Read the Official Description

Kurs

Od robotyki i technologii wspomagających po bezzałogowe samoloty, samochody bez kierowcy i zautomatyzowane linie produkcyjne, inżynieria mechaniczna i kontrolna mają kluczowe znaczenie dla innowacyjności technologii dla współczesnego świata.

Celem BEng (Hons) Mechanical Engineering (Control Systems) w Lincoln jest wykształcenie absolwentów, którzy są wysoko wykwalifikowanymi, kreatywnymi inżynierami, którzy potrafią przystosować się do nowych wyzwań i dostarczyć zrównoważonych rozwiązań dla nowoczesnego społeczeństwa. Nasza wielodyscyplinarna Szkoła Inżynierii oferuje doskonałe środowisko do eksploracji tej ekscytującej dziedziny oraz rozwijania umiejętności i wiedzy w ramach przygotowań do kariery inżynierskiej.

Założona we współpracy z firmą Siemens Szkoła Inżynierii University of Lincoln ma podstawową filozofię nauczania prowadzonego przez naukowców. Nasza innowacyjna współpraca przemysłowa doprowadziła do hojnego programu stypendiów i możliwości doświadczenia w miejscu pracy. Więcej informacji można znaleźć, korzystając z linku na górze tej strony. Uniwersytet jest także jedną z wybranych grup Globalnych Głównych Partnerów Siemensa.

Istnieją silne powiązania między naszymi programami mechanicznymi i elektrycznymi, zapewniając wszystkim absolwentom silną interdyscyplinarną koncentrację, niezbędną dla współczesnego inżyniera i doskonałą znajomość perspektyw przemysłowych.

Akredytacje

University of Lincoln Engineering Engineering są akredytowane przez Institution of Mechanical Engineers.

Jak się uczyć

Pierwszy i drugi rok ma na celu zapewnienie gruntownej podstawy w teorii i praktyce inżynierskiej. Studenci mogą doskonalić podstawowe umiejętności techniczne, a po pierwszym roku specjalizują się w systemach sterowania obok podstawowych modułów inżynierii mechanicznej. Trzeci rok obejmuje specjalistyczne moduły teorii sterowania i przetwarzania sygnałów.

Na każdym etapie istnieje możliwość ćwiczenia i rozwijania umiejętności inżynierskich w rzeczywistych problemach poprzez pracę nad projektem.

Jason Bradbury, gospodarz The Gadget Show jest obecnie wizytującym mówcą Szkoły.

  • Godziny kontaktowe i czytanie na stopień

Studenci tego programu uczą się od pracowników akademickich, którzy często angażują się w wiodące na świecie lub doskonałe na skalę międzynarodową badania lub praktykę zawodową. Czas kontaktu może być na warsztatach, sesjach praktycznych, seminariach lub wykładach i może się różnić w zależności od modułu i roku akademickiego. Sesje samouczenia i nadzór nad projektem mogą przybrać formę sesji jeden-na-jeden lub małych grup. Niektóre kursy oferują możliwość wzięcia udziału w zewnętrznych wizytach i pracy w terenie.

Wciąż jest tak, że uczniowie czytają do stopnia, a to oznacza, że ​​oprócz zaplanowanych godzin kontaktowych, studenci są zobowiązani do zaangażowania się w niezależne studia. Pozwala to na czytanie tematów i przygotowywanie się do wykładów i seminariów poprzez szersze czytanie lub do wypełniania zadań kontrolnych, takich jak zadania lub poprawki. Jako ogólny przewodnik, ilość niezależnych badań wymaganych przez studentów na University of Lincoln jest taka, że ​​na każdą godzinę w klasie należy spędzić co najmniej dwie do trzech godzin w niezależnym badaniu.

Jak się oceniasz

Oprócz tradycyjnych egzaminów, zajęcia z zajęć są wykorzystywane w wielu modułach, w których uczniowie muszą pracować samodzielnie lub w małych grupach. Zostały zaprojektowane, aby umożliwić uczniom rozwijanie i demonstrowanie zrozumienia treści modułu. Prezentacje ustne są często uwzględniane w ramach zajęć, aby zapewnić możliwości rozwijania podstawowych umiejętności komunikacyjnych.

Oczekuje się, że studenci ukończą indywidualny projekt w ostatnim roku studiów, dając uczniom doskonałą okazję do zebrania wszystkich aspektów ich rozwoju w trakcie kursu.

Nagrane wykłady są również dostępne dla uczniów uczących się w niepełnym wymiarze godzin i na odległość. Te mogą być również dostępne dla studentów studiów dziennych.

Wymagania wstępne

Poziomy zaawansowane GCE: BBC, aby uwzględnić minimalną ocenę B w matematyce.

International Baccalaureate: 29 punktów łącznie do 5 poziomu wyższego poziomu w matematyce

BTEC Extended Diploma in Engineering: Wyróżnienie, zasługa, zasługa.

Kandydaci będą również potrzebować co najmniej trzech GCSE w klasie 4 (C) lub wyższej, które muszą obejmować angielski i matematykę. Można również rozważyć równoważne kwalifikacje na poziomie 2.

Studenci z UE i za granicą, których pierwszym językiem nie jest angielski, będą wymagać języka angielskiego IELTS 6.0 z nie mniej niż 5,5 w każdym elemencie lub równoważnym. Http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Uczelnia przyjmuje szeroki zakres kwalifikacji jako podstawę do przystąpienia i rozpatruje kandydatów, którzy mają mieszankę kwalifikacji.

Rozważamy również kandydatów posiadających rozległe i odpowiednie doświadczenie zawodowe i szczególną uwagę zwracamy na tych, którzy nie spełniają standardowych kwalifikacji.

W przypadku kandydatów, którzy nie spełniają naszych standardowych wymagań wejścia, nasz Rok Nauki i Nauki może zapewnić alternatywną drogę wejścia na nasze pełne programy studiów:
https://www.lincoln.ac.uk/home/course/sfysfyub/engineering/

Program taught in:
Język angielski
University of Lincoln

See 22 more programs offered by University of Lincoln »

Last updated September 3, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
3 - 6 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
15,600 GBP
na poziom. Studenci zagraniczni. | Strona główna / studenci z UE: 9 250 £ na poziom
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019