110623_foto5.jpg

Czy pasjonujesz się językami i ludźmi? Czy chcesz pracować jako kierownik biura, kierownik projektu, pracownik ds. Rekrutacji lub konsultant ds. Procesów w firmie międzynarodowej , w swoim kraju lub za granicą? To wszystko jest w zasięgu ręki dzięki dyplomowi z International Office Management !

110625_foto4.jpg

Dlaczego Bachelor w International Office Management?

  • Weź udział w zajęciach z grupą międzynarodowych studentów : wzbogacające doświadczenie.
  • Dzięki trzem stażom, wielu wykładom gościnnym, wizytom firmowym, wyjazdom studyjnym za granicę, przypadkom o zasięgu międzynarodowym itd. Teoria ożywa .
  • Nauczysz się profesjonalnie komunikować w języku angielskim i dwóch innych językach obcych .

110627_foto7.jpg

Dążycie do pracy w międzynarodowej firmie lub za granicą. Nie możesz się doczekać, aby wyjść poza strefę komfortu. Masz pasję do języków, ludzi i zarządzania projektami. Chcesz być tym, który utrzymuje biuro w ruchu. International Office Management pomoże Ci rozpocząć karierę! Ten pełny trzyletni program kawalerski odbywa się w całości w języku angielskim.

Wybierz specjalizację!

Biznes

Czy jesteś naturalnym językoznawcą? Idź do biznesu

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Jak przyciągasz silnych pracowników? I jak je zatrzymać? Jakie są najnowsze trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi? Jak rozwijasz strategie HR? A jak przekładacie je na konkretne praktyki? Specjalizując się w zarządzaniu zasobami ludzkimi , odkrywasz, jak umieścić właściwą osobę we właściwym miejscu w firmie, aby Twoja organizacja mogła nadal się rozwijać. Poznasz narzędzia, dzięki którym możesz efektywnie motywować i zarządzać swoim personelem . Oczywiście, HR to coś więcej niż rekrutacja: koncentrujemy się na wszystkich aspektach polityki personalnej firmy. Zanurzasz się w świecie rekrutacji i selekcji , brandingu pracodawców, IT i mediów społecznościowych , organizacji pracowniczej i płac, (społecznego) prawa, zarządzania ludźmi, ... Będziesz zanurzony w takich dziedzinach, jak komunikacja marketingowa , ekonomia biznesu i zarządzanie procesami i lean. . Otrzymujesz wyważone wykształcenie, które przygotowuje Cię do życia jako specjalista HR.

Kim są twoi koledzy?

W programie International Office Management znajdziesz:

  • Zagraniczni studenci, którzy chcą zapisać się na program nauczania w języku angielskim. Lub, którzy chcą studiować w Artevelde University College, aby uzyskać tytuł licencjata.
  • Flamandzcy studenci, którzy chcą zanurzyć się w fascynującym środowisku: podążacie za kursami u zagranicznych studentów, uczycie się zwracać uwagę na komunikację międzykulturową i poznajecie szeroki zakres tematów związanych z zarządzaniem biurem.
  • Mieszkańcy Belgii posiadający dyplom z zagranicy, którzy chcą uzyskać tytuł licencjata w zakresie International Office Management.

Coaching i mentoring studentów

Przywiązujemy dużą wagę do coachingu naszych uczniów: program rozpoczyna się od kursu "Talent

110621_foto6.jpg

Procedura składania wniosku i rejestracji

Wszystkie szczegółowe informacje na temat wymagań dotyczących stopnia i języka można znaleźć na naszej stronie internetowej: href = "https://www.arteveldeuniversitycollege.be/enrolment/degree-seeking-students/how-enrol/enrolling-new-student Poprzez poniższy link można znaleźć więcej informacji na temat pełnego kosztu na rok akademicki 2019-2020 (Całkowity czas trwania badania wynosi co najmniej 3 lata).

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Artevelde University of Applied Sciences »

Ostatnia aktualizacja February 25, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 16, 2019
Lut 2020
Duration
3 lat
W pełnym wymiarze godzin
Cena
922 EUR
studenci spoza EOG 366.95 EUR (może ulec zmianie)
Deadline
Sie 1, 2019
Sty 31, 2020
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 16, 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 1, 2019
Data początkowa
Lut 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 31, 2020

Sie 16, 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 1, 2019
Data końcowa

Lut 2020

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sty 31, 2020
Data końcowa

Bachelor of International Office Management