w zakresie zarządzania w Business Hospitality Management z USF, możliwości kariery są prawie nieograniczone. Kariera naszych absolwentów gościnności obejmuje planowanie wydarzeń w hotelach klasy wyższej, zarządzanie winiarniami lub klubami wiejskimi oraz ekscytujące przedsięwzięcia związane z przedsiębiorczością, takie jak otwarcie restauracji na dyrektora generalnego lub prezesa hotelu. USF zapewnia wysoce spersonalizowany i dostosowywany program biznesowy, który przygotuje Cię do bezproblemowego wejścia do wybranej branży hotelarskiej.

W USF pomożemy Ci odkryć obszary, które najbardziej Cię interesują, i jesteśmy dumni, że możemy zaoferować spersonalizowane usługi. Gościnność traktuje poważnie o mentoringu; gdy znajdziesz obszar gościnności, który najbardziej Cię intryguje, będą współpracować z Tobą, aby stworzyć program nauczania zaprojektowany specjalnie po to, abyś mógł osiągnąć sukces po ukończeniu studiów.

Program Hospitality Management kładzie nacisk na doświadczenie studentów, aby ułatwić osiągnięcie sukcesu. Niewielkie rozmiary klas i wiele okazji do zaangażowania w organizacjach studenckich, w szczególności w klubach takich jak Hospitality Management Association (HMA) i USF w Club Managers 'Association of America (CMAA).

Nie tylko zachęcamy studentów do nauki empirycznej, ale mamy również dobrze zorganizowany wymóg w zakresie gościnności, który pomaga przygotować się na staże i pracę w San Francisco i na całym świecie. Zachęcamy do dywersyfikacji w kilku branżach, aby najlepiej pasowały do ​​Twoich zainteresowań i umiejętności.

Filozofia Hospitality USD

  • Naszym obowiązkiem jest stworzenie równowagi między ludźmi, planetą i zyskiem we wszystkich obszarach branży hotelarsko-gastronomicznej.
  • Dzięki naszemu doświadczeniu w branży, zapewniamy wysokiej jakości edukację biznesową w zakresie zarządzania hotelarstwem poprzez różnorodne spersonalizowane możliwości nauki w rejonie Zatoki San Francisco.
  • Rozwijamy przyszłych menedżerów i liderów globalnej branży hotelarskiej, integrując teorię i praktykę zarządzania z profesjonalnym doświadczeniem branżowym, nastawionym na sukces biznesowy i finansowy.
  • Korzystanie z Obszaru Zatoki San Francisco jako naszej rozbudowanej klasy, zapewniamy Ci wykształcenie gotowe do biznesu, które pozwala ci być innowacyjnymi, profesjonalnymi i odpowiedzialnymi społecznie współtwórcami społeczeństwa.

Doświadczenie studenckie

Doświadczenie w zarządzaniu gościnnością w USF ma na celu dostarczenie praktycznych doświadczeń w różnych ustawieniach.

  • Nasze najnowocześniejsze laboratorium kulinarne przeszło ostatnio gruntowną renowację, abyś mógł nauczyć się najlepszych technik z najnowszym sprzętem.
  • Wycieczki na rynek rolników w San Francisco Ferry Building podkreślają planowanie menu i pozyskiwanie składników.
  • Wycieczki po lokalnych hotelach to spojrzenie na "tył domu" i rozmowa z ekspertami na temat życia zarządzania hotelem.
  • Uczniowie mogą również odwiedzić elegancką restaurację należącą do absolwentów USF, aby nauczyć się sztuki parowania żywności i wina.
  • Możliwości wolontariatu w centrum Moscone pozwalają zobaczyć, jak działają duże konwencje. A wycieczki do Doliny Napa na degustacje i wycieczki winiarskie dają insider's wygląd kraju wina.

W ramach naszego zaangażowania na rzecz programu holistycznej gościnności, oferujemy również możliwości przyłączenia się do organizacji branży hotelarskiej. Będziesz mógł dołączyć do amerykańskich oddziałów USF, takich jak Club Managers Association of America (CMAA) i nasze własne stowarzyszenie Hospitality Management Association (HMA). Każda z nich oferuje nieocenione możliwości nawiązywania kontaktów branżowych podczas imprez lokalnych i ogólnopolskich, takich jak HX: The Hotel Experience w Nowym Jorku, największa konferencja branżowa oraz CMAA World Conference i Business Expo.

Zaleta San Francisco

Program USF Hospitality Management ma 25-letnią historię i reputację partnerstw branżowych - zarówno z globalnymi, jak i lokalnymi organizacjami hotelarskimi. Dzięki temu możesz poszerzyć wiedzę akademicką, zdobywając rzeczywiste doświadczenia, spostrzeżenia i kontakty, które przyspieszą twoją karierę.

Lokalizacja USF odgrywa kluczową rolę w empirycznym nacisku na edukację naszego programu. Odwiedzamy winiarnie, hotele, pięciogwiazdkowe restauracje i odwiedzamy absolwentów, którzy są teraz profesjonalistami w tej dziedzinie. Nasza bliskość do światowej klasy regionów winnych dolin Sonoma i Napa pozwala nam zapewnić doświadczenie edukacyjne nieporównywalne z innymi programami.

Nasz cel, jakim jest ukończenie studiów w zakresie programu z wiedzą biznesową i umiejętnościami w zakresie tworzenia miejsc pracy w krajobrazie gościnności, jest niezwykle obsługiwany przez naszą lokalizację. Obszar Zatoki San Francisco jest jednym z najważniejszych miejsc turystycznych, biznesowych i kongresowych na świecie.

Wyniki kariery

Specjalizacje w zarządzaniu hotelarstwem kończą się umiejętnościami odnoszącymi sukcesy w jednym z setek obszarów branży hotelarsko-gastronomicznej.

Wcześniejsi absolwenci to odnoszący sukcesy właściciele restauracji, dyrektorzy hoteli w Fairmont i St. Regis, menedżerowie klubów golfowych i wiejskich oraz starsi partnerzy w firmach technologicznych, takich jak Open Table. Po ustaleniu, które obszary najbardziej Cię interesują i jak pracować z doradcą, aby dostosować program nauczania, niebo jest naprawdę ograniczone.

Program taught in:
Język angielski

See 9 more programs offered by University of San Francisco »

Last updated September 7, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

12 Reasons to Love USF