Read the Official Description

Globalizacja i szybkość informacji w XXI wieku coraz bardziej rzucają wyzwanie znanym firmom pod względem ich procesów i sposobu działania. Od producentów, sprzedawców detalicznych, dostawców usług po konsumentów - stare struktury zostały niejednokrotnie odwrócone do góry nogami. Wielki kryzys gospodarczy z 2008 roku pokazał, jak szybko całe kraje mogą wpaść w recesję. Nowoczesne i przekrojowe umiejętności zarządzania (kwalifikacje w kształcie T) stały się kluczowe w dzisiejszej umiędzynarodowionej gospodarce, w której media i szybkość komunikacji stały się tak samo ważne jak podstawy dobrej administracji biznesowej. 46400__T8A9206_-_Talent_camp.jpg

Globalny sukces

Studenci międzynarodowego programu zarządzania będą przygotowani do kariery w administracji biznesowej, zarządzaniu zasobami ludzkimi, dystrybucji i marketingu, public relations, finansach korporacyjnych, a także jako kontroler lub strateg korporacyjny. Zestaw obieralnych pozwoli Ci pogłębić swoją wiedzę w zakresie handlu, zarządzania usługami lub międzynarodowego zarządzania innowacjami.

Nauka przez praktykę

Podczas całego kursu będziesz przeprowadzał praktyczne projekty, w których wiedza teoretyczna będzie stosowana do rzeczywistych scenariuszy, zwykle we współpracy z zewnętrznymi firmami i firmami partnerskimi.

Praktyki: Macromedia współpracuje z wieloma renomowanymi firmami, gdzie będziesz spędzać pełny semestr jako stażysta pod nadzorem profesorów. Jest to bardzo ważna część kursu, która da ci możliwość zdobycia pierwszych praktycznych doświadczeń i rozpoczęcia współpracy z branżą.

Studia za granicą: Program obejmuje również jeden semestr za granicą w jednym z naszych międzynarodowych uczelni partnerskich do wyboru (program Macromedia 6 1).

Czas trwania programu 7 semestrów

Termin składania wniosków Termin zimowy: Non-EU 15/06; UE 15/08 46401_Berlin_Macromedia.jpg

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by Macromedia University of Applied Sciences »

Last updated February 6, 2019
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Paźdz. 2019
Duration
6 - 7 semestry
W pełnym wymiarze godzin
Cena
38,500 EUR
UE 5150 € / Non-EU 5500 € za semestr
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa
Location
Application deadline
Data końcowa