O

Kim jest turysta? Dlaczego odwiedzają konkretne miejsca docelowe? Jak możemy stworzyć zrównoważone praktyki i miejsca? Szukamy studentów, którzy kwestionują sposób, w jaki działa świat. Szukamy studentów, którzy chcą wiedzieć, w jaki sposób turystyka może pomóc ludziom, co turystyka może zrobić dla społeczności i jakie są wyzwania dla przyszłości turystyki. Studenci z całego świata iz dowolnego miejsca mogą zgłaszać się.

Celem programu jest dostarczenie uczniom wiedzy niezbędnej do osiągnięcia sukcesu. Robimy to, oferując zrównoważone połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych przykładów. Studenci będą pracować z miejscami docelowymi, aby zaplanować przyszłość; odwiedzą one miejsca dziedzictwa i zastanowią się, w jaki sposób witryny te prezentują się społeczeństwu; i uczą się poprzez prawdziwe przykłady badań przeprowadzanych w Szwecji, Europie i reszcie świata. Oczekujemy również, że wszyscy uczniowie będą uczestniczyć w wymianie - jaki jest lepszy sposób na skorzystanie z turystyki niż podróżowanie i uczenie się w ramach studiów?

Dołącz do naszej społeczności międzynarodowej

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na poziomie międzynarodowym w branży turystycznej lub zrównoważonej turystyce, zachęcamy do złożenia podania. Nasi absolwenci pracują w różnych dziedzinach na stanowiskach takich jak oficer turystyki regionalnej, organizator imprez i konsultant ds. Zarządzania. Musisz ukończyć swoje studia ponadgimnazjalne w dowolnym obszarze studiów. Ponadto musisz być w stanie wykazać się wysokim poziomem znajomości języka angielskiego.

Wymagania wstępne (Rok akademicki 2018/19)

Szczególne wymagania wejścia

Ogólne wymagania wstępne dotyczące studiów na poziomie uniwersyteckim i matematyki B / matematyki 2a lub matematyki 2b lub matematyki 2c, nauk społecznych A / nauk społecznych 1b lub nauk społecznych 1a1 1a2 i angielskiego B / angielskiego 6. Nie jest wymagana znajomość języka szwedzkiego.

Jeśli masz pytania dotyczące wymagań języka angielskiego specyficznych dla danego kraju na podstawie badań na poziomie szkoły średniej II stopnia, odwiedź stronę universityadmissions.se

Czesne* Obywatele UE / EOG Obywatele UE nie są zobowiązani do płacenia czesnego.

Opłaty za naukę są wypłacane w jednotygodniowych ratach, a pierwsza płatność musi zostać wypłacona najpóźniej do 1 czerwca. Pozwala to na rozsądny czas rozpatrywania wniosku o zezwolenie na pobyt.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące opłat za czesne, proszę wysłać e-mailem czesne studium @ DU .se.

Stypendia

Istnieje wiele stypendiów dla odnoszących sukcesy obywateli spoza UE / spoza EOG, którzy ubiegają się o program rozwoju turystyki turystycznej.

Aby uzyskać więcej informacji na temat stypendiów, odwiedź naszą stronę o międzynarodowych stypendiach dla studentów lub skontaktuj się z study @ DU .se.

Jak złożyć wniosek
Wymagane dokumenty do wniosku
Stypendia dla studentów zagranicznych o wyjątkowych wynikach

Omówienie programu

Pierwszy rok

Jesień

Badania i wiedza z zakresu nauk społecznych, badań turystycznych (7,5 punktów) *
Zasady i praktyka turystyczna, Badania turystyczne (7.5)
Teoria organizacyjna, Business Administration (7.5)
Międzynarodowa ekonomia, ekonomia (7.5)

Wiosna

Rachunkowość zarządcza, podstawowa, Business Administration (7.5)
Turystyka i społeczeństwo, turystyka (7.5)
Zarządzanie festiwalami i imprezami, studia turystyczne (7.5)
Marketing turystyczny, Business Administration (7.5)

Rok drugi

Jesień

Produkty i zasoby dla turystyki, turystyki (7.5)
Doświadczenie Zarządzanie i marketing, Badania turystyczne (7.5)
Zrównoważone planowanie i rozwój destynacji, turystyka (15)

Wiosna

Studia w turystyce za granicą, 30 punktów (lub kursy na Dalarna University (30)
(Studenci powinni studiować za granicą na jednym z uniwersytetów partnerskich w UE lub poza nią, aby uzyskać dodatkowe doświadczenie kulturalne i edukacyjne).

Rok Trzy

Jesień

Jakościowe metody badawcze, badania turystyki (7.5)
Metody badań ilościowych, badania turystyki (7.5)
Applied Project Work in Tourism, Internship (15)

Wiosna

Event Studies, Tourism Studies (7.5)
Specjalna turystyka turystyczna, turystyka (7.5)
Dyplom licencjata z turystyki (15)

* 1 punkt zaliczeniowy = 1 punkt ECTS

Możliwości zawodowe

Według Światowej Rady Podróży i Turystyki podróże i turystyka stanowią 8 procent miejsc pracy na świecie i mają największy potencjał rozwoju każdej branży. Same podróże międzynarodowe to ponad 840 milionów turystów rocznie.

Gospodarcze, społeczne i środowiskowe oddziaływanie turystyki jest zarówno istotne, jak i kluczowe dla tworzenia trwałych miejsc pracy i poprawy jakości życia. Jeśli lubisz pracować z ludźmi, to dynamiczny i stale rozwijający się przemysł turystyczny zapewni Ci ogromne możliwości pracy na stanowiskach takich jak:

  • Menedżer ds. Rynku turystycznego
  • Agent biura podróży
  • Kierownik hotelu
  • Kierownik Regionalnego Centrum Turystyki
  • Menedżer konferencji i wydarzeń
  • Dyrektor Marketingu
  • Atrakcje Operations Manager
Program prowadzony przez:
Język angielski
Ostatnia aktualizacja December 28, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
3 lat
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa