Marzysz o międzynarodowej karierze? Czy chcesz poszerzyć swój horyzont? Czy twoje ambicje sięgają poza granice twojego kraju? Wtedy nasz stopień licencjata w międzynarodowym zarządzaniu biznesem będzie waszą filiżanką herbaty. Ten pełny trzyletni program licencjacki odbywa się w języku angielskim . Będziesz miał okazję jako młodszy menedżer w zakresie towarów konsumpcyjnych, HR, sprzedaży, eksportu, marketingu, zysków społecznych, finansów, IT itp. Po prostu wybierz!

110625_foto4.jpg

Dlaczego Bachelor w International Business Management?

  • Współpraca z biznesem staje się realna dzięki wizytom firmowym, wykładom gościnnym, międzynarodowym case studies, doświadczonym wykładowcom itp.
  • Małe grupy klas zapewnią interaktywność dla przedmiotów, w których nacisk kładziony jest na umiejętności i postawy biznesowe .
  • Dostaniesz osobisty trening w Talencie
  • Ten program licencjata jest w całości prowadzony w języku angielskim dla międzynarodowej grupy studentów.
  • Absolwenci z międzynarodowym nastawieniem i gruntowną znajomością języka angielskiego są obecnie bardzo poszukiwane przez pracodawców.

110627_foto7.jpg

Wanted: student z silną wolą międzynarodową. Poszerzasz swój horyzont o otwarty, niezależny umysł i silne umiejętności komunikacyjne. Wymagające wyzwania w międzynarodowym otoczeniu i klasie są niezbędne.

Czy rozpoznajesz siebie? Witamy w International Business Management! Ten pełny trzyletni program kawalerski odbywa się w całości w języku angielskim. Uczniowie z dłońmi na osobowość i elastyczne podejście będą twoimi kolegami z klasy. Dołącz do nich i kształtuj swoją przyszłość!

Poprowadźmy Cię do świata biznesu

Aspekty międzynarodowego biznesu nie mają już tajemnic przed Tobą. W międzynarodowym środowisku belgijscy i zagraniczni (gościnni) wykładowcy będą twoimi przewodnikami i wprowadzą cię w tajniki globalnego biznesu. Marketing, sprzedaż, zarządzanie finansami i umiejętności cyfrowe? Wiesz, co się liczy w stale zmieniającym się świecie. Twoje międzykulturowe kompetencje i zwinność sprawią, że przeżyjesz biznes. Twój międzynarodowy sposób myślenia toruje drogę do kariery w dowolnym miejscu na świecie. Angielski jest głównym językiem nauczania i interakcji, ale wybierasz i pracujesz nad wybranym językiem obcym (niemieckim, hiszpańskim, chińskim, francuskim). Słowo "międzynarodowy" przyjmujemy na każdym etapie: w studiach przypadków, w pracach grupowych, w naszej kadrze nauczycielskiej i podczas naszych podróży studyjnych (np. Do San Francisco). Gotowi do startu start?

Kim są twoi koledzy?

W programie International Business Management znajdziesz:

  • Zagraniczni studenci, którzy chcą zapisać się na wybrane kursy prowadzone w języku angielskim. Lub chcą studiować semestr lub rok lub więcej w Artevelde University of Applied Sciences aby uzyskać tytuł licencjata.
  • Studenci flamandzcy, którzy chcą zanurzyć się w fascynującym, międzynarodowym środowisku: podążasz za kursami z zagranicznymi studentami, uczysz się zwracać uwagę na komunikację międzykulturową i poznajesz szeroki zakres tematów związanych z zarządzaniem biznesowym.
  • Mieszkańcy Belgii posiadający tytuł zawodowy (szkoła średnia, licencjat lub magister) z zagranicy, którzy chcą uzyskać tytuł licencjata w zakresie międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem.

Coaching i mentoring studentów

Przywiązujemy dużą wagę do coachingu naszych uczniów: program rozpoczyna się od kursu "Talent

110621_foto6.jpg

Procedura składania wniosku i rejestracji

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące wymagań stopnia i językowych można znaleźć na naszej stronie internetowej: href = "https://www.arteveldeuniversitycollege.be/enrolment/degree-seeking-students/how-enrol/enrolling-new-student. Poprzez następujące link, można znaleźć więcej informacji na temat pełnych kosztów na rok akademicki 2019-2020 (Całkowity czas trwania badania wynosi co najmniej 3 lata).

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Artevelde University of Applied Sciences »

Ostatnia aktualizacja February 25, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 16, 2019
Lut 2020
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
922 EUR
studenci spoza EOG 366.95 EUR (może ulec zmianie)
Deadline
Sie 1, 2019
Sty 31, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 16, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 1, 2019
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 31, 2020

Sie 16, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 1, 2019
Data końcowa

Lut 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 31, 2020
Data końcowa

International Business Management