Bachelor in International Business Management

Artevelde University College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Bachelor in International Business Management

Artevelde University College

Marzysz o międzynarodowej karierze? Czy chcesz poszerzyć swój horyzont? Czy twoje ambicje sięgają poza granice twojego kraju? Wtedy nasz stopień licencjata w zakresie międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem będzie waszą filiżanką herbaty. Ten pełny trzyletni program studiów licencjackich odbywa się w języku angielskim .

Artevelde

Czemu?

Międzynarodowy sposób myślenia

Marzysz o międzynarodowej karierze w kraju lub za granicą? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty? Czy twoje ambicje sięgają poza granice twojego kraju? Międzynarodowe zarządzanie biznesem będzie waszą filiżanką herbaty! Ten program licencjata jest w całości prowadzony w języku angielskim dla międzynarodowej grupy studentów. Absolwenci z międzynarodowym nastawieniem i gruntowną znajomością języka angielskiego są obecnie bardzo pożądani przez pracodawców.

Coaching i mentoring studentów

Przywiązujemy dużą wagę do coachingu naszych uczniów: program rozpoczyna się od kursu "Talent

Zorientowany na praktykę

Orientacja na praktykę jest naszym głównym priorytetem. Omawiamy liczne przypadki i organizujemy wizyty firmowe, praktyczne i wyjazdy studyjne. Ponadto ściśle współpracujemy z wieloma różnymi firmami, w tym na staż dyplomowy (± 65 dni roboczych). Projekt licencjacki składa się z zadania doradczego, które uczniowie muszą przeprowadzać w grupach przez cztery miesiące pod nadzorem ekspertów. Praktyczne sesje koncentrujące się na umiejętnościach i postawach dydaktycznych odbywają się w małych grupach. Harmonogram lekcji jest przyjazny dla ucznia i zapewnia wolne od lekcji chwile do samokształcenia, pracy grupowej i praktycznych.

Kontrola jakości

Stawiamy wysokie standardy jakości dla naszych studentów, ale także dla siebie. Uważnie analizując program studiów i konsultując pracodawców, zapewniamy, że nasz program nauczania jest ściśle dostosowany do potrzeb rynku pracy. Daje to naszym absolwentom najlepszą szansę na bezpieczeństwo pracy.

Klasy międzynarodowe

Uczniowie prawie w naturalny sposób nabywają umiejętności międzykulturowe, ponieważ codziennie pracują razem w międzynarodowej grupie studentów o bardzo zróżnicowanym pochodzeniu. Artevelde

Dla kogo?

  • Zagraniczni studenci, którzy chcą zapisać się na wybór kursów prowadzonych w języku angielskim lub chcących uczyć się na semestrze przez rok lub więcej w Artevelde University College aby uzyskać tytuł licencjata.
  • Studenci flamandzcy, którzy chcą zanurzyć się w fascynującym, międzynarodowym środowisku: podążasz za kursami z zagranicznymi studentami, uczysz się zwracać uwagę na komunikację międzykulturową i poznajesz szeroki zakres tematów związanych z zarządzaniem biznesowym.
  • Mieszkańcy Belgii, którzy posiadają wykształcenie wyższe (średnie, licencjackie lub magisterskie) z zagranicy i którzy chcą uzyskać tytuł licencjata w zakresie międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem.

Procedura składania wniosku i rejestracji

Wszystkie szczegółowe informacje na temat wymagań dotyczących stopnia i języka można znaleźć na naszej stronie internetowej: http://www.arteveldeuniversitycollege.be/student-services/enrolment/degree-seeking-students/how-enrol/new-students-international-business .

Zapisy na rok akademicki 2018-2019 oficjalnie rozpoczną się w piątek 29 czerwca 2018 roku. Artevelde

Czesne

Wysokość czesnego zależy od twojej sytuacji: 1. uczniowie flamandzcy,

2. studentów z dyplomem EEA i 3. studentów z dyplomem spoza EOG

Za pośrednictwem poniższego linku, można znaleźć więcej informacji na temat pełnego kosztu na rok akademicki 2018-2019 (całkowity czas trwania badania wynosi co najmniej 3-letnie koszty kierunkiem badań i / lub staż za granicą nie są włączone.). Http: //www.arteveldeuniversitycollege.be/student-services/enrolment/regular-students/frequently-asked-questions#Tuition

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja February 12, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
922 EUR
studenci spoza EOG 3575 EUR
Locations
Belgia - Ghent, Flanders
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Belgia - Ghent, Flanders
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Filmy

International Business Management