Read the Official Description

Program w skrócie

Chcesz zostać menedżerem firmy technicznej? Inżynieria przemysłowa Bachelor

Treść programu

Program kawalerski IEM zawiera wszystkie aspekty zarządzania firmą technologiczną w spójny sposób. Zdobędziesz praktyczne doświadczenie, wykonując prawdziwe projekty w firmach. Konkretnie edukacja koncentruje się na rozwiązywaniu problemów w obszarach produkcji, logistyki i zakupów, takich jak obniżanie kosztów, poprawa jakości, szybsze dostarczanie towarów i zwiększanie niezawodności.

Czego od nas oczekiwać

Nasi studenci są przeszkoleni, aby stać się wszechstronnymi ekspertami w inżynierii biznesowej. Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym na Uniwersytecie Fontys studenci mogą znaleźć pracę jako menedżerowie lub konsultanci w dużych i średnich firmach produkcyjnych, ale nasi absolwenci mogą również znaleźć się w branży usługowej lub pracować dla lokalnych władz. Alternatywnie istnieje możliwość zrobienia master lub MBA, a niektórzy studenci mogą zrobić krok, aby założyć własną firmę. Pod koniec studiów jesteś gotowy na biznes!

Czego oczekujemy od ciebie

Ponieważ jesteś technicznym inżynierem przemysłowym, będziesz pierwszym kontaktem dla prawie wszystkich pytań dotyczących zmian biznesowych i organizacyjnych. Będziesz mógł pomóc firmie osiągnąć lepsze wyniki w wielu aspektach. Jakości, których oczekujemy od ciebie, są jednocześnie badaczem i przedsiębiorcą, ale musisz też być kreatywny i być graczem zespołowym. Nie ma problemu z podjęciem inicjatywy i podjęciem odpowiedzialności, a Ty chcesz zbadać tajniki firm. Czy chcesz wykonać praktyczny i ambitny program zarządzania kawalerem? Następnie Inżynieria przemysłowa

Sposób studiowania Fontys

Styl nauczania Fontys jest interaktywny i skoncentrowany na studentach. Koncentruje się na pracy zespołowej, co ułatwia spotkanie z innymi studentami międzynarodowymi i holenderskimi. Studiowanie w Holandii oznacza rozwijanie otwartego umysłu i zwiększanie orientacji międzynarodowej. Duża część wszystkich programów studiów poświęcona jest pisaniu artykułów i pracy w grupach w celu analizowania i rozwiązywania konkretnych problemów. Otrzymasz także szansę zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego poprzez staże lub eksperymenty w laboratoriach, w zależności od kierunku studiów. Praca zespołowa: Holland otrzymał międzynarodową pochwałę za swój styl nauczania, który skupia się na uczniach pracujących razem jako zespół oraz na samokształceniu i samodyscyplinie. Nauczyciel będzie działał jako pomocnik i przewodnik w procesie uczenia się.

Dlaczego warto studiować w Fontys?

Wszystkie studia licencjackie Fontys Technology i Business (FTB) są oficjalnie akredytowane i oparte na jakości programów licencjackich. Bycie studentem w jednym z tych programów oznacza, że ​​mieszkasz i studiujesz w jednym z najbardziej obiecujących, szybko rozwijających się regionów zaawansowanych technologii w Europie: Brainport Region. Region ten ma unikalne środowisko w Holandii i jest wylęgarnią innowacji oraz domem dla światowej klasy biznesu, uniwersytetów i instytutów badawczych. Czy jesteś zafascynowany technologią, innowacją lub biznesem? Szukasz wyjątkowych możliwości studiowania lub kariery w Holandii? Jeśli tak, powinieneś rozważyć region Brainport na południowym wschodzie Holandii. To może być jeden z najmądrzejszych ruchów, jakie wykonujesz!

Jak złożyć wniosek

Złóż wniosek na fontys.edu/ technologyandbusiness, wybierz program studiów do wyboru.

Program taught in:
Język angielski
Fontys University of Applied Sciences

See 17 more programs offered by Fontys University of Applied Sciences »

Last updated January 24, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
48 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
7,500 EUR
Studenci z krajów EOG: 2,060 EUR dla studentów spoza EOG: 7,500 EUR
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019