Bachelor in International Hospitality Management

Informacje ogólne

Opis programu

Czy marzysz o zdobyciu wykształcenia międzynarodowego, które koncentruje się na zarządzaniu w turystyce, hotelach i restauracjach?

Czy marzysz o edukacji, która otwiera bogactwo możliwości pracy w koncepcji i rozwoju firmy w perspektywie międzynarodowej w ramach tych transakcji?

W takim razie program studiów licencjackich w International Hospitality Management to coś, z czego marzysz!

Program International Hospitality Management zapewni ci wiedzę, która pozwoli Ci na obsługę złożonych i praktycznych zadań związanych z marketingiem, zarządzaniem, a także prowadzeniem i rozwojem firm w branży gospodarki, turystyki, hoteli i podróży, które są kluczowe dla gościnności przemysł.

Innymi słowy, program International Hospitality Management nie koncentruje się wyłącznie na zarządzaniu turystyką, hotelarstwem czy restauracją, obejmuje i łączy transakcje we wspólnej edukacji gościnności.

Rozpocznij naukę

Program rozpoczyna się we wrześniu i znajduje się w University College of Northern Denmark , Hobrovej 85, 9000 Aalborg.

4

Warunki przyjęć

Stopień AP w zarządzaniu marketingiem, usługami, hotelarstwie

Jeśli posiadasz stopień AP w zakresie zarządzania finansami, możesz ubiegać się o przyjęcie do programu International Hospitality Management. Stopień AP w zarządzaniu finansami nie kwalifikuje Cię do przyjęcia, ale zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie zostanie zidentyfikowana twoja motywacja i warunki wstępne do studiowania tego programu.

Testy w języku angielskim:

 • IELTS Ogólna ocena 6,5
 • Test internetowy oparty na TOEFL: minimalny wynik 83
 • Egzaminy Cambridge ESOL:
  • C1 Advanced (CAE): stopień C, B lub A
  • C2 Proficiency (CPE): stopień C, B lub A
  • B2 Pierwszy (FCE): stopień A
 • Online Oxford Placement Test: Minimalny wynik B2 = minimalny wynik 75 w każdym z podtestów - ważny tylko w przypadku, gdy został przyjęty przez organizację partnerską UCN
 • Pearson PTE Academic: minimalny wynik 58

Duńskie poziomy kwalifikacji

Wszystkie nasze programy studiów wymagają, aby kandydaci / studenci mieli angielski poziom odpowiadający duńskiemu poziomowi B, a niektóre programy mają również wymagania dotyczące poziomu uczniów w innych przedmiotach. Ale czym właściwie jest duński poziom B itd.? Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Indywidualna ocena wcześniejszego uczenia się

Dyspensa w sprawie przyjęcia do zawodu akademika i programu studiów licencjackich.

Indywidualna ocena wcześniejszego uczenia się jest zwolnieniem dla wnioskodawców, którzy nie spełniają formalnych wymogów przyjęcia. Indywidualna ocena wcześniejszego uczenia się umożliwia indywidualną ocenę zebranej wiedzy, umiejętności i kompetencji.

Ocena zostanie wykorzystana w odniesieniu do wymagań dotyczących przyjęcia do programu studiów, do którego chcesz się zwrócić.

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

University College of Northern Denmark (UCN) is a Danish Higher Educational Institution working in the fields of education, development, applied research and innovation. UCN is active in healthcare an ... Czytaj więcej

University College of Northern Denmark (UCN) is a Danish Higher Educational Institution working in the fields of education, development, applied research and innovation. UCN is active in healthcare and wellness, social studies and education, technology and business, training and lifelong learning. Pokaż mniej