Read the Official Description

Marzysz o międzynarodowej karierze? Czy chcesz poszerzyć swój horyzont? Czy twoje ambicje sięgają poza granice twojego kraju? Wtedy nasz stopień licencjata w zakresie międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem będzie waszą filiżanką herbaty. Ten pełny trzyletni program studiów licencjackich odbywa się w języku angielskim .

Artevelde

Czemu?

Międzynarodowy sposób myślenia

Marzysz o międzynarodowej karierze w kraju lub za granicą? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty? Czy twoje ambicje sięgają poza granice twojego kraju? Międzynarodowe zarządzanie biznesem będzie waszą filiżanką herbaty! Ten program licencjata jest w całości prowadzony w języku angielskim dla międzynarodowej grupy studentów. Absolwenci z międzynarodowym nastawieniem i gruntowną znajomością języka angielskiego są obecnie bardzo pożądani przez pracodawców.

Coaching i mentoring studentów

Przywiązujemy dużą wagę do coachingu naszych uczniów: program rozpoczyna się od kursu "Talent

Zorientowany na praktykę

Orientacja na praktykę jest naszym głównym priorytetem. Omawiamy liczne przypadki i organizujemy wizyty firmowe, praktyczne i wyjazdy studyjne. Ponadto ściśle współpracujemy z wieloma różnymi firmami, w tym na staż dyplomowy (± 65 dni roboczych). Projekt licencjacki składa się z zadania doradczego, które uczniowie muszą przeprowadzać w grupach przez cztery miesiące pod nadzorem ekspertów. Praktyczne sesje koncentrujące się na umiejętnościach i postawach dydaktycznych odbywają się w małych grupach. Harmonogram lekcji jest przyjazny dla ucznia i zapewnia wolne od lekcji chwile do samokształcenia, pracy grupowej i praktycznych.

Kontrola jakości

Stawiamy wysokie standardy jakości dla naszych studentów, ale także dla siebie. Uważnie analizując program studiów i konsultując pracodawców, zapewniamy, że nasz program nauczania jest ściśle dostosowany do potrzeb rynku pracy. Daje to naszym absolwentom najlepszą szansę na bezpieczeństwo pracy.

Klasy międzynarodowe

Uczniowie prawie w naturalny sposób nabywają umiejętności międzykulturowe, ponieważ codziennie pracują razem w międzynarodowej grupie studentów o bardzo zróżnicowanym pochodzeniu. Artevelde

Dla kogo?

  • Zagraniczni studenci, którzy chcą zapisać się na wybór kursów prowadzonych w języku angielskim lub chcących uczyć się na semestrze przez rok lub więcej w Artevelde University College aby uzyskać tytuł licencjata.
  • Studenci flamandzcy, którzy chcą zanurzyć się w fascynującym, międzynarodowym środowisku: podążasz za kursami z zagranicznymi studentami, uczysz się zwracać uwagę na komunikację międzykulturową i poznajesz szeroki zakres tematów związanych z zarządzaniem biznesowym.
  • Mieszkańcy Belgii, którzy posiadają wykształcenie wyższe (średnie, licencjackie lub magisterskie) z zagranicy i którzy chcą uzyskać tytuł licencjata w zakresie międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem.

Procedura składania wniosku i rejestracji

Wszystkie szczegółowe informacje na temat wymagań dotyczących stopnia i języka można znaleźć na naszej stronie internetowej: http://www.arteveldeuniversitycollege.be/student-services/enrolment/degree-seeking-students/how-enrol/new-students-international-business .

Zapisy na rok akademicki 2018-2019 oficjalnie rozpoczną się w piątek 29 czerwca 2018 roku. Artevelde

Czesne

Wysokość czesnego zależy od twojej sytuacji: 1. uczniowie flamandzcy,

2. studentów z dyplomem EEA i 3. studentów z dyplomem spoza EOG

Za pośrednictwem poniższego linku, można znaleźć więcej informacji na temat pełnego kosztu na rok akademicki 2018-2019 (całkowity czas trwania badania wynosi co najmniej 3-letnie koszty kierunkiem badań i / lub staż za granicą nie są włączone.). Http: //www.arteveldeuniversitycollege.be/student-services/enrolment/regular-students/frequently-asked-questions#Tuition

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Artevelde University of Applied Sciences »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 16, 2019
Luty 2020
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
922 EUR
studenci spoza EOG 3575 EUR
Deadline
Wrześ. 1, 2019
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 16, 2019
Application deadline
Wrześ. 1, 2019
Data początkowa
Luty 2020
Application deadline
Stycz. 31, 2020

Wrześ. 16, 2019

Location
Application deadline
Wrześ. 1, 2019
Data końcowa

Luty 2020

Location
Application deadline
Stycz. 31, 2020
Data końcowa

International Business Management