Międzynarodowy program Business and Management powstaje w wyniku rosnącej potrzeby specjalistów z dziedziny międzynarodowego biznesu na rynkach globalnych.

Ten kurs pozwoli Ci rozwinąć się jako wysoko wykwalifikowany menedżer biznesowy odpowiadający na potrzeby rynków globalnych i organizacji międzynarodowych. Podczas całego procesu edukacyjnego zyskasz nie tylko silne zaplecze teoretyczne, ale także praktyczne doświadczenie, pracę nad różnymi projektami. Częścią programu studiów licencjackich będzie międzykulturowa świadomość biznesowa, zachowanie organizacji, międzynarodowy biznes i różnorodność kulturowa, a także globalny marketing i zarządzanie strategiczne.

Po ukończeniu studiów młodzi specjaliści mają kwalifikacje do zajmowania stanowisk w zakresie zarządzania strategicznego i marketingu, międzynarodowego planowania biznesowego, HR, zarządzania marką, sprzedaży, finansów oraz w wielu innych dziedzinach globalnego biznesu.

Obowiązkowe staże

Wszyscy studenci International Business Management mają dwa obowiązkowe staże podczas ich edukacji. Praktyki te trwają od 6 do 11 tygodni. VUM's Career Center zapewnia profesjonalną pomoc uczniom w procesie ubiegania się o staże w Europie, USA, OAE itp. Praktyki są zorientowane zawodowo i mają na celu rozwój zawodowych nawyków pracy i udzielanie wsparcia finansowego studentom.

Język nauczania: angielski

Czas trwania studiów: 3 lata (6 semestrów)

Dyplom: bułgarski tytuł licencjacki na Varna University of Management i British BA (Hons) z Cardiff Metropolitan University, Wielka Brytania

Informacje dodatkowe: Specjalizacja International Business and Management jest akredytowana przez bułgarską Krajową Agencję Ewaluacji i Akredytacji w nurcie akademickim "Ekonomia".

Ponadto specjalizacja VUM International Business and Management jest uznawana i akredytowana przez Cardiff Metropolitan University (Cardiff Met) w Wielkiej Brytanii, która zapewnia uczniom możliwość otrzymania dwóch dyplomów licencjackich po pomyślnym ukończeniu studiów.

Warunki przyjęć

Przyznanie jest oparte na dokumentach, IELTS 6.0 lub równoważnych (dostępny test instytucjonalny języka angielskiego VUM) oraz rozmowie online lub twarzą w twarz z kandydatem.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Varna University of Management »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Paź 2019
Duration
3 lat
Zaoczne
Cena
1,950 EUR
- na semestr
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Paź 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Paź 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa