Bachelor in Industrial Engineering

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in Industrial Engineering

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Inżynieria przemysłowa jest idealna dla tych, którzy lubią technologię i pracę z ludźmi. Inżynierowie przemysłowi często spędzają tak dużo czasu na interakcji z innymi inżynierami i użytkownikami produktów, tak jak robią to przy biurkach i komputerach. Stopień z inżynierii przemysłowej dla studentów zagranicznych stanowi znaczącą szansę na elastyczną, długoterminową karierę.

Ze względu na elastyczny charakter przedmiotu uczeń inżynierii przemysłowej może zdobyć szeroką wiedzę w wielu dziedzinach inżynierii przemysłowej, w tym między innymi zaawansowanej produkcji, dystrybucji / logistyki, ergonomii / czynników ludzkich, modelowania / symulacja i zrównoważone projektowanie i rozwój. Studenci mogą wybrać do tego celu bezpłatne i profesjonalne zajęcia.

Nasza licencjata z zakresu inżynierii przemysłowej obejmuje podstawowe pojęcia z zakresu ekonomiki inżynierskiej i zarządzania projektami, planowania obiektów, działalności człowieka, modelowania matematycznego i symulacyjnego, kontroli produkcji, stosowanych statystyk i jakości oraz współczesnych procesów produkcyjnych produkcji, które są stosowane do rozwiązywania wyzwań globalne środowisko i dzisiejsza gospodarka.

Począwszy od trzeciego roku studiów, studenci mają możliwość wyboru ogólnego stopnia w dziedzinie inżynierii przemysłowej lub specjalizacji w zakresie opcji. Ogólne stopnie i opcje programu zachęcają do podejścia zespołowego. Studenci mogą pracować ze studentami z innych dziedzin inżynierii, aby rozwiązywać problemy dla klientów spoza RIT Dubai.

Możliwe opcje kariery

Inżynieria przemysłowa, jedna z najszybciej rozwijających się profesji na świecie, integruje ludzi, kapitał, materiały, sprzęt i informacje w efektywny sposób do produkcji i dystrybucji towarów i usług o wysokiej jakości przy optymalnych kosztach. Program inżynierii przemysłowej opracowany przez RIT obejmuje podstawowe pojęcia z zakresu ekonomiki inżynierskiej i zarządzania projektami, planowania obiektów, wydajności ludzkiej, modelowania matematycznego i symulacyjnego, kontroli produkcji, statystyki i jakości stosowanej oraz współczesnych procesów produkcyjnych produkcji, które są stosowane w celu rozwiązania przedstawionych wyzwań. przez globalne środowisko i dzisiejszą gospodarkę.

Ponieważ firmy stosują filozofię zarządzania ciągłą produktywnością i ulepszaniem jakości, aby przetrwać na coraz bardziej konkurencyjnym rynku światowym, wzrasta zapotrzebowanie na inżynierów przemysłowych. Czemu? Inżynierowie przemysłowi są jedynymi profesjonalistami inżynieryjnymi przeszkolonymi w zakresie podnoszenia produktywności i poprawy jakości.

Należy tutaj wspomnieć, że z uwagi na to, że ZEA staje się międzynarodowym centrum logistycznym i że większość krajów w regionie dywersyfikuje swoje bazy przemysłowe niezwiązane z ropą, potrzeba inżyniera logistyki, analityka łańcucha dostaw, planistę produkcji, inżyniera jakości, inżynier utrzymania ruchu z pewnością będzie nadal się rozwijał, aby wspierać i podtrzymywać rozwój przemysłowy obserwowany w rejonie Zatoki Perskiej. Absolwenci inżynierii przemysłowej z RIT Dubai wykorzystają swoją bazę techniczną jako trampolinę do kariery w zarządzaniu, doradztwie, produkcji, sprzedaży, opiece zdrowotnej, prawie i edukacji

Program

Kierunek

Opcja ogólnego stopnia

Opcja General Degree będzie miała kurs z każdej dostępnej opcji programu. Konieczne byłoby ukończenie trzech (3) kursów w zakresie opcji ogólnych:

  • ISEE-760 - Projektowanie eksperymentów
  • MGIS-755 - Strategia i zarządzanie technologią informacyjną
  • ISEE-704 - Zarządzanie logistyczne
  • MECE-404 - Robotyka

Dowolny kurs z opcji zarządzania łańcuchem dostaw

Opcja zarządzania łańcuchem dostaw

Opcja programu zarządzania łańcuchem dostaw zapewnia dalsze badania w zakresie projektowania, planowania, realizacji, kontroli i monitorowania działań związanych z dystrybucją i logistyką w celu zapewnienia opłacalnego dostarczania produktów i usług na całym świecie. Należy ukończyć następujące kursy:

  • MGIS-755 - Strategia i zarządzanie technologią informacyjną
  • ISEE-703 - Zarządzanie łańcuchem dostaw
  • ISEE-704 - Zarządzanie logistyczne

Akredytacje

Program Inżynierii Przemysłowej jest akredytowany przez Ministerstwo Edukacji - Szkolnictwa Wyższego (MOE-HEA) i jest licencjonowany przez KHDA.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja August 18, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
5 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
16,973 USD
na rok
Locations
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubai, Dubai
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Czerwiec 30, 2023
Dates
Wrześ. 2019
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubai, Dubai
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Czerwiec 30, 2023